domain-registeration

موفقیت و معروف شدن در اینترنت با یک دامنه مناسب آغاز می گردد .

در انتخاب نام دامنه ی خود نهایت دقت را به خرج دهید ؛ دامنه ی شما همیشگی است و نمیتوان آن را به سادگی تغییر داد .

ثبت دامنه بین المللی اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.

ثبت دامنه های جدید :

سازمان جهانی ثبت دامنه ICANN پس از سال ها انتظار برای دامنه ها و پسوند های جدید تر ؛ بالاخره در سال 2015 تصمیم به ارائه پسوند های جدیدی کرد که نزدیک به 500 پسوند جدید می شوند ؛ وب داده پایدار با داشتن دسترسی به ثبت دامنه بین المللی جدید می تواند دامنه ای مناسب برای کسب و کار شما یا زمینه فعالیت شما ثبت کند؛ همچنین آزاد بودن بسیاری از نام های اینترنتی و انتخاب نام های کوتاه جهت ثبت از دیگر ویژگی این دامنه ها است . از دیگر ویژگی های این دامنه ها:

مالکیت حقوقی دامنه به نام شمامدیریت DNS رایگان محافظت از دامنه
مدیریت 100درصد دامنه توسط شمادامین Parking Page رایگانپشتیبانی حرفه ای ۲۴ ساعته
ثبت آنی در کنترل پنل اختصاصی شما پشتیبانی از تمامی ورژن های لینوکس و ویندوزایجاد Name Server اختصاصی رایگان

نرخ ثبت ، انتقال و تمدید انواع پسوند های دامین را در این لینک مشاهده نمایید .

با کمترین هزینه؛ دامنه دلخواه خود را ثبت کنید .

راهنمای ثبت دامنه
 • انتخاب یک نام عالی برای ثبت دامین

  اولین گام برای حضور در اینترنت ثبت یک نام ( دامین – دامنه ) در اینترنت است. این امکان برای مدت یک سال تا ده سال وجود دارد. این نام منحصر به فرد ( دامین – دامنه ) ، که به عنوان هویت مجازی ( اینترنتی ) شخص یا شرکت تلقی میگردد در بانک اطلاعاتی سازمان جهانی اینترنیک ثبت می گردد و حق مالکیت، تمدید، تغییر مشخصات و انتقال آن متعلق به دارنده آن خواهد بود. نام سایت اینترنتی ( دامین – دامنه ) نه تنها آدرس تجارت شما در دنیای الکترونیکی است بلکه هویت مجازی شما در دنیای اینترنت و نامی است که مشتریان تان تجارت تان را بدان نام می شناسند. همچنین بخشی از پست الکترونیکی (Email) شما نیز خواهد بود. لذا انتخاب نام سایت اینترنتی ( دامین – دامنه ) فراتر از انتخاب نامی ساده برای تجارت است. در انتخاب نام اینترنتی نکات زیر را به یاد داشته باشید:

  • نامی ( دامین – دامنه ) را انتخاب کنید که براحتی در ذهن بماند. نامی ( دامین – دامنه ) مانند amazon.com راحت تر از bookonline.com در ذهن میماند.

  • نام انتخابی ( دامین – دامنه ) شما می بایست نوع تجارت شما را شرح دهد.

  • سعی کنید نام انتخابی شما ( دامین – دامنه ) بدون پیچیدگی و براحتی توصیفی از نوع تجارتتان باشد. اگر سایت اینترنتی تان در رابطه با تجارت موجود شما است سعی کنید نام اینترنتی ( دامین – دامنه ) انتخابی ، متناسب با نام تجارتتان باشد.

  • سعی کنید نام انتخابی ( دامین – دامنه ) کوتاه و ساده باشد. بهترین نام اینترنتی ( دامین – دامنه ) نامی است که مشتریان آن فقط با یک بار دیدن و یا شنیدن به خاطر بسپارند و بتوانند به درستی آن را در مرورگر (browser) خود بنویسند.

  • در بسیاری موارد ثبت نام های ( دامین – دامنه ) مشابه نام انتخابی می تواند این اطمینان را ایجاد کند که مشتریانی را که بخشی از نام سایت ( دامین – دامنه ) را از یاد برده اند ، از دست نمی دهید.

 • چطور میتوانم در وب داده دامین ثبت کنم؟

  برای ثبت دامین در وب داده، با استفاده از گزینه سفارش در منو ها و انتخاب ثبت دامین میتوانید اقدام به ثبت دامین دلخواه خود نمایید.

 • چرا باید دامین های خود را به وب داده منتقل کنیم؟

  با انتقال دامین های خود به وب داده میتوانید از قابلیت های خاص ارائه شده توسط وب داده بر روی دامین های خود استفاده نمایید.

 • چگونه میتوانم دامین های فعلی خود را به وب داده منتقل کنم؟

  شما به راحتی و از منو سفارش آنلاین و انتخاب گزینه انتقال دامین میتوانید دامین های خود را به وب داده منتقل نموده و از مزایای دامین های وب داده بهره مند شوید.

 • آیا محدودیت خاصی برای زمان انتقال دامین ها وجود دارد؟

  جهت انتقال دامین بایدحداقل ۶۰ روز از زمان ثبت و یا تمدید دامین شما گذشته باشد و همچنین حداقل ۵ روز به زمان انقضاء دامین باقی مانده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ