myloc-datacenter-asiasazanدیتا سنتر my Loc در شهر دوسلدروف آلمان واقع شده است. این دیتا سنتر در آلمان نسبت به سایر دیتا سنتر های آلمانی کیفیت بسیار مناسب تری چه از لحاظ سخت افزار و چه از نظر پشتیبانی و پورت دارد .

وب داده با داشتن تجارتی چند ساله با این دیتا سنتر ؛ سرور هایی را در رک های اختصاصی خود در این دیتا سنتر به صورت کولو شده دارد که می تواند با پایین ترین قیمت ممکن و سخت افزار عالی در اختیار شما بگذارد ؛

پورت های سرور های این دیتا سنتر یک گیگابیت هستند و هارد ساتا3 هستند و برخی سرور ها که دارای درایو SSD هستند در زیر ذکر شده اند .

لیست سرور ها روزانه آپدیت می شوند؛ اما جهت اطمینان ؛ قبل از خرید ؛ موجود بودن سرور را از بخش فروش درخواست نمایید سرور هایی که در لیست زیر آورده شده اند ؛ قابلیت تغییر در میزان رم ؛ هارد را در مرحله ی بعدی سفارش دارا هستند :

نام سرور سی پی یو مموری دیسک پورت پهنای باند آی پی هزینه ماهانه سفارش
ML1 Intel i7-4790k 32 گیگابایت 2x1tb SATA/2x120gb ssd 1Gbps نامحدود یک عدد 270 هزار تومان هم اکنون سفارش دهید
ML2 Intel XEON D-1540 32 گیگابایت 2x1tb SATA/2x120gb ssd 1Gbps نامحدود یک عدد 350 هزار تومان هم اکنون سفارش دهید
ML3 Intel i7-5820k 64 گیگابایت 2x2tb SATA/2x240gb ssd 1Gbps نامحدود یک عدد
440 هزار تومان
هم اکنون سفارش دهید

 

سرور های این دیتا سنتر دارای تنوع های بسیار زیادی هستند که میتوانید قبل از خرید از طریق سیستم تیکتینگ وب داده موارد مورد نیاز خود؛ شامل سی پی یو ؛ میزان رم و هارد را بفرستید تا موجودی سرور مد نظر شما بررسی گردد و در صورت وجود سرور برای سفارش آماده شود .

همچنین در این دیتا سنتر تا 32 عدد آی پی بدون هزینه ی ست آپ ارائه می شوند و در صورت نیاز به تعداد آی پی بالای 32 عدد با بخش فروش در تماس باشید .