بدون شک از خرید خود پشیمان نخواهید شد ؛ سرور های مجازی وب داده مجموعه ای با قدرت، قابل اطمینان و همراه با آخرین تخصص های روز هستند ؛ بخشی ای از ذهن ما را مدیریت سرور هایمان تشکیل می دهند .

سرور مجازی آلمان

usaسرور مجازی آمریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنتر‌های آمریکایی از کیفیت زیادی برخوردار است، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده‌است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت‌ها بسیار محدود شود، در حال‌حاضر سرورهای وب داده در دیتا‌سنتر‌ colocrossing ( کولوکراسینگ ) ارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به‌عنوان مزایایی این سرویس‌ها تلقی می‌شوند. قیمت سرور ها ماهانه از 30 هزار تومان شروع می شوند . هم اکنون سرور مجازی آمریکای خود را سفارش دهید !

nlسرور مجازی هلند

سرور های مجازی هلند وب داده از بهترین دیتا سنتر های دنیا ارائه می شوند که بر پایه KVM هستند و کاملا منابعی اختصاصی و ویژه در اختیار شما می گذارند . میتوانید سرور مجازی هلند خود را هر زمانی از شبانه روز به طور کاملا آنی و بلافاصله پس از پرداخت دریافت نمایید . قیمت سرور های مجازی هلند ماهانه از 35 هزار تومان شروع می شوند . هم اکنون سرور مجازی هلند خود را سفارش دهید !

اطلاعات بیشتری در مورد سرور های مجازی وب داده میخواهید ؟ کلیک کنید .

دیتا سنتر ها :

دیتا سنترهای مورد استفاده ی وب داده ، با نهایت امینت محافظت می گردند ؛ هر سرور مجازی که شما انتخاب میکنید در دیتا سنتر ها با سایر سرور های ما هیچ تفاوتی ندارند و در یک حد امنیت، آپ تایم و شبکه ی مستقل هستند .

منابع:

منابع تمام سرور های مجازی اختصاصی بوده و ما به هر پلان با توجه به میزان خریداری شده منابع خاص خود را اختصاص می دهیم ، انتخاب شما باید با توجه به مورد استفاده ی شما باشد ؛ چه منابع کم ، چه زیاد، هر دو اختصاصی هستند .

سخت افزار و نرم افزار مجازی ساز سرور :

تمامی سرور های مجازی ارائه شده توسط وب داده دارای سخت افزار بسیار مناسب و عالی همگام با تکنولوژی های روز هستند ، مجازی سازی سیستم توسط vmware انجام می شود که از بزرگترین و بهترین مجازی ساز ها می باشد که دارای منابع و کرنل اختصاصی برای هر یوزر است .

سیستم عامل سرور های مجازی :

هر سیستم عاملی که شما نیاز داشته باشید برای نصب در دسترس می باشد ؛ چه نسخه های ویندوز و یا توزیع های متفاوت لینوکس .

آپ تایم و پایداری سرور های مجازی :

بهترین سایت قطعا سایتی است که همیشه در دسترس شما باشد؛ با استفاده از سرور های مجازی ما تجارت و سایت های خود را همیشه پایدار نگه دارید، آپ تایم شبکه هتزنر پس از سال ها برای همه به اثبات رسیده است .

زمان تهیه و تحویل سرور ها :

تمامی سرور ها بلافاصله پس از پرداخت تحویل شما داده خواهند شد و شما قابلیت نصب انواع سیستم عامل ها را با پنل ارائه شده خواهید داشت.

کنترل پنل :

در پنل کاربری شما امکانات لازمی جهت مدیریت سرور مجازی خود در اختیار خواهید داشت؛ که از جمله ریبوت؛ خاموش کردن سرور و سیستم … و موراد بسیار زیادی موجود می باشد که میتوانید در بخش آموزش؛ تصاویر مربوط به پنل را مشاهده کنید .

بک آپ گیری  :

هیچ مشکلی وجود ندارد برای بک آپ گیری ! ما به شما فضایی می دهیم که ترافیک داخلی محسوب شود و از پهنای باند شما کم نگردد ؛ همچنین تمامی راه کار ها به شما در این رابطه داده خواهد شد .

انعطاف پذیری بی پایان در سرور های مجازی :

سرور های مجازی وب داده نهایت انعطاف پذیری با کار های شما را دارند ؛ قابلیت استفاده برای هاست دانلود یا هاست اشتراکی .

  پشتیبانی وب داده :

پشتیبانی ما در تمام ساعات روز به خصوص در ساعات اداری و روز های غیر تعطیل پایدار و همیشگی می باشد ؛ در صورت بروز مشکل امکان پشتیبانی و دسترسی تلفنی به مدیریت سرور ها مقدور می باشد .

 

در صورتی که هر گونه سوالی یا ابهامی دارید قبل از خرید حتما با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ