اگر میخواهید بدانید سرور مجازی بورس چیست و چگونه میتوانید از آن استفاده کنید ، ویدیوی زیر را از دست ندهید !

در ویدیوی بالای به شما خواهیم گفت که سرور بورس چیست و چگونه به شما کمک می کند ؟

سرور مجازی بورس

زمان تحویل سرور ها :

10 ثانیه پس از خرید

ما روزانه به تعداد مشخصی از کاربر سرویس میدهیم تا کیفیت سرور ها حفظ گردد .

آخرین تاریخ بروز رسانی قیمت و موجودی سرور ها :

پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ , ساعت : ۱۹:۰۰:۰۰

سرور اختصاصی بورس با منابع فیزیکی ( ویژه افراد حرفه ای )

زمان تحویل : 7 روز

بررسی تخصصی سرعت اینترنت سرور اختصاصی بورس وب داده را در ویدیوی زیر یکی از کارشناسان فنی ما به شما نشان خواهد داد :

همچنین در این ویدیو میتوانید مشاهده کنید و مطمئن شوید که ایا سرور شما اختصاصی است یا مجازی و همچنین نشان داده می شود که چگونه به سرعت اینترنت خود پی ببرید .

« در ویدیوی بالا شما میتوانید تفاوت اصلی بین سرور اختصاصی و مجازی وب داده را با سایر سرویس دهندگان مشاهده کنید »

امید واریم بتوانید پس از دیدن این ویدیو بهترین انتخاب را داشته باشید .

با خیال راحت خرید کنید !

در تصویر زیر مقایسه اینترنت شما با اینترنت سرخطی وب داده مقایسه شده است :

« برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید »

مقایسه سرور مجازی بورس با اینترنت معمولی

سرور بورس ایران

 

داستان موفقیت افراد، در سرخطی و خرید عرضه اولیه را با استفاده از سرور بورس ایران ما بشنوید :

نظر جناب آقای پویا بختیاری از زنجان

سرویس خریداری شده توسط آقای پویا بختیاری : پلان طلایی سرور مجازی همراه با پورت ۱ گیگ

نظر جناب آقای محسن دهقان از یزد :

سرویس خریداری شده توسط آقای محسن دهقان : پلان الماسی سرور مجازی همراه با پورت ۱۰ گیگ

شما هم میتوانید موفق بشوید …

پس از تهیه سرور مجازی بورس و مشاهده تست سرعت و سفارش گذاری، میتوانید نظر خود را برای ما ارسال کنید تا در اینجا قرار بدهیم .

جایگاه سرخطی و خرید عرضه اولیه

سرخطی نماد « بوعلی » با استفاده سرور مجازی پلان الماس وب داده در روز پس از عرضه

رتبه 98 در سرخطی « بوعلی »

رتبه 101 در سرخطی « بوعلی »

شما هم میتوانید پر سرعت ترین اینترنت را، با کمترین هزینه داشته باشید .
خرید سرور پر سرعت بورس
تمام افراد موفق ، از سرور های بورس برای معاملات استفاده می کنند !
شما به افراد موفق بپیوندید !
توسط متخصصین ما، آموزش اتصال به این سرور ها به شما داده می شود .
آموزش اتصال به VPS بورس

سرور مجازی بورس

موفقیت در بورس تصادفی ، شانسی و اتفاقی نیست !

نیاز به ابزار های عالی و کافی دارد .

تمامی افرادی که سرخطی میزنند ، از سرور بورس استفاده می کنند ، در سرخطی زدن ، میلی ثانیه ها هم اهمیت دارند .

اگر شما هم به دنبال سرخطی و عرضه اولیه هستید، میتوانید با استفاده از سرور مجازی بورس ، با پر سرعت ترین اینترنت ایران، نتایج بهتری را بدست آورید .

اگر از سرور بورس استفاده نمی کنید ، شما حرفه ای نیستید !

سرور مجازی بورس

سرور مجازی بورس که توسط شرکت وب داده ارائه می شود ، دارای تضمین کیفیت سرعت اینترنت و پینگ کمتر از ۱ میلی ثانیه است .

پینگ کمتر از ۱ میلی ثانیه، پورت ۱۰ گیگابیت ( ۱۰,۰۰۰ مگابیت ) اختصاصی بر روی تمامی سرور های مجازی بورس ( VPS Exchange ) و استفاده از هارد های NVMe با پردازنده های اینتل e5 بیشترین سرعت را برای اتصال به سرور های کارگزاری های بورس به شما میدهد .

سرور مجازی برای خرید و فروش در بورس

شما میتوانید از سرور های بورس وب داده برای ترید ، معاملات و خرید و فروش در بورس استفاده کنید .

خرید سرور مجازی بورس

با خرید سرور بورس شما دسترسی به پر سرعت ترین اینترنت بورسی ایران دارید و میتوانید خرید های بورس ، فرابوس و عرضه اولیه خود را انجام بدهید .

سرور بورس ارزان

در وب داده ارزان ترین سرور های بورس به فروش می رسد تا تمامی کاربران کشور ایران بتوانند از این خدمات در قالب سرور مجازی بورس ارزان استفاده کنند .

سرخطی بورس چیست ؟

سفارش سرخطی یکی از ساده ترین نوع معاملات در بورس است که با قیمت لحظه ای در بازار بورس و فرابورس انجام می شود . برای انجام سرخطی بورس ، سرعت مناسب اینترنت ، پینگ پایین تاثیر بسیار زیادی در موفق شدن شما دارد .

اگر شما بتوانید از عرضه های اولیه سهامی بخرید، قطعا میتوانید در روز های آتی پس از خریدتان، سهام خریداری شده را با قیمتی مناسب تر بفروشید .

سرور مجازی بورس دقیقا چیست و به چه کاری می آید ؟ جایی که میلی ثانیه ها هم اهمیت دارند !

اگر شما هم در کار خرید و فروش در بورس و فرابوس باشید ، حتما معاملاتی را در کارگزاری های آگاه ، مفید ، مبین و … انجام داده اید .

حتما برای خرید سرخطی و عرضه اولیه اقدام کرده اید اما نتایج مناسبی نگرفته اید یا به چیزی که میخواسته اید نرسیدید .

اگر سهام خاصی برای خرید مد نظرتان هست خوب است بدانید که …

اگر سهام خاصی برای خرید مد نظر دارید ، باید بدانید به جز شما ، میلیون ها نفر دیگر متقاضی همان سهم هم هستند !

لحظه ای که شما در کارگزاری قصد خرید یک سهم را دارید، ” میلی ثانیه ها ” هم اهمیت دارند ، به این دلیل که در ۸:۳۰ دقیقه صبح، صد ها هزار نفر آماده هستند تا برای خرید کلیک کنند، در نتیجه اگر یک میلی ثانیه هم دیر تر اقدام کنید، فرصت خرید را از دست میدهید .

با استفاده از سرور مجازی بورس شما میتوانید در کمتر از ۱ میلی ثانیه درخواست خرید خود را به کارگزاری مد نظرتان ارسال کنید تا یکی از برترین نفرات موجود در صف خرید باشید .

 

به تهیه این سرور به چشم یک خرید نگاه نکنید، بلکه خرید سرور بورس را یک سرمایه گذاری بلند مدت برای خود و سرمایه تان بدانید .

پس از دریافت سرور مجازی ، شما میتوانید از خرید های سرخطی و عرضه اولیه گرفته تا انواع تحلیل و بررسی های تکنیکال و بنیادی را با استفاده از سرور های ویژه بورس انجام بدهید .

 

پینگ یا ping چقدر تاثیر دارد ؟

پینگ اساسی ترین بخش از یک سرور برای کار کردن و ثبت سفارشات در بورس است ، برای اینکه بهتر بتوانید مفهوم پینگ را درک کنید مثال زیر را میزنیم :

اگر پینگ شما با یک آدرس خاص ۱۰۰ میلی ثانیه باشد، معنی اش آن است که ۱۰۰ میلی ثانیه طول میکشد تا درخواست شما به مقصد برسد و شما هم پاسخ درخواست را دریافت کنید .

حال فرض کنید پینگ شما به سرور های کارگزاری بورس ، ۱۰۰ میلی ثانیه باشد، برای کار کردن در بورس پینگ باید پایین باشد تا سرعت رسیدن درخواست ثبت سفارش یا خرید شما به سرور بورس هم با زمان کمتری و بسیار سریع تر انجام شود .

در سرور های مجازی ویژه بورس ، پینگ به کارگزاری های بورس کمتر از ۱ میلی ثانیه است ، یعنی از لحظه کلیک برای ثبت سفارش و قرار گرفتن در صف خرید، درخواستتان کمتر از ۱ میلی ثانیه دیگر به سرور های بورس خواهد رسید .

 

با وجود یکسان بودن پینگ سرور ها، سرعت اینترنت سرور بورس چه اهمیتی دارد ؟

سرعت ارسال اولین درخواست شما پینگ هست و پس از آن نیاز به آپلود و سرعت بسیار بالایی دارید، اینجا هست که هر چه سرعت اینترنت بالا تری داشته باشید، امتیاز و رتبه شما در صف خرید بورس بهتر می شود .

 

تفاوت سرور های ایران با سرور مجازی مخصوص بورس چیست ؟

سرور های مجازی ویژه exchange یا همان بورس، در دیتاسنتر هایی قرار دارند که کمترین پینگ به سرور کارگزاری های بورس را داشته باشند .

همچنین جدا از مبحث پینگ، این سرور ها دارای بالاترین سرعت اینترنت به سرورهای کارگزاری هستند . شما با خرید سرور مجازی بورس ، دسترسی به یکی از بهترین اینترنت های ایران خواهید داشت که هیچ شرکت ارائه کننده دیگری توان ارائه این سرعت اینترنت را ندارد .

 

آیا کارگزاری در سرخطی و عرضه های اولیه تاثیری دارد ؟

بله تاثیر دارد، شما باید از یک کارگزاری خوب استفاده کنید که هنگام ثبت سفارشات هنگ نکند و بتواند پاسخگوی ثبت سفارش شما باشد .

کارگزاری ها باید زیرساخت مناسب برای ارائه سرویس به میلیون ها نفر را فراهم کنند که متاسفانه در برخی از کارگزاری ها این زیرساخت به خوبی فراهم نمی شود و کاربران به مشکل میخورند .

تضمینی از سمت وب داده به تمامی کاربران داده میشود که سرور های مخصوص کار با بورس دارای پینگ ۱ میلی ثانیه به تمامی کارگزاری های بورس هستند .

 

آیا تضمینی برای سرخطی زدن و دریافت اولین رتبه های عرضه اولیه داده میشود ؟

از انجایی که وب داده تنها ارائه کننده پر سرعت ترین اینترنت های موجود در ایران است و هیچ گونه همکاری یا قرار دادی با کارگزاری های بورس و هسته بورس ندارد، هیچ گونه تصمینی برای سرخطی ها از سمت ما قابل گارانتی نیست و ما فقط تضمین کیفیت را درسرور ها گارانتی می کنیم .

 

سرخطی زدن بورس به چه عواملی بستگی دارد ؟

۱- داشتن یک اینترنت و پینگ بسیار پایین به سرور های کارگزاری های بورس :

با تهیه سرور مجازی بورس میتوانید به یک اینترنت پر سرعت و پینگ بسیار پایین دسترسی داشته باشید . vps ویژه بورس وب داده دارای سرعت اینترنت ۵۰۰ مگابیت تا ۱۰,۰۰۰ مگابیت بر ثانیه برای کار کرد در بورس است .

۲- کارگزاری مناسب :

شما باید یک کارگزاری مناسب بورس انتخاب کنید، از کارگزاری های معروف استفاده کنید که به کاربران خود اهمیت میدهند و سرعت بالایی در اختیار کاربران می گذارند .

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که کارگزاری های شلوغ را انتخاب نکنید. زیرا با زیاد شدن کاربران خود سیستم خود را بروز نکرده اند و از همان زیر ساخت های قدیمی استفاده می کنند.

سرور مجازی بورس وب داده دارای کمترین پینگ و بیشترین سرعت به تمامی کارگزاری های ایرانی است .

 

آیا افرادی برای بورس و ثبت سفارشات عرضه های اولیه از سرور مجازی ویژه بورس وب داده استفاده کرده اند و جواب گرفته اند ؟

بله ، صد ها نفر از سرور های مجازی بورس وب داده استفاده نموده اند و نسبت به زمانی که از اینترنت های معمولی ADSL , VDSL , Td-LTE استفاده میکرده اند نتایج بسیار بهتری گرفته اند .

این مورد ده ها بار توسط ما نیز تست شده و سپس برای عرضه به شما کاربران ، ارائه شده است .

 

آیا امکان اتصال با موبایل به سرور مجازی بورس وجود دارد ؟

بله شما میتوانید با استفاده از نرم افزار Remote Desktop در اندروید  و یا نرم افزار Remote Desktop در IOS   اقدام به اتصال به سرور های ویژه بورس کنید .

اتصال به سرور بورس وب داده، به سادگی و با استفاده از نرم افزار های Remote Desktop ممکن است ، در تمامی سیستم عامل ها این نرم افزار وجود دارد ، در تمامی نسخه های لینوکس ، تمامی نسخه های ویندوز و تمامی نسخه های macOS شما امکان اتصال به سرور ویژه بورس را دارید و هیچ فرقی ندارد از کدام سیستم عامل اقدام به اتصال به سرور مجازی بورس نمایید .

توجه داشته باشید که سرور های مجازی بورس دارای سیستم عامل Windows هستند و کاملا مشابه ویندوز های معمولی که روی لپ تاپ یا کامپیوتر دارید کار می کنند، امکان نصب انواع نرم افزار های مختلف از جمله کروم ، آتو کلیکر ( Auto Clicker ) ، ربات های ثبت سفارش اتوماتیک ، نرم افزار های تحلیل بنیادی و تکنیکال یا نرم افزار های مانیتور بازار را میتوانید استفاده کنید .

 

آیا میشود سرور بورس را برای مدت زمان کوتاه خریداری کرد ؟

کاربر گرامی، از آنجایی که راه اندازی هر سرور نیازمند فراهم کردن بستر شبکه و سخت افزار لازم است ، فراهم کردن این تجهیزات به زمان زیادی نیاز دارد ، لذا حداقل زمان ممکن برای خرید سرور بورس ۱ ماه در نظر گرفته شده و حداکثر ۱ سال است .

 

پس از سفارش چقدر طول میکشد تا بتوانم از سرور مجازی ویژه بورس و سرخطی استفاده کنم ؟

سرور ها کمتر از 10 ثانیه پس از پرداخت راه اندازی می شوند ، ما سعی کرده ایم تا تحویل تمامی سرور ها اتوماتیک توسط سیستم باشد و موجودی سرور ها نیز اتوماتیک بررسی و تحویل داده شود .

قبل از خرید، آخرین ساعت آپدیت موجودی را همراه با زمان اعلام شده برای تحویل در بالای لیست پلان ها میتوانید مشاهده کنید .

 

تعداد نفرات موجود در هر سرور چقدر است ؟

در هر سروری که از سمت شرکت ما به شما برای انجام کار های بورسی ارائه می شود، تنها ۱ نفر وجود دارد که شما هستید .

شما دارای آی پی اختصاصی برای اتصال ، اینترنت اختصاصی با پینگ کمتر از ۱ میلی ثانیه به صورت تضمینی و اینترنت اختصاصی هستید .

 

آیا می شود به طور همزمان چندین نفر به یک سرور بورس متصل شوند ؟

خیر متاسفانه، به دلیل حفظ کیفیت منابع سرور و پورت اختصاصی سرور های مخصوص بورس ، در لحظه ۱ نفر می تواند به سرور متصل شود .

با ایجاد چندین یوزر و اتصال چندین نفر به ۱ سرور ، پورت ، پینگ و سرعت کار کرد سرور ها کاهش می یابد و شما به نتیجه مورد نظرتان که گرفتن سرخطی است نخواهید رسید .

پس پیشنهاد میگردد به هیچ وجه سرور را با کسی به اشتراک نگذارید تا نتایج بسیار مطلوب تر و مناسب تری بگیرید .

اگر نیاز به بیش از ۱ سرور داشتید، میتوانید از طریق ارسال تیکت به بخش فروش ، برای سرور دوم خود ۱۵% تخفیف دریافت کنید .

 

چه نوع هاردی بر روی سرور های مخصوص بورس استفاده شده است ؟

از هارد های NVMe برای ارائه سرور های مجازی بورس استفاده شده است  ، هارد های NVMe ده برابر سریع تر از هارد های SSD هستند و ۱۰۰ برابر سریعتر از هارد های SATA اند .

هارد به پردازش اطلاعات و سرعت باز شدن صفحات و نرم افزار های موجود در سرور به شما کمک بسیاری زیادی خواهد کرد ، برای همین ما از برترین مدل هارد ممکن بر روی سرور های مخصوص بورس استفاده کرده ایم .

 

برای کار با سرور بورس چه اینترنتی لازم است ؟

برای کار با سرور های مجازی بورس ، شما نیاز به یک اینترنت معمولی بدون قطعی دارید .

در واقع هیچ نیازی نیست که بهترین اینترنت خانگی یا سیم کارتی را داشته باشید، بلکه یک اینترنت خانگی با سرعت ۱۰۰ کیلوبایت بر ثانیه هم برای کار با سرور مجازی بورس مناسب است .

اینترنت های ADSL ، اینترنت های سیم کارتی اپراتور های موبایل ، اینترنت های TD-LTE ، وایمکس و VDSL یا FTTH همگی با سرور مجازی بورس کار می کنند و سازگار هستند .

 

آیا وقتی فایلی را داخل سرور بورس دانلود می کنم، از حجم اینترنت من کسر می شود ؟

خیر هیچ تاثیری بر روی حجم اینترنت خانگی شما ندارد و از آن هیچ حجمی کاسته نخواهد شد .

برای مثال شما یک فایل ۱۰ گیگابایتی را با سرعت فوق العاده بالای پورت ۱۰ گیگ بر ثانیه دانلود می کنید، هیچ حجمی از اینترنت خانگی شما بابت این دانلود کسر نخواهد شد .

 

آیا امکان انتقال فایل از دسکتاپ یا سیستم خانگی به VPS بورس وجود دارد ؟

بله ، شما میتوانید در داخل سیستم خود بر روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید ، گزینه copy را بزنید ، سپس در داخل سرور مجازی ویژه بورس ، اقدام به Paste فایل مورد نظر کنید .

فایل با سرعت مناسبی از دسکتاپ شما به دسکتاپ سرور مجازی منتقل خواهد شد ، سپس میتوانید آن را اجرا کنید یا اگر میخواهید نرم افزاری را نصب کنید .

اما توجه داشته باشید که برای انتقال فایل ها با حجم بالا این زمان بسیار طولانی می باشد و ما این را توصیه نمی کنیم.

 

آیا امکان نصب نرم افزار های اکسل و … برای ذخیره داده ها وجود دارد ؟

بله ، همانند یک ویندوز ۱۰ معمولی ، شما قابلیت این را دارید که با سرعت فوق العاده بالا ، اقدام به دانلود فایل نصبی نرم افزار ها کنید، سپس آن ها را اجرا و نصب نمایید .

هیچ گونه محدودیتی از سمت شرکت وب داده ، برای نصب یا اجرای فایلی در نظر گرفته نشده است و شما آزاد هستید هر نرم افزار کاربردی و لازم را در سرور نصب و استفاده کنید .

 

سرور مجازی ترید

آیا برای انجام ترید و فعالیت در بایننس می شود از سرور مجازی بورس استفاده کرد ؟

خیر. با توجه به اینکه سرورهای مجازی بورس در دیتا سنترهای داخل ایران قرار دارند پینگ این سرورها تا سایت های خارجی بسیار بالا است . از طرفی بسیاری از سایت ها و صرافی های بین المللی فعالیت با آی پی ایران را ممنوع کرده اند، در نتیجه با ورود به آن سایت ها با آی پی ایران خطر بلاک شدن حساب شما را به همراه دارد.  شما باید برای فعالیت در بایننس و انجام ترید های خود ، از سرور مجازی مخصوص ترید که با نام سرور مجازی ترید وب داده ارائه می شود استفاده کنید .

فرق ما با سایر ارائه دهندگان چیست ؟ چرا قیمت ها متفاوت است ؟

اختصاصی بودن سرور و پورت
پس از خرید سرور مجازی از وب داده، شما صاحب یک پورت و یک سرور با منابع کاملا اختصاصی می شوید . منابع و پورت شما با هیچ کس دیگری در اشتراک نیست .
تضمین کیفیت پینگ
وب داده به شما پینگ کمتر از ۱ میلی ثانیه را گارانتی میدهد . سایر شرکت ها چنین تضمینی نمیدهند .
تضمین سرعت اینترنت
اینترنت تمامی پلان های وب داده ، دارای سرعت معین و گارانتی شده است .
حداقل ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه سرعت اینترنتتان خواهد بود .
پشتیبانی و آموزش پس از خرید
در صورتی که هر گونه مشکلی پس از خرید سرور ویژه بورس داشتید، ما به شما کمک خواهیم کرد .

سرعت اینترنت ADSL، همراه اول و ایرانسل شما :

سرعت کم اینترنت ایران در کارگزاری های بورس

سرعت اینترنت سرور ویژه بورس وب داده :

سرعت سرور مجازی بورس

از هر جای ایران ، شما هم میتوانید به چنین سرعت اینترنتی دسترسی داشته باشید !

این سرعت پلان الماس است .

گارانتی طلایی شرکت وب داده به شما :

گارانتی سرور مجازی ویژه بورس

شرکت وب داده متعهد می شود که سرویس سرور ویژه بورس ، دارای پینگ مناسب به کارگزاری های بورس و سرعت اینترنت بالا داشته باشد .

همچنین تضمین میگردد که در صورت وجود مشکلی از لحاظ سرعت اینترنت ، سرویس به صورت رایگان برای شما تعویض گردد .

ما با ارائه برترین سرعت اینترنت و سرور به شما، به موفقیتتان کمک می کنیم !

سرور ویژه بورس

بالاترین سرعت در انجام معاملات را داشته باشید !

با استفاده از سرور های مجازی مخصوص بورس میتوانید ، پر سرعت ترین اینترنت را در اختیار داشته باشید و با بالاترین سرعت ممکن معاملات خود را انجام بدهید .
در خرید و فروش ها ، ثانیه ها هم مهم هستند ، زمان را از دست ندهید .

همانند افراد حرفه ای عمل کنید

افراد حرفه ای در بورس ، ترید و معاملات خود را با اینترنت عادی همراه اول ، ایرانسل یا مخابرات انجام نمیدهند !
بلکه از اینترنتی با بیش از ۱۰۰۰ برابر سریعتر استفاده می کنند ، این اینترنت در داخل تمام سرور های مجازی بورس و ترید وب داده موجود است .

آموزش های لازم برای کار با وی پی اس بورس

تمامی آموزش های لازم برای کار با VPS burse به شما داده میشود ، تا بتوانید به ساده ترین شکل ممکن با سرور bourse کار کنید !
هیچ نگرانی و ترسی بابت عدم اطلاع از شیوه کار کرد با سرور ها نداشته باشید، پشتیبانی ما مثل کوه پشت شما ایستاده است وقدم به قدم در کنار شما خواهد بود .

قیمت گذاری منصفانه

ما سعی کرده ایم در کنار بهترین کیفیت ممکن ، بالاترین سرعت ها را در اختیار شما بگذاریم ، شما میتوانید در مرحله دوم سفارشتان ، اقدام به سفارشی سازی سرور نمایید تا سرور بهتری از لحاظ سرعت کارکرد و هزینه داشته باشید .

ویدیو معرفی VPS بورس و پاسخ به سوالات شما

پس از دیدن این ویدیو ۲ دقیقه ای ، میتوانید بدانید Virtual VPS server بورس و راه های موفقیت در ترید و معاملات چیست .

سرور ترید ، سرور مخصوص ترید ، سرور مجازی مخصوص ترید ، سرور مخصوص خرید و فروش 

آموزش اتصال به سرور ویندوز بورس

در ویدیوی روبرو یکی از متخصصین فنی ما ، به شما آموزش اتصال به سرور ویندوز را آموزش خواهد داد .

در این آموزش تست پینگ به چندین کارگزاری بورس نمایش داده خواهد شد .

همچنین تست سرعت اینترنت سرور نمایش داده خواهد شد و میتوانید سرعت اینترنت سرور های مخصوص بورس وب داده را مشاهده کنید .

سوالات متداول در مورد سرور مجازی بورس ( Exchange virtual server ) :

سرور ویژه بورس چیست ؟

سرور هایی در بهترین مراکز داده کشور ( دیتاسنتر ) که دارای بیشترین سرعت اینترنت و کمترین پینگ به کارگزاری ها هستند .

در واقع با خرید سرور مخصوص، یک کامپیوتر مجازی با اینترنت و سرعت بالا در اختیار شماست .

چگونه میتوانم یک سرور برای خرید و فروش در بورس خریداری کنم ؟

برای خرید سرور مخصوص کار در بورس ( VPS Bourse ) اینجا کلیک کنید .

آیا برای کار با سرور های بورس باید اینترنت پر سرعتی داشت ؟

خیر نیازی نیست، یک اینترنت معولی که شما را به سرور متصل کند کافیست .

سرعت اینترنت داخل سرور های بورس ، ۱۰۰۰ برابر بیشتر از اینترنت خانگی یا ADSL ها است .

پینگ سرور های بورس به کارگزاری های آگاه و .. چقدر است ؟

کمتر از ۱ میلی ثانیه است .

آیا شما آموزش کار با سرور مخصوص Bourse را هم میدهید ؟

بله، آموزش کامل کار با سرور های بورس خدمت شما داده میشود .

تحویل سرور ها چقدر طول میکشد ؟

کمتر از ۳۰ ثانیه پس از پرداخت ؛ سرور به شما تحویل داده خواهد شد .

سرعت دانلود و اینترنت سرور های بورس چقدر است ؟

سرعت اینترنت سرور های بورس ۱ گیگابیت بر ثانیه یا ۱۲۴ مگابایت در یک ثانیه است .

سوال دیگری دارید ؟

همین الان با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۰۲۱۰ تماس حاصل نمایید و سوال خود را مطرح کنید .

 

همچنین میتوانید از طریق ارسال تیکت یا چت آنلاین وب داده سوال خود را مطرح کنید .

هر سرور مجازی قبل از تحویل به شما از لحاظ کیفیت سنجش می شود:

هر سروری مجازی قبل از اینکه به شما تحویل داده شود، توسط تیم فنی ما کنترل میگردد تا بهترین سرعت ارسال سفارش یا همان پینگ به کارگزاری های بورس و بالا ترین سرعت دانلود و آپلود را داشته باشد .

از این جهت ما همیشه با اطمینان خاطر سرور های مجازی بورس  خود را ارائه می کنیم و بر روی تمامی پلان ها گارانتی کیفیت پورت و سرعت قرار داده شده است، هیچ نگرانی بابت خرید خود نداشته باشید و مطمئن باشید که صد ها نفر تا کنون از این سرور ها استفاده کرده و نتیجه مد نظرشان را به شکل مطلوب تری در صف خرید سرخطی گرفته اند .

قوانین سرویس :

 1. سرویس های مخصوص بورس ، برای آپلود / دانلود فایل های حجیم نیستند، کاربر نباید صد ها گیگابایت فایل بر روی سرور ها به طور مداوم دانلود کنید .
 2. پلان های اول تا چهارم سرور های بورس، تنها برای استفاده 1 نفر و 1 کامپیوتر همزمان هستند . تنها پلان سرور اختصاصی قابلیت اتصال چندین سیستم همزمان را دارد .
 3. هیچگونه تضمینی طبق قوانین ، در مورد رتبه ، زمان و سرعت سرخطی به کاربر قابل ارائه نیست و ما توانایی دادن تضمین در رتبه شما را نداریم .
 4. امکان بازگشت وجه و کنسلی سرویس فقط و فقط در صورت وجود مشکل در پورت سرویس یا قطعی وجود دارد .
 5. در صورت مشکل داشتن سرویس ، سرویس تعویض می گردد ، اما امکان کنسلی و بازگشت وجه با توجه به راه اندازی زمان بر سرویس ها و هزینه هایی که برای اجاره اینترنت داده میشود وجود ندارد .
 6. قوانین یک تا پنج را مجدد بخوانید و اقدام به خرید نمایید .

سوالی یا مشکلی دارید ؟ با ما تماس بگیرید ۰۲۱۹۱۳۰۰۲۱۰

محصولات کامل ، در کنار آموزش های حرفه ای سرور بورس ، شما را به هدف می رسانند !

قطعا با فروش و عدم آموزش استفاده پس از خرید آن ، با مشکلاتی مواجه می شود !

اگر بدانید با محصولی که خریدید چگونه باید کار کنید ، به هدفتان از خرید آن محصول می‎رسید . چه بسیار اند کاربرانی که محصولی را خریده اند و الان بدون استفاده مانده است !

پس از خرید سرور مجازی بورس چه مواردی در اختیار شما قرار داده می شود ؟

پس از اینکه سرور مجازی بورس خود را تهیه کردید و تحویل گرفتید، ابزار هایی حرفه ای و ویژه در اختیار شما قرار داده می شود که میتوانید با استفاده از آن ها پورتفویی حرفه ای و ویژه در اختیار داشته باشید .

1- ربات های سرخطی زن حرفه ای موجود بر روی تمامی پلان های سرور مجازی بورس و سرور اختصاصی بورس وب داده :

پس از سفارش و تحویل گرفتن سرور مجازی بورس ، شما دسترسی به مجموعه از ربات های سرخطی زن کارگزاری ها مختلف را خواهید داشت ، این ربات ها توانایی این را دارند که در رأس یک زمان مشخص سفارش مد نظر شما را از لحاظ تعداد ، مقدار و قیمت در یک لحظه خاص ، برای مثال ساعت 8:45:00:00 برای کارگزاری و هسته ارسال کنند ، فرض کنید که دارای بهترین اینترنت در داخل کشور ایران هستید، سپس دسترسی به چنین رباتی هم دارید، بدون شک و به راحتی شما میتوانید سهم هایی دست نایافتنی با قیمت هایی دست نایافتنی را در پوتفوی خود داشته باشید .

ربات های سرخطی وب داده، کاملا حرفه ای ، تست شده و اختصاصی بوده و فقط بر روی سرور مجازی بورس وب داده کار می کنند ، شما با داشتن این ربات ها میتوانید خیالتان راحت باشد که همیشه برترین جایگاه های ممکن را در سرخطی بورس و خرید نماد های مختلف به دست خواهید آورد .

ربات ها چگونه کار می کنند ؟ ربات ها پیش از آغاز معاملات از شما نماد، قیمت و زمانی که شما میخواهید ثبت سفارشتان انجام شود را میگیرند و در همان لحظات اقدام به ارسال سفارش برای کارگزاری و هسته سازمان بورس تهران می کنند .

با توجه به دقت بالای ربات های سرخطی ، شما میتوانید مطمئن باشید که درخواستتان به موقع به کارگزاری برای ثبت سفارش می رسد .

معنای سرخطی زدن به زبان ساده
موفقیت در سرخطی زدن بورس
 • سرور مجازی بورس چیست؟
 • سرور بورس یک کامپیوتر در بهترین دیتا سنتر ایران می باشد که از بروزترین سخت افزار در آن استفاده شده است و با توجه به اینکه اینترنت سروربورس به بستر اصلی اینترنت کشور متصل می باشد  لذا از سرعت بسیار بالاتری نسبت به اینترنت خانگی و اینترنت موبایل برخوردار است. قدرت بالای این سرورها در کنار سرعت بالای اینترنت و پینگ پایینی که به همه کار گزاری ها دارند  این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به نحو موثرتری به مبادلات در بازار بورس بپردازید، زیرا موفقیت در سرخطی به چند عامل موثر بستگی دارد که سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین به کار گزاری ها یکی از آنها می باشد. که یک سرور بورس می تواند این دو عامل موفقیت را برای شما فراهم کند عامل بعدی کارگزاری شما است که باید از کارگزاری هایی استفاده کنید که سرور خوبی داشته باشند در هنگام ارسال سفارش هنگ نکنند و همچنین کارگزاری خلوتی باشند.شاید عده زیادی فکر می کنند اگر کارگزاری کاربر زیادی داشته باشد بهتر است اما اصلا اینطور نیست حتما قبل از انتخاب کارگزاری از بقیه کسانی که در این کارگزاری عضو می باشند تحقیق کنید و بهترین کارگزاری را انتخاب کنید زیرا سفارش شما تا کارگزاری به شما بستگی دارد پس از آن به کارگزاری بستگی دارد. چهارمین عامل هم ربات ها و نرم افزارها می باشد که با توجه به دقت بالایی که دارند و قابلیت تنظیم آنها بصورت ثانیهف میلی ثانیه، و میکرثانیه می تانند دقت و سرعت شما را در ارسال سفارش بالا ببرند.
 • چگونه می توان از سرور بورس استفاده کرد؟ آیا برای استفاده به مهارت و دانش خاصی نیاز است؟
 • شاید شما هم مانند بسیاری از کاربران فکر می کنید که برای استفاده از سرور بورس حتما باید مهارت خاصی یا ابزار خاصی داشته باشید اما اصلا اینطور نیست با یک کامپیوتر یا لپتاب یا گوشی موبایل معمولی می توانید به سرور بورس متصل شوید و از آن استفاده کنید. سرور بورس مانند یک کامپیوتر معمولی می باشد و دقیقا مانند یک کامپیوتر معمولی می توان با باز کردن مرورگر با آن کار کرد. برای استفاده از سرور بورس یا در اصل متصل شدن به سرور بورس تنها به یک نرم افزار به نام ریموت دسکتاپ کانکشن نیاز است. این نرم افزار بر روی  تمامی کامپیوتر هایی که سیستم عامل ویندوز دارند بصورت پیش فرض وجود دارد فقط کافیست در قسمت سرچ ویندوز کلمه remote desktop connection را تایپ کنیم، برنامه برای ما نمایش داده می شود پس از باز کردن آن و وارد کردن آی پی و یوزر نیم و پسورد که از طرف شرکت وب داده برای شما ایمیل شده است و زدن گزینه کانکت شما دسکتاپ سرورمجازی بورس را بر روی صفحه دسکتاپ لپتاب یا کامپیوتر خود خواهید داشت. یک دسکتاپ شبیه دسکتاپ خودتان، در واقع مانند این است که شما در داخل دیتا سنتر واقعا پشت یک کامپیوتر پرقدرت نشسته اید و ازامکانات و سرعت این کامپیوتر استفاده می کنید. برای وصل شدن به سرور بورس از طریق گوشی موبایل نیز به همین روش است فقط با این تفاوت که برای سیستم عامل اندروید و ios  شما باید برنامه ریموت دسکتاپ کانکشن را حتما از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و سپس نصب کنید. و آی پی و یوزر  پسورد سروربورس را داخل آن وارد کنید.بدین شکل صفحه دسکتاپ را برروی گوشی موبایل خود پیاده می کنید ومانند یک کامپیوتر معمولی مرورگر را باز می کنید صفحه کارگزاری خود را باز می کنید و به معاملات خود در بازار بورس می پردازید.
 • محیط داخل سروربورس چگونه است؟ 
 • محیط سرور بورس دقیقا مثل یک کامپیوتر معمولی است سیستم عامل آن ویندوز سرور2012 یا 2016 می باشد ولی محیط ویندوز شبیه ویندوز 10 است. کار کردن با آن بسیار راحت و روان است  با انواع نرم افزارهای تحلیل بازار بورس، متاتریدرها و اتوکلیکرها و ربات ها سازگاری کامل دارد. هرگونه نرم افزار و برنامه یا سورس کدی که در داخل کامپیوتر خودتان از آن برای استفاده در بازار بورس یا زدن سرخطی استفاده می کنید قابل نصب و اجرا بر روی سرور بورس می باشد.
 • سرعت اینترنت پلان الماس چقدر است ؟  در پلان الماس منابع سخت افزاری سرور 8 گیگ رم و 8 هسته سی پی یو بعلاوه 70 گیگ هارد می باشد. یک پورت سرعت 10 گیگ بر روی سرور بورس پلان الماس فعال می باشد. این پورت باعث می شود سرعت  دانلود و آپلود سرور شما تا 10 هزار مگابیت باز باشد و سرعت آپلود و دانلود شما اگر با نرم افزار اسپید تست ، تست بگیرید حدودا بین 3000 تا 8000 نشان داده می شود.
 • آیا برای سرخطی زدن حتما باید از پلان الماس استفاده کنم؟   تمامی پلان هایی که در صفحه  سرور مجازی بورس شاهد آن هستید توسط کارشناسان شرکت وب داده برای فعالیت در بورس و سرخطی زدن کانفیگ شده است. پینگ همه سرور ها در تمامی پلان ها  به کارگزاری های داخل تهران  یک میلی ثانیه می باشد. با توجه به این نکته که برای زدن سرخطی پینگ بسیار موضوع مهم و پر اهمیتی به حساب می آید. و در حقیقت سرعت ارسال درخواست شما به کارگزاری می باشد، در نتیجه همه پلان ها برای استفاده در سرخطی زدن مناسب می باشند. اما با توجه به اینکه پس از ارسال درخواست شما به کارگزاری سرعت دانلود و آپلود اهمیت پیدا می کند سرعت اینترنت بالا نیز پر اهمیت می باشد. در پلان الماس پورت سرعت 10 گیگ یا همان 10000 مگابیت بر ثانیه برای شما باز است و سرعت اینترنتی تا 10 هزار مگا بیت می تواند در اختیار شما قرار دهد و این سرعت بالا بسیار می تواند نقش مهمی در کسب جایگاه خوب برای شما ایفا کند. پیشنهاد ما برای خرید سرور مجازی بورس بعد از پلان اختصاصی پلان الماس می باشد زیرا هم می تواند پینگ بسیار پایین و هم سرعت اینترنت بالا را در اختیارتان قرار دهد.
چرا به سرور بورس نیاز داریم؟
 • آیا برای استفاده از سرور بورس اینترنت لازم است ؟ از چه نوع اینترنتی باید استفاده کرد؟
 • شاید به این فکر کنید سرور چون اینترنت دارد دیگر برای متصل شدن به آن نیاز به اینترنت نمی باشد. اما اینطور نیست شما برای اتصال به سرور بورس به یک اینترنت معمولی بدون قطع و وصلی نیاز دارید. سرعت اینترنت شما بر روی اتصال به سرور هیچ تاثیری ندارد اما اگر قطعی اینترنت داشته باشید مرتبا اتصال خود به سرور بورس را از دست می دهید و خطای ریکانکت دریافت می کنید. پس حتما باید اینترنتی که برای وصل شدن به سرور مجازی خود استفاده می کنید ثابت و پایدار باشد. اینکه از اینترنت سیمکارتی استفاده میکنید یا Adsl و… هیچگونه تفاوتی ندارد.
 • سرعت اینترنت سرور بورس چقدراست؟ سرورهای بورس دارای اینترنت فیبر نوری، عدم قطعی، عدم کندی سرعت و بهترین عملکرد در کل کشور می باشد. شما از هر نقطه از ایران می توانید به اینترنت سرور بورس متصل شوید. سرور بورس دارای اینترنت نامحدود، علاوه بر کارهای بورسی، می‌توانید با بالاترین سرعت اینترنت در کشور کارهای روزانه خودتان  را انجام بدهید و با خیال راحت مطمئن باشید که اینترنت شما کندی ندارد. سرعت اینترنت سرورهای بورس از 400 مگابیت بر ثانیه تا 10هزار مگابیت بر ثانیه می باشد. به هیچ عنوان شما نمی توانید این سرعت اینترنت را با یک اینترنت معمولی بر روی لپتاب و گوشی خود داشته باشید. با توجه به اینکه  یکی از رازهای موفق شدن در سرخطی و خرید عرضه اولیه داشتن اینترنت پر سرعت و پینگ زیر ۱ میلی ثانیه می باشد؛ شما با اینترنت های معمولی نمی توانید سرعت اینترنتی برابر ۱۰ هزار مگابیت بر ثانیه داشته باشید یا پینگ زیر ۱ میلی ثانیه. بالاترین سرعت اینترنتی که یک اینترنت Adsl می تواند به شما بدهد برابر 16 مگابیت بر ثانیه است و همچنین بالاترین سرعت اینترنت یک اینترنت سیمکارتی 80 مگابیت بر ثانیه می باشد، اگر بخواهیم یک مقایسه ساده داشته باشیم سرعت اینترنت سرور بورس 625 برابر سرعت اینترنت Adsl و 125 برابر سرعت اینترنت سیمکارتی می باشد.
 • سرور بورس چگونه سرعت اینترنت من را افزایش می دهد؟  در پاسخ به این سوال باید گفت که سرور بورس سرعت اینترنت شما را افزایش نمی دهد. در حقیقت شما از اینترنت پر سرعت سرور بورس استفاده می کنید. شما با استفاده از نرم افزار ریموت دسکتاپ کانکشن و ریموت زدن به سرور از داخل گوشی خود آن کامپیوتر با اینترنت بالا و سخت افزار قدرتمند و پینگ 1 میلی ثانیه به کارگزاری را کنترل می کنید و از قدرت و سرعت آن برای فعالیت خود در بورس استفاده می کنید. با وصل شدن به سرور بورس از اینترنت 10 هزار مگابیت ارسال سفارش خود را برای سرخطی خرید عرضه اولیه انجام می دهید. و با توجه به اینکه سرعت بالا و پینگ پایین دو فاکتور اصلی زدن سرخطی می باشند با خرید سرور بورس این دو فاکتور را خواهید داشت و شانس خود را برای موفقیت در سرخطی به شدت بالا خواهید برد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که در حالی که پینگ همه سرورهای بورس 1 میلی ثانیه می باشد سرعت اینترنت چه اهمیتی دارد و اصلا چرا باید سرعت اینترنت بالا داشته باشیم. همانطور که می دانید پینگ همان سرعت ارسال اولین درخواست شما می باشد  و پس از آن نیاز به سرعت آپلود بسیار بالا دارید، اینجا هست که هر چه سرعت اینترنت بالا تری داشته باشیم ، می توانیم موفقیت بالاتری در صف خرید و فروش سهام بورس بدست آوردید.
افزایش ثروت با سرمایه گذاری در بورس
سرمایه گذاری مناسب چگونه است ؟

اینترنت پر سرعت تهیه کنید :

برای داشتن سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین به کارگزاریها حتما از سرور مجازی بورس استفاده کنید. اینترنت‌های عادی توانایی اینترنت سرور مجازی بورس را ندارند . سرور مجازی بورس به دلیل داشتن سخت افزارهای به روز و متصل بودن به شبکه اینترنت اصلی کشور می تواند سرعت اینترنتی تا 10 هزار مگابیت بر ثانیه به شما بدهد. همچنین سرور مجازی بورس باعث می شود از هر نقطه از ایران که باشید پینگ 1 میلی ثانیه  تا کارگزاریتان داشته باشید.

انتخاب کارگزاری مطمئن و مناسب :

همانگونه که مطلع هستید شما می توانید با یک کد بورسی چندین کارگزاری مختلف داشته باشید و محدودیتی در این خصوص ندارید، از این جهت سعی کنید برای سرخطی زدن از کارگزاری مناسب استفاده کنید. کارگرازی که انتخاب میکنید در کسب جایگاه مناسب بسیار تاثیر گذار می باشند زیرا شما با تهیه ابزارها و سرعت اینترنت بالا تنها کنترل کننده دره=خواست خود تا کارگزاری می باشید از کارگزاری تا هسته معاملات بورس به کارگزاری بستگی دارد. از کارگزاری های شلوغ که مشتریان و کاربران میلیونی دارند مانند کارگزاری مفید، آگاه و… استفاده نکنید زیرا هم احتمال هنگ کردن سرور کارگزاری وجود دارد و هم سفارش گذاری با تاخیر انجام می شود. بهتر است از کارگزاری های خلوت استفاده کنید اما توجه به این نکته ضروری می باشد که بعضی از کارگزاری های خلوت نیز در ارائه خدمات به کاربران خود بسیار ضعیف عمل می کنند.

کلیک دقیقتری داشته باشید :

برای داشتن کلیک دقیق باید از نرم افزارها و بات ها استفاده کنید. با توجه به این نکته که چند صدم ثانیه تاخیر در ثبت سفارش می تواند شما را هزاران سفارش عقب بیاندازد، پس باید از چند ثانیه قبل از شروع بازار یا همان ساعت 8:45 ارسال سفارش خود را با کمترین فاصله تا جایی که کارگزاری محدودیتی اعمال نکرده باشد آغاز نمایید. با توجه به اینکه ساعت باز شدن بازار به صورت دقیق مشخص نیست استفاده از اتو کلیکر و ربات به شما کمک می کند که تعداد معینی کلیک از قبل از شروع بازار داشته باشید که باعث می شود درخواست شما راس ساعت دقیق تری در کارگزاری بنشیند و جایگاه بهتری را نصیب شما کند.

گامهای اساسی برای موفقیت در سرخطی بورس

بسیاری از معامله گران بورس این روزها به دنبال سرخطی زدن می باشند تا بتوانند ضررهایی که در سال گذشته متحمل شده اند را جبران کنند. همانطور که می دانید اجازه سفارش گذاری در بورس ایران تنها در یک محدوده قیمت مجاز می باشد. از این رو زمانی که میزان عرضه و تقاضا بالا می رود شما قادر به خرید و فروش سهم دلخواه خود نخواهید بود زیرا برای سهم مورد نظر شما صف های چند صد میلیونی وجود خواهد داشت و موفقیت در آن غیر ممکن می باشد.

در واقع با سرخطی زدن شما می توانید در ابتدای این صف خرید و فروش طولانی چند صد میلیونی قرار بگیرید و جزء نفرات اول این صف قرار بگیرید و شانس شما برای تکمیل سفارش خرید یا فروش مورد نظرتان بسیار بالا می رود.

اما در نظر داشته باشید که سرخطی زدن برای بسیاری از معامله گران بورس بصورت یک رویا در آمده است. ما در این جا قصد داریم برای شما اقدامات یا به عبارتی نکاتی که برای داشتن یک سرخطی موفق و داشتن یک جایگاه خوب و مناسب در صف های طولانی خرید و فروش سهام در بورس باید به آن توجه داشته باشید را بیان کنیم. پس با ما همرا باشید.

چگونه در بورس سرخطی بزنیم

نحوه ثبت سفارش :

بهتر است برای ارسال سفارش چندین سفارش را بصورت همزمان ثبت کنید و آن را بصورت یکپارچه ثبت نکنید، بدین شکل شما درصد بیشتری از موفقیت را نصیب خود می کنید.

از چند دقیقه قبل از شروع بازار پیش نویس های خود را بصورت نامتقارن و نابرابر آماده کنید و از 2 ثانیه قبل از شروع بازار پیش نویس ها را ارسال کنید، در اینصورت می توان امیدوار بود که در زمان دقیق ثبت شده  و رتبه خوبی را در صف برای شما رقم بزنند.

نکات مورد توجه برای خرید سهم 

حتما می دانید که فعالیت و سرمایه گذاری در بورس نیاز به ریسک پذیری بسیار بالایی دارد.اگر دانشی در مورد تضمین سرمایه بورس خود ندارید بهتر است همه سرمایه خود را در بورس سرمایه گذاری نکنید و همچنین  اگر تازه وارد بازار بورس شده اید نیز بهتر است تمامی سرمایه خود را وارد بازار بورس نکنید و با سرمایه کم شروع کنید.در اینصورت اگر با ضرر و زیانی روبرو شدید شکست بزرگی محسوب نخواهد شد.

در واقع شما با سرمایه کم سعی در تضمین سرمایه و حضور خود در بازار بورس خواهید داشت. نکته قابل توجه  دیگری که برای تضمین سرمایه گذاری در بورس توصیه می شود این است که پول خود را در سهام یک صنعت سرمایه گذاری نکنید. ممکن است شما سهام شرکت های مختلف را بخرید اما بی خبر از این باشید که تمامی این شرکت ها زیر مجموعه یک صنعت می باشند . بطور مثال صنعت خودرو . مشکل اساسی زمانی اتفاق می افتد که این صنعت دچار بحران یا یک مشکلی شود و یا قانونی در رابطه با آن وضع شود در این صورت بی تردید بر روی تمام سهام شرکت های زیر مجموعه آن تاثیر می گذارد.

در کل برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی در خرید سهام، بهتر است تا در مورد برترین سهم ها و خرید انها اطلاعات کافی را بدست آورید. با توجه به اینکه معاملات به صورت روزانه در حال حاضر ممنوع می باشد و در صورتی که سهامی را خرید کنید باید حداقل یک روز در سبد شما باقی بماند و امکان فروش آن را در همان روز ندارید در نتیجه نمی توانید سودی را بصورت روزانه کسب کنید. اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا نگه داشتن بعضی از سهم ها بیشتر از یک روز کار عاقلانه و درستی است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت سهم های پرنوسان ریسک بسیار بالایی دارند اما سهم  سهم هایی که نوسان کمتری دارند قابل اعتماد هستند و ریسک پذیری کمتری دارد و می توان آنها را تا چند روز نگه داشت. تنها عرضه اولیه ها هستند که منفی نمی خورند و می توانند برای شما سود به همرا ه داشته باشند. با داشتن دانش و اطلاعات در مورد سهام های عرضه اولیه  و سهام شرکت های مختلف می توانید در کنار داشتن اینترنت پرسرعت از طریق تهیه سرور مجازی بورس وب داده به موفقیت هایی در بازار بورس دست پیدا کنید.

در هنگام خرید و فروش سهم به نکاتی که باید توجه کنید عبارتند از:

 • توجه داشته باشید زمانی که قیمت یک سهم افزایش پیدا می کند، همچنان که در حال رشد است، عرضه‌ها نیز بیشتر می‌شود (مخصوصا در محدوده های مقاومت)
 • وقتی قیمت سهمی در حال پایین امدن است ، در حالی که قیمت در حال پایین آمدن است  تقاضا نیز کم کم بیشتر می‌شود (مخصوصا در محدوده حمایت)
 • اگر سهم شما  چند روز متوالی با صف خرید رشد کرد، مواظب حجم معاملات بالا باشید. وقتی صف فرو ریخت و قیمت آخرین معامله در حال منفی شدن بود فورا سهم را بفروشید.
 • در نظر داشته باشید کم سود کردن هم خود نوعی ضرر محسوب می شود. وقتی سهمی رشد کرد، حدضرر را بالاتر ببرید. مثلا اگر سهمی را با قیمت 450 تومان خریداری کرده اید و سهم به 550 تومان رسیده است، اکنون اگر حد ضرر را که قبلا (بر فرض مثال) روی 400 تومان بوده به 500 تومان تغییر دهید بهتر است.
 • سهم‌هایی که با شدت سقوط می‌کنند، معمولا پس از سقوط رشد شارپی را نیز خواهد داشت.
نکات مهم برای خرید سهام بورس ایران

یک ترفند خاص برای زدن سرخطی

برای یک سری از سهم ها در شرایط قیمتی خاص می توان یک ترفند بسیار ساده اما کاربردی بکار برد و نتیجه خوبی کسب کرد. نکته جالب اینجاست که این ترفند ساده و خاص که قصد داریم برای شما توضیح دهیم  نیاز به هیچ اینترنت پر سرعت خاصی نیز ندارد. اگر دقت کرده باشید بارها متوجه سهم هایی در بازار بورس شده اید که به یکباره از درصد منفی شروع به رشد می کنند تا جایی که به صف خرید تبدیل می شوند. معمولا این سهم ها شروع به رشد می کنند و این صف خرید را تا چند روز برای خود حفظ می کنند. اما نکته قابل توجه در این میان قیمت انتهایی این سهم می باشد. این سهم ها پس از رسیدن به این مرحله دیگر مورد معامله جدی قرار نمی گیرند و قیمت انتهایی در نیمه قرمز باقی می ماند. اگر چنین سهمی را یافتید مطمئن باشید نفر اول صف فردا خود شما هستید! وقتی قیمت پایانی پایین تر از صفر تابلو تابلو باشد این بدان معنا می باشد که ماکزیمم قیمت تابلو فردا از ماکزیمم قیمت تابلو امروز کمتر است به عبارت دیگر اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم حداکثر قیمت فردا ، امروز در رنج سفارش گذاری موجود می باشد. پس شما در لحظات آخر بازار که قیمت انتهایی ثابت باقی می ماند شروع به سفارش گذاری در حداکثر قیمت فردا کنید. قبل از ارسال سفارش، اعتبار این سفارش را افزایش داده و آنرا بر روی گزینه معتبر تا لغو قرار دهید.

در این صورت شما سفارشی را به ثبت رسانده اید که فردا سهامداران دیگر برای آن سرخطی می زنند. بدین شکل شما یک سرخطی موفق بدون هیچ ابزار و اینترنت خاص و مشکل خاص انجام داده اید. ولی یک نکته اساسی و قابل اهمیت این است که توجه داشته باشید قیمت انتهایی کمتراز صفر تابلو باشد.

با کیفیت ترین سرور مجازی بورس

ويژگي‌هاي منحصر بفرد یک سرور مجازي براي معامله کردن در بورس

شاید بارها با خود فکر کرده اید چگونه بعضی از افراد در معاملات بورس همیشه موفق هستند و ومعاملات را پشت سرهم بصورت موفق انجام می دهند بدون تجربه هیچگونه شکستی . افرادی هستند که فقط به دنبال این هستند که چه سهامی را بخرند و چه شرکتی را انتخاب کنند. اگر چه این موضوع اهمیت دارد اما به تنهایی نمی تواند نقشی در موفقیت داشته باشد. افراد حرفه ای بورس به جز دقت در انتخاب شرکت و سهام ابزارهای مورد نیاز خود را نیز فراهم می کنند. ما قصد داریم ویژگی های منحصر بفرد یک سرور مجازی به عنوان یک محصول کاربردی در معامله بورس و سرخطی زدن است که از سمت شرکت های مختلف به کاربران بورس ارائه می شود و قیمت متفاوت دارند را بررسی کنیم. در زیر به تعدادی از این ویژگی ها اشاره کرده ایم تا انتخاب یک سرور خوب و بهینه را برای فعالیت در سرخطی زدن بورس برای شما آسانتر کند.
امکان ارتقا و گسترش: قبل از خريد سرور مجازي بايد بررسي کنيد که قابليت ارتقا دارد يا خير و اين يعني آينده‌ نگري در کسب‌وکار؛ لذا اگر در آينده فعاليتتان پيشرفته‌ تر و گسترده شود، ديگر نگران نارسايي‌هاي سرور مجازي‌ تان نيستيد و مي‌توانيد آن را به‌روزرساني کنيد.
پشتيباني فعال: از ميان شرکت‌هاي مختلف ارائه‌دهنده سرور مجازي، تنها بعضي از آن‌ها پشتيباني فروش دارند؛ پس از خريد سرور مجازي بورس، ممکن است سؤالاتي براي فرد در زمينه استفاده و کار با محصول پيش آيد که در اين صورت گروه پشتيباني شرکت فروشنده محصول از طريق مکالمات آنلاين و يا تماس تلفني مي‌توانند پاسخگو به‌ تمامي ابهامات ذهن شما در رابطه با سرور مجازي بورس شوند.
قيمت مناسب : بالا گرفتن علاقه معامله‌ گران به فعاليت در بورس، محبوبيت سرور مجازي بورس را بالا برد و همين عامل، باعث بالا رفتن قيمت سرور مجازي‌هاي بورس از سوي شرکت‌هاي فروشنده نيز شد؛ اما حقيقت اين است که اين افزايش قيمت منطقي نبوده به همين دليل، شرکت‌هايي هستند که قيمت منصفانه‌اي روي سرور مجازي‌هاي خود مي‌گذارند؛ براي خريد سرور مجازي با مناسب‌ ترين قيمت‌ها، مي‌توانيد از محصولات شرکت وب داده انتخاب کنید.
⦁ پايين بودن پينگ: بهترين سرور مجازي‌‌هاي بورس ، پينگي کمتر از يک ميلي‌ثانيه دارند اما شما هرگز چنين پينگ پاييني را در انواع ديگر اينترنت نخواهيد يافت.
تضمين سرعت‌ بالا و بدون نوسان: سرور مجازي‌هايي که افراد موفق در بورس از آن استفاده مي‌کنند، حداکثر سرعتشان به 10 هزار مگابيت مي‌رسد و هيچ نوسان سرعتي در عملکرد آن‌ها ديده نمي‌شود.
⦁ عدم محدوديت در خيلي از موارد: از بي‌نظيرترين ويژگي‌هاي سرور مجازي بورس، نداشتن محدود حجمي، مکاني و حتي زماني است چراکه سرور مجازي‌هاي بي‌رقيبي مانند محصولات شرکت وب داده، زماني حدود ده ثانيه و حتي کمتر از ده ثانيه براي فعال‌سازي نياز دارند و اين يعني شما براي استفاده از آن‌ها زماني را براي فعال‌سازي از دست نخواهيد داد؛ همچنين در تمامي نقاط جغرافيايي اينترنتي پايدار و پرسرعت را ارائه مي‌دهند اما همان‌گونه که آشکار است، انواع ديگر اينترنت‌ها، مخصوصاً اينترنت‌هاي سيم‌کارتي، محدوديت‌هاي جغرافيايي متعددي دارند.

چه سخت افزاری برای سرور مجازی خود انتخاب کنم ؟

همانطور که در پلان های مختلف سرور مجازی بورس مشاهده می کنید هر پلان سخت افزار مختلفی دارد. رم ، سی پی یو و هارد هر پلان نسبت به پلان قبلی بالاتر است. سخت افزاری که شما برای سرور مجازی خود استفاده می کنید تاثیری بر روی سرعت اینترنت شما ندارد. رم و سی پی یو بالا  به شما این امکان را می دهد که کارکرد راحت تر و روانتری در اجرای برنامه ها داشته باشید و در اصل سرعت سیستم شما را افزایش می دهد. حتی شما در پلان های مختلف توانایی این را دارید که پورت سرعت اینترنت 10 گیگا بیت را فعال کنید یعنی رم و سی پی یو پلان اول را داشته باشید ولی سرعت اینترنت تا 10 هزار مگابیت برای سرور خود فعال نمایید. سرعت اینترنت و پینگ سرور مجازی بورس به انتخاب رم و سی پی یو بستگی ندارد. اما با سخت افزار بالاتر شما قدرت اجرای برنامه ها و ربات های خیلی قوی و برنامه های سنگین تریدینگ و تحلیل بازار را دارید. سی پی یو باعث پردازش بالای اطلاعات در سرور می شود. اگر قصد استفاده از ربات ها و نرم افزارها را دارید باید این برنامه ها را در داخل سرور خود دانلود و نصب کرده و سپس بر روی صفحه کارگزاری خود اجرا کنید.هر برنامه ای از جمله برنامه های تریدینگ و تحلیل بازار را نیز می توانید بر روی سرور نصب و استفاده کنید. سی پی یو بالاتر باعث می شود برنامه ها بهتر و دقیق تر اجرا شوند و رم بالاتر سرعت سیستم را بالا می برد. در انتخاب سخت افزار سرور مجازی بورس اعم از رم، سی پی یو و هارد هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا شما در هر زمان که اراده کنید و فکر کنید منابع سرور جوابگویی برای اجرای برنامه ها و یا انجام معاملات شما ندارد می توانید به راحتی هر کدام از منابع را بخواهید از 2 گیگ تا 16 گیگ رم ، از 1 هسته تا 32 هسته سی پی یو و تا 450 گیگ هارد ارتقا دهید. بدون اینکه سرور شما تغییر کند. همچنین امکان ارتقا سرعت اینترنت بر روی تمامی پلان ها را دارید بطوری که  پورت سرعت را بر روی هر پلان از برنزی تا طلایی می توانید فعال کنید و سرعت اینترنت را از 400 مگابیت تا 8000 مگابیت یا بیشتر ارتقا دهید.

چگونه به سرور مجازی بورس متصل شویم ؟

همانطور که بار ها در این صفحه اشاره شد سرور مجازی یک کامپیوتر پر قدرت و پر سرعت در دیتا سنتر های سراسر ایران از جمله دیتا سنتر آسیا تک برج میلاد تهران می باشد. این کامپیوترها که بصورت 24 ساعته در دیتا سنتر روشن هستند با توجه به اینکه این سرور ها به شبکه اینترنت اصلی کشور متصل هستند،از سرعت اینترنت بسیار بالایی برخوردار بودند. شما برای استفاده از سرعت اینترنت بالای این سرور ها که با هیچ اینترنت معمولی  که از شرکت های مختلف اینترنت قابل تهیه است نمی توانید تجربه  کنید با ید به این کامپیوتر ریموت بزنید و آن را از روی دستگاه خود پیاده کنید. نرم افزار و برنامه ای که کار اتصال شما به سرور مجازی بورس را انجام می دهد برنامه ای است به نام ریموت دسکتاپ کانکشن. نرم افزار ریموت دسکتاپ کانکشن یک برنامه پیش فرض داخل ویندوز کامپیوتر و لپتاب شماست و احتیاج  به دانلود و نصب آن ندارید. اگر قصد دارید از سرور مجازی بورس  بر روی گوشی موبایل خود استفاده کنید باید برنامه ریموت دسکتاپ را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید و بر روی سیستم عامل  اندروید یا ios گوشی خود نصب نمایید. با وارد کردن اطلاعات سرور از جمله آی پی یوزر نیم و پسورد که  پس از خرید برای شما از طریق ایمیل ارسال شده است  داخل برنامه ریموت دسکتاپ کانکشن و زدن دکمه کانکت. بدون هیچ مشکلی به سرور متصل می شوید. پس از اتصال به سرور مجازی خود شما یک دسکتاپ ویندوزی بر روی دسکتاپ کامپیوتر خود پیاده کرده اید. حال از داخل این دسکتاپ که بر روی کامپیوتر شما قرار دارد و در واقع دسکتاپ کامپوتر قدرتمند داخل دیتا سنتر است سایت مرورگر مورد استفاده خود را باز می کنید و سایت کارگزاری خود را باز کرده و به معاملات و سرخطی زدن مشغول می شوید. اگر قصد استفاده از ربات ها و کلیکر ها دارید می توانید براحتی بر روی سرور دانلود کنید. سپس آن را روی صفحه کارگزاری تنظیم کرده و اجرا کنید. هر نوع برنامه و نرم افزاری بر روی سرور قابل دانلود، نصب و استفاده می باشد.

بهتر است از سرور مجازی بورس بر روی گوشی موبایل استفاده کنیم یا بر روی لپ تاب و کامپیوتر؟

این سوال برای بسیاری از کاربرانی که سرور مجازی بورس را تهیه کرده اند پیش می آید که آیا از سرور مجازی بورس بر روی گوشی موبایل استفاده کنم یا لپتاب و کامپیوتر؟ در کدام یک می توانم سرعت اینترنت بالاتری داشته باشم؟ در پاسخ به سوال شما کاربران عزیر باید گفت سرور مجازی بورس یک کامپیوتر در داخل دیتا سنتر می باشد و با توجه به اینکه از زیر ساخت فیبر نوری  و متصل به بدنه اصلی شبکه اینترنت کشور است از اینترنت بالایی برخوردار می باشد .  اینترنت سرور مجازی بورس همیشه ثابت است و شما با متصل شدن به سرور مجازی بورس چه با موبایل و چه با کامپیوتر و لپتاب و دیگر دستگاهها از  همان سرعت اینترنت  ثابت استفاده می کنید و سرعت سرور مجازی به هیچ عنوان تغییر نمی کند. در هر صورت شما به سرور مجازی متصل می شوید و دسکتاپ ویندوزی آن را بر روی گوشی یا دستگاه خود پیاده سازی می کنید و با کمک پینگ پایین سرور و سرعت اینترنت بالای آن سرخطی می زنید.

محیط سرور مجازی بورس چگونه است ؟

اگر هنوز از سرور مجازی بورس استفاده نکرده اید حتما این سوال برایتان پیش می آید که پس از متصل شدن به سرور مجازی بورس با چه محیطی روبرو می شویم و چگونه باید در این محیط به فعالیت بورسی خود بپردازید. در این صفحه بار ها بیان شده است که سرور مجازی بورس یک کامپیوتر در دیتا سنتر های سراسر کشور می باشد. این کامپیوتر شبیه کامپیوتر معمولی دارای سیستم عامل است که بر روی سرور های مجازی بورس سیستم عامل ویندوزسرور 2016 یا 2012 قابل نصب می باشد. محیط این سیستم عامل شبیه سیستم عامل ویندوز 10 است. شما با اتصال به سرور مجازی بورس با یک دسکتاپ ویندوزی روبرو هستید. که می توانید آیکن های دسکتاپ را بر روی آن داشته باشید. همچنین امکان نصب هر نوع برنامه و نرم افزاری را بر روی سرور مجازی بورس خود دارید. بسیاری از افراد فکر می کنند که کار کردن با سرور مجازی بورس حتما به دانش یا مهارت خاصی نیاز دارد ولی اینطور نیست بلکه برای استفاده از سرور داشتن کمی اطلاعات و مهارت کار کردن با کامپیوتر کفایت می کند و نیاز به هیچگونه توانایی و مهارتی نمی باشد. برای اینکه در سرور مجازی بتوانید فعالیت خود در بورس را شروع کنید باید سایت کارگزاری خود را از داخل مرورگرهای مختلف باز کرده و وارد حساب کاربری خود در آن کارگزاری شوید.در سرور مجازی بورس از هر نوع مرورگری که تمایل داشته باشید اعم از گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و غیره میتوانید در داخل سرور مجازی بورس دانلود و استفاده کنید. ربات و اتو کلیکرهایی که از سمت شرکت وب داده در داخل ایمیل حاوی اطلاعات سرور مجازی برای شما ایمیل شده است را پس از اینکه در داخل سرور دانلود و نصب کردید بر روی صفحه کارگزاری باز می کنید و پس از تنظیم نماد و قیمت و تعداد و تنظیما ساعت و زمان کلیک برای ارسال درخواست سفارش آن را اجرا می کنید.

آیا از سرور مجازی بورس می توانم برای ترید در سایت های خارجی استفاده کنم ؟

بسیاری از کاربران و معامله گران هم در بورس ایران فعالیت دارند و هم در سایت ها و صرافی های خارجی ترید و معامله انجام می دهند. بسیاری از این معامله گران قصد دارند از یک سرور مجازی برای فعالیت در هر دو مورد استفاده کنند و این سوال برای بسیاری از این معامله گران مطرح است که آیا می توانم از سرور مجازی بورس ایران در فعالیت های تریدینگ سایت ها ی خارج استفاده کنم. با توجه به اینکه سرور مجازی بورس وب داده در تهران و داخل برج میلاد است پینگ این سرور ها به کارگزاری های داخلی همه 1 میلی ثانیه است ولی پینگ یا همان سرعت ارسال درخواست از دیتا سنترهای داخل تهران تا سایت ها و صرافی های خارجی دیگر 1 میلی ثانیه نیست و این عدد نا 90 ثانیه یا بیشتر می رسد. پس زیاد برای اینکار مناسب نیست. و نکته دیگر آی پی این سرورها است این آی پی ها همه داخل ایران هستند و برای سایت هایی که آی پی ایران را محدود کرده اند مانند سایت صرافی بایننس ورود به حساب کاربری خود از داخل سرور مجازی بورس ایران مساوی است با بلاک شدن حساب و از دست دادن سرمایه شما. البته برای بعضی از صرافی هایی که در داخل قاره آسیا قرار دارند و مسافت کمی تا ایران دارند و همچنین فعالیت تریدرهای ایرانی را ممنوع نکرده اند ، سرور مجازی بورس ایران می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا می توانید از سرعت آپلود و دانلود بالای آن استفاده کنید و به معاملات خود کیفیت بهتری ببخشید. اما نکته ای که باید در اینجا حتما به آن اشاره کنیم این است که سرور مجازی ترید خارج از کشور به هیچ عنوان برای فعالیت در بورس ایران مناسب نیستند زیرا این سرورها در دیتا سنترهای خارج از کشور قرار دارند و پینگ آن ها تا کارگزاری های داخل ایران بسیار بالا است، به همین خاطر برای سرخطی زدن در بورس ایران اصلا و ابدا گزینه مناسبی نمی باشند. پس بهتر است برای فعالیت داخل ایران از سرور مجازی بورس استفاده کنید و برای فعالیت در بازارهای ارز دیجیتال ، فارکس و غیره با توجه به محدودیت های سایت مورد نظرتان سرور مجازی ترید از کشورهای مختلف انتخاب و خریداری کنید.

فرق بین پلان الماس و پلان اختصاصی بورس وب داده چیست ؟

برای تعداد زیادی از کاربران این سوال مطرح می شود که آیا در پلان الماس سرور مجازی بورس  و سرور اختصاصی بورس تفاوتی وجود دارد. چرا در پلان اختصاصی و الماس هر دو سرعت اینترنت بصورت یکسان قید شده است اما قیمت در سرور اختصاصی بسیار بالاتر از پلان ویژه الماس می باشد. برای توضیح مختصر اما قانع کننده این مطلب باید گفت در پلان اختصاصی منابع سخت افزاری مانند رم ، سی پی یو و هارد 4 برابر یک سرور پلان الماس است. در حقیقت کل منابع سرور به شما تعلق دارد. که این می تواند در قدرت پردازش سرور و سرعت خواندن ونوشتن اطلاعات بسیار تاثیر داشته باشد و در نتیجه اجرای برنامه ها و نرم افزار ها را بطور ویژه ای افزایش می دهد. بر روی هر سرور اختصاصی یک پورت سرعت 10 گیگا بیت فعال است .در پلان اختصاصی این پورت کاملا اختصاصی برای یک نفر می باشد. با توجه به اینکه یک سرور اختصاصی با نرم افزار kvm به 4 سرور مجازی پلان الماس تقسیم می شوند، اگر چه تمام منابع در پلان الماس مثلا 8 گیگ رم  کاملا اختصاصی است و فقط به شما تعلق دارد اما پورت سرعت اینترنت 10 گیگا بیت بصورت اشتراکی می باشد و 4 نفر بصورت همزمان از آن استفاده می کنند. تفاوت دیگری که بین سرور الماس و سرور اختصاصی می توانید مشاهده کنید استفاده همزمان چند یوزر با هم است. در سرور الماس فقط دو نفرمی توانند به صورت همزمان از سرور استفاده کنند این در صورتی است که این امکان برای 5 نفر در سرور اختصاصی می باشد.

یعنی با تهیه یک سرور اختصاصی می توانید 5 یوزر مختلف بسازید و با نام کاربری و رمز عبوری که برای هر کدام از یوزر ها تعیین کرده اید به یک دسکتاپ و محیط مجزا وارد شوید. یعنی چند نفر با چند حساب کاربری مختلف و کد بورسی مختلف می توانند در یک سرور اختصاصی فعالیت داشته باشند.

کدام کارگزاری بهتراست؟

این سوال که کدام کارگزاری در بورس بهتر است سوالی است که چه کسانی که به تازگی قصد شرکت کردن در بازار بورس را دارند و چه آن هایی که سال هاست در این عرصه فعالیت دارند همیشه مطرح است.
در حال حاضر 106 کارگزاری در ایران وجود دارد که همه آن ها زیر نظر بورس فعالیت می کنند. کارگزاری ها واسطه ای بین سهام داران و بازار بورس و اوراق بهادار هستند .کسانی که در بورس کارشان خرید و فروش سهم است باید حساب کارگزاری داشته باشند و از طریق کارگزاری اقدام به فعالیت در بورس نمایند.
یک کارگزاری خوب باید بتواند علاوه بر خدماتی که به فعالان در بورس می دهد ابزارهای خوبی را به مشتریان معرفی و در اختیار آن ها بگذارد. مثلا ابزار اختیار معامله یک از ابزارها به حساب می آید. متاسفانه این یکی از ابزارهای جدیدی است که امکان استفاده از آن را به همه کارگزاری ها ارائه نمی کنند.
کارگزاری هایی که پر مشتری هستند باید زیر ساخت مناسبی داشته باشند. از سال 1399 که افراد جدید بسیاری وارد بازار بورس شدند این مشخص شد که بعضی از کارگزاری ها زیر ساخت مناسبی برای ارائه خدمات به مشتری های بسیار و جدید را ندارند. مثلا در بعضی از روز ها که بسیار پر ترافیک است دسترسی به سامانه آنلاین در این کارگزاری ها وجود ندارد و این احتمال وجود دارد که در روزهایی که حجم معاملات افزایش قابل توجهی دارند فعالان دسترسی به سامانه آنلاین پیدا نکنند. پس بهتر است شما کارگزاری انتخاب کنید که این مشکلات را نداشته باشند.
بعضی از کارگزاری ها باشگاه مشتریان دارند که بعضی از خدمات خود را در قالب باشگاه قرار می دهند خدماتی از قبیل آموزش های آنلاین، تخفیف کارمزد بورس و غیره. اگر به دنبال چنین خدماتی هستید کارگزاری را انتخاب کنید که باشگاه مشتریان فعال دارد.
بیشترین کارگزاری های بزرگ مرکز تلفن دارند و اگر سوال یا مشکلی در مورد کارگزاری داشته باشید می توانید تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید و اگر این مسئله برای شما مهم است سراغ کارگزاری های شلوغ نروید.
یکی از جذابیت ها برای آن هایی که به تازگی وارد بازار بورس می شوند عرضه اولیه است. با وجود صف های طولانی کارگزاری ها ممکن است در زمان خاص به هر دلیلی شما نتوانید به عرضه اولیه دست پیدا کنید بعضی از کارگزاری ها این امکان را فراهم کرده اند عرضه های اولیه به صورت خودکار برای فعالان در بورس خرید شوند، هرچند توصیه بر این است که سفارشات خود را به صورت دستی وارد کنید تا از خطاهای احتمالی به دور باشید ولی اگر فکر می کنید فرصت پیگیری عرضه اولیه را ندارید سراغ این کارگزاری ها بروید.
ممکن است در بعضی مواقع در بازار بورس ترجیح دهید مقداری از دارای خود را به صورت پول نقد در کارگزاری نگه دارید تا فرصت خرید مناسب برسد. بعضی از کار گزاری ها این امکان را به شما میدهند که در صورت باقی ماندن پول نقد در حساب کارگزاری بر آن سود تعلق گیرد و این برای کسانی که مبالغ زیادی در بورس دارند نکته مهمی است.
برای ایجاد حساب در کارگزاری علاوه بر احراز هویت سجام، باید در کارگزاری هم احراز هویت شوید اگر نمی توانید به صورت حضوری به کارگزاری مراجعه کنید به سراغ کارگزاری هایی بروید که بتوانید به صورت آنلاین احراز هویت کنید. حال با توجه به نکات بالا ببینید که چه کارگزاری مناسب شما است؟

مهمترین مزیت های سرور مجازی بورس چیست ؟

مهمترین مزیت که یک سرور مجازی بورس می تواند برای معامله گران بورس به همراه داشته باشد، دسترسی به بالاترین سرعت اینترنت موجود در داخل کشور می باشد. در واقع با وصل شدن به سرور مجازی بورس و انجام معاملات از داخل سرور می توانید مطمئن باشید که اینترنت شما از تمامی رقیبانتان بالاتر است. بعد از آن پینگ پایین و ارسال درخواست و سفارش به سمت کارگزاری ها با بالاترین سرعت را برای شما فراهم می کند. مزیت بعدی که می توان برای سرور مجازی بورس در نظر گرفت نصب و اجرای انواع نرم افزارهایی که شما قصد دارید برای فعالیت خود در بورس از آنها استفاده کنید می باشد.در حقیقت سرور مجازی بورس به دلیل منابع سخت افزاری قدرتمندی که دارد کار نصب و اجرای نرم افزارهای مورد نیاز شما را به راحتی و با سرعت بالا برایتان انجام می دهد. دسترسی و استفاده از سرور مجازی بورس بسیار آسان و راحت است و به هیچگونه دانشی نیاز ندارد. هر شخص با آگاهی و دانش ابتدایید در زمینه کامپیوتر می تواند با سرور مجازی کار کند.با توجه به موارد ذکر شده و مزیت هایی که سرور مجازی برای شما دارد کسب جایگاه و رتبه بالا در صف های فروش و خرید معاملات بازار بورس دیگر یک رویا و عملی دست نیافتنی به حساب نمی آید. سرورهای مجازی بورس وب داده از پشتیبانی عالی برخوردارند و در 24 ساعت شبانه روز می توانید از طریق تلفن، تیکت و چت آنلاین با تیم پشتیبانی وب داده در تماس باشید و مشکلات خود را در زمینه سرور مجازی با آنها مطرح کنید.

برای فعالیت در سایت خارجی مانند پرداخت ها و انجام معاملات فارکس و بورس های بین المللی از کدام سرویس وب داده باید استفاده کرد ؟

با توجه به تحریم هایی که برای ایران وجود دارد فعالیت و ورود به اکثر این سایت ها و صرافی ها برای آی پی ایران محدود شده است و ورود با آی پی ایران مسدود شدن اکانت شما را به دنبال خواهد داشت. برای اینکه کاربران ایرانی بتوانند براحتی این فعالیت خود را در معاملات فارکس و بورس های بین الملل انجام دهند، شرکت وب داده سرور مجازی ترید وب داده را از کشورهای مختلف ارائه می دهد. سرورهای ترید دقیقا از دیتا سنتر کشور مورد نظر شما ارائه می شود. سرورهای ترید از کشور آلمان ، فنلاند، هلند، فرانسه، ترکیه، امارات، سنگاپور و کشورهای دیگر ارائه می شود. با استفاده از سرور مجازی ترید وب داده می توانید امنیت اکانت های کاربری خود را در تمامی سایت های بین المللی تضمین کنید.

آیا سرور مجازی ارزان قیمت برای فعالیت در بورس مناسب است ؟

بسیاری از کاربران قبل از خرید سرور مجازی بسیار دغدغه و نگرانی قیمت سرور مجازی بورس را دارند. آنها مدت زمان بسیار زیادی در گوگل سرچ می کنند و در همه سایت ها  بدنبال سرور مجازی بورس رایگان یا سرور مجازی ارزان قیمت می گردند. این کاربران اصلا به این موضوع فکر نمی کنند که سرور مجازی بورس رایگان یا حتی سرور مجازی ارزان قیمت بورس آیا می تواند نیاز آنها را در بورس برآورده کند و اینترنت مورد نیاز فعالیت در بورس را در اختیار آنها قرار دهد.

پر واضح است که پاسخ این سوال منفی است زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. هر چقدر پول بیشتری پرداخت کنید به همان میزان منابع در اختیارتان قرار داده می شود. همیشه یرای محاسبه قیمت سرور مجازی میزان منابعی که شما انتخاب می کنید اهمیت دارد. هر چه منابعی که انتخاب می کنید بالاتر باشد قیمت سرور مجازی بورس شما بالاتر می رود. همچنین قیمت سرور با توجه به مدت زمان خرید سرور متفاوت است . هر کاربر می تواند سرور را بصورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله سفارش دهد و از تخفیفات ویژه بر خوردار باشد. بر روی تمامی پلان های سرور مجازی بورس امکان فعال کردن پورت سرعت می باشد. هزینه پورت سرعت به قیمت سرور مجازی بورس افزوده می شود. اما در پلان الماس و پلان اختصاصی پورت سرعت 10 گیگ بر روی سرور فعال شده می باشد و قیمت آن بر روی سرور محاسبه شده است. قیمت ها در همه پلان های سرور مجازی بورس وب داده با توجه به میزان منابع بکار رفته در سرور و میزان سرعت اینترنت سرور بصورت عادلانه محاسبه شده است. کاربران می توانند با خیال راحت و اطمینان از قیمت ها سرور مجازی مورد نیازشان را از بین 5 پلان سرور مجازی بورس وب داده انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنند و اطلاعات سرور را به همراه آموزش بصورت آنی تحویل بگیرند.

آیا خریدن سرور مجازی بورس یک سرمایه گذاری به حساب می آید ؟

بعضی افراد خرید یک سرور مجازی پر سرعت و مناسب را نه تنها به عنوان یک هزینه در نظر نمی دانند بلکه آن را یک سرمایه گذاری مطمئن در نظر می گیرند. زیرا با خرید یک سرور مجازی بورس با سرعت و پینگ مناسب تاثیر آن بر معاملات و خرید و فروش سهام سریعا نمایان می شود. پس از استفاده از سرور مجازی بورسشما در مدت زمان کوتاهی شاهد بهبود روند معاملات خود و همچنین شاهد موفقیت هایی در سرخطی صف های سنگین خرید و فروش سهام خواهید بود.
پس این نکنه را در نظر داشته باشید که  خرید سرور مجازی هزینه نیست، شما به هر اندازه‌ بکارید برداشت می‌کنید؛ اما برای سرمایه گذاری و خرید بهترین سرور مجازی در انتخاب خود دقت کنید و بهترین سرور مجازی بورس را باقیمت منصفانه و منطقی تهیه کنید . بدین شکل می توانید مطمئن شوید سرمایه گذاری مطمئن و تضمین شده انجام داده اید.

مهمترین تنظیمات سرور پس از خرید سرور مجازی بورس چیست ؟

سرور مجازی بورس وب داده یک سرور پرسرعت می باشد که بیش از فروش آن در بسیاری از کارگزاری ها تست شده است. با سرور مجازی پرسرعت وب داده می توانید سرعت بسیار بالایی را تجربه کنید و نتایج  و جایگاه های عالی در سرخطی صف های سنگین سهام بورس کسب نمایید. اما نکات بسیار ضروری و جود دارد که شما بعد از خرید حتما باید انجام دهید تا بتوانید به درستی از سرور مجازی و سرعت اینترنت فوق العاده آن استفاده لازم را ببرید. نکات لازم و ضروری  پس از خرید سرور مجازی بورس به شرح زیر می باشد :

 • تنظیم ساعت ویندوز سرورمجازی بورس  بصورت دقیق و تنظیم اتوماتیک و همچنین تنظیم تایم سرور مجازی به تهران
 • نصب مرورگر گوگل کروم ؛ برای باز کردن کارگزاری ها حتما از مرورگر کروم استفاده کنید
 • استفاده از نرم افزار اتوکلیکر و یا نرم افزارهای مشابه جهت افزایش سرعت و دقت  در کلیک کردن
 • استفاده از ربات های سرخطی زن  معتبر و مناسب

آیا با خرید پلان های سرور مجازی بورس وب داده  بنده حجم اینترنت خریداری کرده ام؟

خیر؛ با خرید هر یک از پلان های سرور مجازی بورس در واقع سیستم یا کامپیوتری خریداری میکنید با سیستم عامل ویندوز که دارای پر سرعت ترین اینترنت ایران میباشد. تفاوت سرور با سیستم یا کامپیوتر خانگی شما این است که سرور به صورت 24 ساعت از شبانه روز روشن است و دارای اینترنت فیبر نوری و سرعت اینترنت بین 400 مگابیت تا 9000 مگابیت بر ثانیه می باشد.

94 دیدگاه

 1. دوره های بعدی خرید تخفیف هم دارید ؟؟یعنی بار دوم وسوم و…تخفیف در نظر می گیرین برای مشتری هاتون؟؟

 2. آیاباداشتن سرور بورس میتوان در دو سیستم مختلف البته نه بطور همزمان به سرور متصل شد یا تنظیمات آن فقط بر روی یک سیستم انجام میشود البته اگر یوزر و پسورد ریموت دسکتاپ داده شود هرجا میشود وصل شدیا اشتباه میکنم ؟

  • سلام ، شما میتوانید از دو موقعیت و دو سیستم مختلف به سرور متصل شوید ، در پلان های اول تا چهارم فقط از طریق 1 سیستم امکان اتصال وجود دارد .
   یوزر و پسورد ریموت دسکتاپ به شما داده می شود و از هر نقطه ای میتوانید به سرور متصل شوید .

   • با سلام
    این به این معنا است که میشود دو نفر همزمان و بطور مستقل بر روی اون کار کنند (دو دسکتاپ و اپلیکیشنهای مستقل) یا فقط یک نفر میتونه کار کنه و نفر دیگه فقط بیننده است و اگر اون نفر موس تکان بده و کار کنه موس از دست نفر اول خارج میشه

    • با سلام
     بله دو نفر بطور همزمان با دو دسکتاپ متفاوتمیتوانند از سرور استفاده کنند و نرم افزارهای مورد نیاز خود را هر کس بصورت مجزا بر روی دسکتاپ خود نصب کند.

 3. سلام امکان اتصال با گوشی اندروید هست ؟آموزشی در این مورد لازم هست ؟

 4. فرض کنیم ما در کمترین زمان ممکن اردر خرید را به کارگزاری ارسال کردیم، چه تضمینی هست که سرور کارگزاری هم به خوبی عمل کنه و درخواست ما رو برای هسته معاملات ارسال می کنه؟

  • سلام، باید با آزمون و خطا یک کارگزاری مناسب پیدا کنید یا از افرادی که اخیرا توانسته اند اقدام به سرخطی زدن بکنند، راهنمایی بخواهید و بپرسید در کدام کارگزاری بوده اند.
   کیفیت کارگزاری های مختلف با یکدیگر فرق می کند .

 5. سلام وقتتان بخیر
  من از کدوم پلن شروع کنم بهتره؟
  برای من مهم نیست توی رتبه اول قرار بگیرم یا نه؟ برای من مهمه که سفارشی که راس 8:30 فرستادم به احتمال خیلی زیاد انجام بشه.
  با توجه به تجربیات شما و تعداد افرادی که از سرور بورس استفاده می‌کنند.
  به نظر شما پلان برنزی می‌تواند مرا به این هدف برساند یعنی انجام شدن سفارش؟ آیا شانس زیادی دارد؟

  • سلام.
   تمامی پلان ها خوب و مناسب برای این کار هستند ، تنها اگر میخواهید سرعت اینترنت بهتری داشته باشید و نتایج مناسب تری کسب کنید نیاز به سرعت اینترنت های بالاتری دارید تا نسبت به رقبای خود یک مزیت داشته باشید .

 6. با سلام و وقت بخیر
  بهترین کارگزاری از نظر شما کدام کارگزاریست. لطفا راهنمتیی بفرمایید تا علاوه بر خرید سرور مجازی کارگزاری بهتری هم داشته باشیم

  • سلام .
   تمامی کارگزاری ها خوب هستند، اما برخی زیر ساخت مناسب ارائه خدمات را فراهم نمی کنند برای کاربرانشان، بهتر از چند کارگزاری را با هم داشته باشید و تست نمایید که کدام یک نتایج بهتری در اختیار شما می گذارد .

   همچنین میتوانید از افرادی که اخیراً بهترین سرخطی ها را زده اند سوال کنید که کدام کارگزاری بوده اند و چه نتیجه ای را کسب کرده اند .

   موفق باشید .

 7. سلام
  وقتی من یکی از طرح های بالا رو انتخاب میکنم فقط میتونم برای یک یوزر کارگزاری خرید کنم یا محدودیت نداره

  • سلام .
   هیچ محدودیتی برای کارگزاری ها ندارید و میتوانید با چند کارگزاری و چندین یوزر در کارگزاری ها مختلف کار کنید .

 8. وقت بخیر.. تو قسمت قوانین گفته شده سرورهای بورسی مقدار دانلود اپلود نباید زیاد باشه.. کف سقف خاصی تعیین نشده براش؟؟؟

  • خیر محدودیتی براش تعین نشده، ولی نباید اختلالی در سرویس دهی مصرف شما ایجاد نماید .

 9. وقتتون بخیر
  آیا استفاده از متاتریدر 4 در سرور مجازی با سیستم عامل windows 2012 و windows 2016 امکان پذیر هست؟ آیا ممکن است مشکلی در اجرای اکسپرت های اتوماتیک در بازار فارکس توسط این سیستم عامل ها اتفاق بیافتد ؟

  • سلام .
   بله میتوانید از متاتریدر ها در سرور مجازی بورس استفاده کنید.
   هیچ محدودیتی یا مشکلی پیش نخواهد آمد .
   موفق باشید .

 10. سلام خسته نباشید.
  سرورهای بورسی، مجهز به ربات ثبت سفارش هم هستند ؟
  تشکر

 11. پلان برنزی هم پینگش همون ۱ هست؟ برای سفارش چکار گنم.من ماه قبل مشترکتون بودم

  • سلام
   پینگ تمامی پلان ها به جز پلان سرور اختصاصی با دیگر پلان ها یکسان است .

 12. ایا امکان تست هم وجود دارد مثلا یک یا دو روز بعد از ان سرویس را خرید کرد

  • سلام .
   با توجه به موجودی عددی کم ، امکان ارائه تست وجود ندارد .

 13. سلام.گفته شده که مشکلی برای انتقال فایل از دیوایس های مختلف به سرور مجازی وجود نداره.آیا برعکسش هم امکان پذیر هست؟میشه از سرور مجازی به دیوایس های خودمون چیزی انتقال بدیم؟

  • سلام
   بله میشود منتقل کرد ، آموزش اینکار را پس از خرید از پشتیبانی فنی دریافت نمایید .

 14. سلام باهاش میشه فیلمم دانلود کرد یا بازی انجام داد ؟؟

  • سلام .
   خیر سرورها دارای کارت گرافیک نیستند، درنتیجه برای بازی یا دیدن فیلم مناسب نیستند .
   میتوانید فیلم ها را دانلود و به کامپیوتر خود منتقل کنید، سپس مشاهده نمایید .

 15. سلام شما کدام سرور را پیشنهاد می دهید برای خرید؟؟

  • سلام .
   پیشنهاد ما استفاده از سرور پلان الماس برای شروع است .
   بعد میتوانید به پلان سرور اختصاصی ارتقا بدهید .

 16. سلام من سرور بورس خریدم وبا موفقیت انجام وایمیلش اومد ولی هنوز رمزوادرسش ایمیل نشده است میتونید کمک کنید؟

 17. با سلام
  اگر من امروز یکی از سرویس هاتونو خریدم و 5 روز بعد خواستم ارتقا بدم به سرویس بهتر امکان پذیر هست یا باید اون یک ماه تموم بشه بعد سرویس جدید انتخاب کنم

  • با سلام، امکان ارتقای سرویس پس از خرید وجود دارد ، حتی بلافاصله پس از خرید میشود با پرداخت ما به تفاوت ارتقا داد .

 18. سلام وقت بخیر
  ایا برای سرخطی زدن سرعت اینترنت و سرعت دانلود و اپلود(منظور سرور مجازی) هم تاثیر داره؟ یا فقط پینگ مهم؟
  منظورم اینه سرور پلان برنزی هم ب کارمون میاد مخصوصا برای عرضه اولیه یا اینکه باید سرور قویتر خریداری شه؟

  • سلام، برای سرخطی موفق شما نیاز به سرعت اینترنت بالا ( آپلود ) و پینگ پایین دارید .
   موفق باشید .

 19. با سلام الان که ساعت ۲۴ میباشد خرید کنم یوزرم پسفورد کی بدستم میرسه مرسی

  • سلام
   ایمیلتان را بررسی نمایید ، اگر چیزی داخل ایمیلتان نبود، با شماره 02191300210 تماس حاصل نمایید .
   موفق باشید .

 20. سلام وقتتون بخیر
  فرض بفرمایید که ما از پلان الماسی استفاده کنیم و همینطور یک کارگزاری خوب رو برای سرخطی پیدا کنیم و همینطور تمام نکات مهم برای انجام سرخطی رو هم رعایت کنیم
  احتمال اینکه در صف عرضه اولیه ها، سهامی بهمون برسه رو چقدر ارزیابی میکنید؟
  متوسط؟ زیاد؟ خیلی زیاد؟

  • سلام .
   احتمال برای عرضه های اولیه متوسط است که به شما برسد ، برای سایر سهم ها در شرایط خاص زیاد است .

 21. با سلام
  خواستم بدونم تمام پلن ها دارای ربات سر خط زن میباشند؟

  و میخوام بدون برای سرعت در سر خط زنی پهنای باند مهمتر هست یا سرعت اینترنت؟

  و اگر سرعت خریداری شده بعد از تست توسط speedtest واقعی نبود مبلغ پرداختی قابل بازگشت میباشد؟

  با تشکر

  • سلام
   همگی پلان ها دارای نرم افزار های سرخطی هستند .
   سرعت اینترنت سرور بسیار اهمیت دارد .
   تست های انجام شده در speedtest همگی واقعی هستند و دقیقا مشابه اعداد اعلامی در وب سایت سرویس به شما تحویل میگردد .

 22. سلام وقت بخیر .نمونه های سرخطی رو مثل بوعلی قرار بدید. من هر رو روز سایت رو چک میکنم

  • سلام .
   در صورتی که کاربران برای ما نتایج خود را ارسال نمایند، ما هم بر روی سایت قرار میدهیم .

 23. سلام اگه من سرور الماس را انتخاب کنم آیا میشه همزمان 2 یا 3 سفارش خرید یا فروش گذاشت ؟ تا چند سفارش همزمان میشه ؟

 24. برای دانلود علمی یا فیلم و … حجم محدود داریم ؟ چند گیگ؟

 25. سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم اين سرور ها فقط براى بورس هست يا واسه كاراى ديگه هم ميشه استفاده كرد

  • سلام
   برای سایر موارد هم میتوانید استفاده کنید ، ولی اختصاصی و بهینه شده برای بورس تهران است .

 26. سلام و عرض ادب. من خودم ربات سرخطی دارم و هنوز از محصولات شما استفاده نکردم و قصد خرید دارم یک مشکلی درباره ربات ها هست

  قبلا فاصله بین هر دو اردر 370 میلی ثانیه بود ثبت می شد ولی الان انلاین هایی مثل انلاین پلاس، اکسیر و یا آنلاین مفید و… فاصله دو اردر زیر 500 میلی ثانیه باشه ارور میده و پیغام محدودیت ارسال سفارش ارسال میشه

  آیا شما در سیستمتون برای حل این مشکل راه حلی دارید ؟

  • سلام ، این محدودیت ها از سمت کارگزاری ها هست و از سمت وب داده قابل دور زدن یا حل کردن نیست .
   باید فاصله زمانی هر 2 کلیک و سفارش حداقل 330 الی 400 میلی ثانیه باشد . این زمان در سرور دقیق تر محاسبه می شود با توجه به وجود سرعت اینترنت فوق العاده بالای سرور مجازی بورس .
   موفق باشید .

  • سلام ازچه ربات سر خطی استفاده میکنید؟ میشه به شماره زیر توی واتس اپ پیام بدید یا تماس بگیرید 09028078031

   • ما مجموعه ربات کارگزاری های مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم. و همچنین سوپرموس اتوکلیکر که یک اتو کلیکر پیشرفته است.
    لطفا به چت آنلاین سایت مراجعه کنید .یا به پشتیبانی تلگرام با آی دی زیر پیام ارسال کنید.
    @webdade_support

 27. چرا اصلا هیچ انتقادی تو کامنتا نیست نکنه پاک میکنین

 28. سلام وقت بخیر،در پلان الماس وقتی دو نفر به طور همزمان متصل بشیم سرعت سرور تغییری میکنه؟

 29. آیا امکان ارتباط با سرور، بدون ریموت دسکتاپ (مثل هاست ها) از طریق وب سایتی که طراحی میکنیم برای ارسال و دریافت اطلاعات وجود داره؟
  باتشکر

   • سلام پلان الماسی رو خریداری کردم اما هنوز کد و رمز ورود ترید نیامده برا سرخطی بورس میشه کمکم کنید مرسی

    • سلام از طریق تیکت با بخش پشتیبانی در تماس باشید یا با شماره 02191300210 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید . با تشکر .

 30. سلام دوستانی که سر خط میزنن ساعت رو بر مبنا چه سرور یا.. تنظیم میکنید؟؟!!

  • سلام . بر اساس ساعت کارگزاری با اختلاف 5 ثانیه تنظیم کنید .
   موفق باشید .

 31. سلام دوستان سر خط زن میشه یه کمکی بکنید بگید با چه سروری زمانتونو دقیق میکنید برا سر خط؟؟!

  • سلام ، دو ثانیه قبل از 8:45:00 تنظیم نمایید و تا 3 ثانیه بعد از آن ادامه داشته باشد ، همچنین مجموع درخواست های شما بیشتر از 15 درخواست نشود .
   موفق باشید .

 32. سلام میخوام اموزش دقیق و تخصصی ببینم میشه راهنماییم کنید.

 33. سلام وقت بخیر ،چه تضمینی وجود داره که کلاه برداری نباش

  • با سلام، وب داده یک شرکت کاملا رسمی و ثبت شده است ، همچنین ما دارای نماد اعتماد هستیم که میتوانید از پایین صفحه جزئیات را ببینید .

 34. سلام
  خودتان هم سرخطي ميزنيد ؟
  پس چرا از همان راه كسب درآمد نمي كنيد ؟

  • سلام ، این کار نیز توسط گروه ما انجام می شود و یکی از فعالیت های وب داده در زمینه بورس است .
   موفق باشید .

 35. سلام.اینکه گفتین دانلود کردن هیچ حجمی از اینترنت ما کم نمیکنه ینی یه جورایی یک ماه اینترنت هم نامحدود هست واسمون؟و اینکه ایا این پینگ در بازی های شوتر هم تاثیر داره؟

  • سلام ، شما به اینترنت خانگی تان برای استفاده از سرور مجازی بورس وب داده نیاز دارید، وب داده در واقع یک کامپیوتر متصل به اینترنت پر سرعت را به شما اجاره ماهانه میدهد .
   موفق باشید .

  • سلام. بله دانلود فایل داخل سرور سرور از حجم اینترنت شما کم نمیکند ولی برای انتقال آن به دستگاه خود از حجم اینترنت کم می شود. سرورها هیچ تاثیری بر روی پینگ بازی ندارند.

 36. سلام و وقت بخیر
  من قصد خرید دارم ، لطفا به سوالات بنده پاسخ دهید :
  1- امکان دانلود فیلم و بازی به صورت روزانه (بین 50 تا 60 گیگ) وجود دارد؟
  2- آیا امکان مثلا ثبت 2 اردر در کارگزاری x و دو اردر در کارگزاری y به “صورت سر خط” وجود خواهد داشت؟
  3-میزان تخفیف در خریدهای بعدی به چه میزان است؟
  4-آیا سرورورها 24 ساعته قابل استفاده هستند و تضمین عدم قطعی از سوی سرو شما به چه صورت هست؟
  5- امکان استفاده از فیلتر شکن با سرور شما و اتصال به سایت های داخلی و خارجی وجود دارد از طریق “سرورهای مجازی بورس” ؟
  6- آیا امکان متصل شدن به سرور از طریق لپ تاپ و کامپیوتر به صورت غیر همزمان و در دو مکان متفاوت وجود دارد؟
  ممنون

  • سلام. وقت بخیر
   1. امکان دانلود فایل و نرم افزارها در سرور بصورت نامحدود می باشد. اما سرور ها برای تماشای فیلم و بازی کردن مناسب نیست.
   2.اگر از سمت کارگزاری محدودیتی نداشته باشید هیچ محدودیتی از سمت سرور نخواهید داشت.
   3. برای تمدید سرویس 10 درصد تخفیف اعمال می شود.
   4. بله سرور ها بصورت 24 ساعته فعال می باشند و به هیچ عنوان قطعی ندارد.
   5. امکان نصب فیلتر شکن وجود ندارد در صورت نصب سرور ها از دسترس خارج خواهند شد.
   6. بله . امکان اتصال به سرور از هر تعداد دستگاه به صورت غیر همزمان وجود دارد.

 37. سلام
  آیا پلان خریداری شده موارد زیر رادارا است
  ۱_گارانتی دارد
  ۲-تمام وقت است
  ۳_قبل از خرید آیا تست سرعت پلان در اختار گذاشته میشود
  ۴_مخصوص بورس است تا کارهای سنگین باآن انجام نشود تاسرعت‌کاهش‌نیابد
  ۵- هر پلان اختصاصی است یا چندین عضو دارد
  ازاینکه لطف می کنید وجواب می دهید کمال تشکر را دارم
  در پناه حسین

  • سلام. وقت بخیر
   1. گارانتی سرور بورس بر روی سرعت اینترنت و پینگ 1 میلی ثانیه می باشد. هیچ تضمینی بر روی نتیجه و جایگاه شما وجود ندارد.
   2. بله سرویس ها بصورت 24 ساعته فعال و در اختیار شما قرار دارد.
   3. خیر به دلیل کمبود منابع سرویس به عنوان تست ارائه نخواهد شد.
   4. بله سرور های بورس فقط مخصوص بورس می باشد.
   5. سرور ها ی بورس با نرم افزار kvm مجازی سازی شده اند از این جهت منابع سرور بصورت کاملا اختصاصی می باشد.
   با تشکر از شما

 38. متاسفانه سرورهای مجازی مرتب هنگ می کنه و اصلا کارایی ندارند
  من پلن الماسی را گرفتم و اصلا بدرد نخورد

  • با سلام.
   سرورهای مجازی بورس دارای پورت سرعت 10 گیگ می باشد یعنی اگر تست سرعت بگیرید اینترنت بین 3000 تا 8000 را به شما نشان می دهد. پینگ 1 میلی ثانیه نیز دارند. این سرعت و پینگ در سرورهای بورس تضمین شده می باشند و دارای تضمین بازگشت وجه می باشد. اگر سرور شما کندی دارد لطفا با پشتیبانی فنی تیکت ارسال کنید تا مشکل سرور را حل کنند.

 39. سلام
  سرور خرید زدم گفته بودید 30 ثانیه ای بعد از خرید قابل ارائه هست پس چرا انجام ندادید؟

  • با سلام وقت بخیر
   سرورها بصورت اتوماتیک از طریق سیستم فعال می شوند.
   نهایتا تا 2 ساعت پس از خرید ایمیل حاوی اطلاعات سرور به همراه آموزش از طریق موبایل و کامپیوتر.
   لینک دانلود و آموزش نرم افزارها و اتو کلیکر ها ارسال خواهد شد.

 40. سلام. سرورهای مجازی بورس شما رو کدام کارگزاری بهتر کار میکنه تا من ثبت نام کنم تا بتونم با سرورهای شما سرخطی بزنم.

  • سلام. وقت بخیر
   پینگ سرور های مجازی بورس وب داده تا همه کارگزاری های داخل تهران 1 میلی ثانیه است.
   سرورها روی همه کارگزاری ها بدون مشکل کار می کند.

 41. من با پلان برنزی سرخطی زدم و جایگاه خوبی گرفتم. اما می خوام سرعت اینترنت سرورم را بالا ببرم.

  • سلام وقت بخیر
   برای ارتقا سرعت سرور باید پلان خود را به پلان های بالاتر ارتقا دهید از داخل ناحیه کاربری خود می توانید گزینه ارتقا را انتخاب کنید.

 42. اگر از موبایل برای استفاده از سرور استفاده کنم بهتره یا از لپتاب؟روی کدوم سرعت اینترنت من بیشتر میشود؟

  • سرعت اینترنت سرور چه از طریق گوشی موبایل و چه از طریق لپتاب تفاوتی ندارد و سرعت اینترنت سرور ثابت است. هر کدام که را حتتر و قابل دسترس برای شما می باشد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ