اطلاعاتی در زمینه گروه وب داده

گروه ما تا به امروز با پشتیبانی از بیش از هزار مشتری در زمینه میزبانی وب سی پنل ، دایرکت ادمین و انجام امور سرور های اختصاصی و مجازی توانسته رضایت مشتریان خود را همیشه حفظ نماید.

ما چگونه شروع کردیم

در سال 1392 ، سایت وب داده ابتدا تنها با یک سرور همراه با کنترل پنل دایرکت ادمین آغاز کرد؛ که تا به امروز به بیش از ده ها سرور همراه با آخرین تکنولوژی های کلود و مجازی سازی ؛ همراه با آخرین ورژن کنترل پنل های اصلی و استاندارد ارتقا یافته است .

وب داده کار خود را توسط گروهی دو نفره آغاز کرد و تا به امروز بیش از ده ها سرور توسط گروه وب داده پشتیبانی و نگه داری می شوند .

آنچه که ما هستیم

در وب داده ؛ ما در پشتیبانی فنی از سرویس های ارائه شده تخصص کافی و لازم را داریم، کارشناسان ما در تمامی زمینه های سرور و طراحی سایت و تمام خدمات ارائه شده در ایران کم نظیر بوده و بی شک یکی از بهترین تجربه ها هم سخن شدن با بهترین پشتیبانان می باشد که در 24 ساعت روز آماده به پاسخ گویی به شما عزیزان هستند ،شما همراه با در بالاترین سطح فناوری و تخصص خواهید بود . سرعت و قابل اطمینان بودن یکی از ویژگی های حرفه ای ماست که میتوانید نظرات مشتریان ما را در این صفحه بخوانید .تمامی مواردی که شما نیاز دارید ، قیمت فوق العاده و بسیار جذب کننده همراه با یک تیم پشتیبانی که هیچ گاه شکست نخواهند خورد .

در وب داده؛ ما به تمام مشتریان؛ نمایندگان و سهام داران این قول و اطمینان را می دهیم : ارزش و کیفیت عالی ، والا ترین هدف ما در تمام طول زمان خواهد بود .

ما چگونه به تعهدات و موراد ذکر شده عمل می کنیم

بدون شک شما برای انتخاب ما دلایل خود را دارید ؛ از مهم ترین دلایل شما تعهدات ما نسبت به شما خواهد بود . در وب داده شما می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق تیکت؛ تماس تلفنی ، ایمیل و چت در ارتباط باشید و ما از هیچ گونه پشتیبانی برای شما دریغ نخواهیم کرد .

ما بسیار به خود مغروریم که میتوانیم بهترین میزبان برای شما باشیم؛ تنها اگر مایل هستید کمی بیشتر درباره ما بدانید میتوانید این صفحه را مطالعه کنید .

اگر مایل هستید درباره وب داده یا وب هاستینگ ما و خدماتی که در ارتباط با سرور و طراحی سایت انجام می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به آسانی با ما در تماس باشید .

 با تشکر