myloc-datacenter-asiasazanدیتا سنتر my Loc در شهر دوسلدروف آلمان واقع شده است. این دیتا سنتر در آلمان نسبت به سایر دیتا سنتر های آلمانی کیفیت بسیار مناسب تری چه از لحاظ سخت افزار و چه از نظر پشتیبانی و پورت دارد .

وب داده با داشتن تجارتی چند ساله با این دیتا سنتر ؛ سرور هایی را در رک های اختصاصی خود در این دیتا سنتر به صورت کولو شده دارد که می تواند با پایین ترین قیمت ممکن و سخت افزار عالی در اختیار شما بگذارد ؛

پورت های سرور های این دیتا سنتر یک گیگابیت هستند و هارد ساتا3 هستند و برخی سرور ها که دارای درایو SSD هستند در زیر ذکر شده اند .

لیست سرور ها روزانه آپدیت می شوند؛ اما جهت اطمینان ؛ قبل از خرید ؛ موجود بودن سرور را از بخش فروش درخواست نمایید سرور هایی که در لیست زیر آورده شده اند ؛ قابلیت تغییر در میزان رم ؛ هارد را در مرحله ی بعدی سفارش دارا هستند :

نام سرورسی پی یومموریدیسکپورتپهنای باندآی پیهزینه ماهانهسفارش
ML1Intel i7-4790k32 گیگابایت2x1tb SATA/2x120gb ssd1Gbpsنامحدودیک عدد270 هزار تومانهم اکنون سفارش دهید
ML2Intel XEON D-154032 گیگابایت2x1tb SATA/2x120gb ssd1Gbpsنامحدودیک عدد350 هزار تومانهم اکنون سفارش دهید
ML3Intel i7-5820k64 گیگابایت2x2tb SATA/2x240gb ssd1Gbpsنامحدودیک عدد
440 هزار تومان
هم اکنون سفارش دهید

 

سرور های این دیتا سنتر دارای تنوع های بسیار زیادی هستند که میتوانید قبل از خرید از طریق سیستم تیکتینگ وب داده موارد مورد نیاز خود؛ شامل سی پی یو ؛ میزان رم و هارد را بفرستید تا موجودی سرور مد نظر شما بررسی گردد و در صورت وجود سرور برای سفارش آماده شود .

همچنین در این دیتا سنتر تا 32 عدد آی پی بدون هزینه ی ست آپ ارائه می شوند و در صورت نیاز به تعداد آی پی بالای 32 عدد با بخش فروش در تماس باشید .