بدون شک از خرید خود پشیمان نخواهید شد ؛ سرور های مجازی وب داده مجموعه ای با قدرت، قابل اطمینان و همراه با آخرین تخصص های روز هستند ؛ بخشی ای از ذهن ما را مدیریت سرور هایمان تشکیل می دهند .

سرور مجازی آلمان

usaسرور مجازی آمریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنتر‌های آمریکایی از کیفیت زیادی برخوردار است، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده‌است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت‌ها بسیار محدود شود، در حال‌حاضر سرورهای وب داده در دیتا‌سنتر‌ colocrossing ( کولوکراسینگ ) ارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به‌عنوان مزایایی این سرویس‌ها تلقی می‌شوند. قیمت سرور ها ماهانه از 30 هزار تومان شروع می شوند . هم اکنون سرور مجازی آمریکای خود را سفارش دهید !

nlسرور مجازی هلند

سرور های مجازی هلند وب داده از بهترین دیتا سنتر های دنیا ارائه می شوند که بر پایه KVM هستند و کاملا منابعی اختصاصی و ویژه در اختیار شما می گذارند . میتوانید سرور مجازی هلند خود را هر زمانی از شبانه روز به طور کاملا آنی و بلافاصله پس از پرداخت دریافت نمایید . قیمت سرور های مجازی هلند ماهانه از 35 هزار تومان شروع می شوند . هم اکنون سرور مجازی هلند خود را سفارش دهید !

[faq p=7387]

 

در صورتی که هر گونه سوالی یا ابهامی دارید قبل از خرید حتما با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ