usaسرور اختصاصی آمریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنتر‌های آمریکایی از کیفیت زیادی برخوردار است، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده‌است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت‌ها بسیار محدود شود، در حال‌حاضر سرورهای وب داده در دیتا‌سنتر‌ colocrossing ( کولوکراسینگ ) ارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به‌عنوان مزایایی این سرویس‌ها تلقی می‌شوند. قیمت سرور ها ماهانه از 250 هزار تومان شروع می شوند .

اطلاعات جامع تری از این دیتا سنتر را در صفحه اختصاصی آن در وب داده بخوانید .

 deسرور اختصاصی آلمان

بیش از 5 سال همکاری مستمر با بزرگترین دیتاسنتر کشور آلمان که با نام تجاری مای لوک (My Loc ) شناخته می‌شود، و ارائه نزدیک به صد ها سرور در این مدت از این دیتاسنتر، وب داده را مبدل به یک شریک تجاری برای مای لوک کرده‌است. سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران، ارتباط شبکه پایدار، ارائه سخت‌افزارهای روزآمد و قیمت مناسب از مهمترین خصوصیات این سرورها می‌باشد. رنج قیمت از 100 هزار تومان ماهانه به بالا می باشد .

اطلاعات بیشتر در رابطه با این دیتا سنتر را در این صفحه می توانید بخوانید .

nlسرور اختصاصی هُلند

دیتا سنتر اصلی Evo swich بوده و شریک آن leaseweb ( لیز وب ) است بیش از دو سال همکاری با این دیتا سنتر عظیم و قدرتمند می توان یکی از بهترین دیتا سنتر های دنیا آن را قلمداد کرد ؛ داشتن پورت دو گیگابیت واقعی از مزایای این دیتا سنتر است؛ وب داده با ارائه بهترین سرور ها و همچینین داشتن سرور هایی در رُک اختصاصی خود در این دیتا سنتر یکی از بهترین قیمت های بازار را ارائه میدهد؛ رنج قیمت های این دیتاسنتر با توجه به کانفیگی مناسب از لحاظ هارد و رم از ماهانه 270 هزار تومان است .

اطلاعات بیشتری را در رابطه با سرور ها میتوانید در این صفحه بخوانید .

دیتا سنتر دوم هلندی که وب داده با آن کار میکند ، دیتا سنتر دیتا پلیس هلند می باشد که یکی از بهترین های هلند است ؛ این دیتا سنتر پورت های دو گیگ بر روی تمامی سرور های خود ارائه می دهد که کیفیت پورت سرور را تا میزان قابل توجهی بالا می برد . برای دیدن اطلاعات بیشتر در رابطه با این دیتا سنتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید .

برای خرید هر نوع سرور با توجه به بودجه ی خود به صورت رایگان با ما تماس داشته باشید و از بهترین های دنیا انتخاب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ