چرا ما را انتخاب کنید

همراه با خدماتی پایدار و همیشگی بوده ایم ؛ هیچ گاه در هیچ کاری تیم پشتیبانی ما از مسئولیت های خود کناره گیری نکرده است و تا پایان راه همراه با مشتری بوده ایم .

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در سایت تیکت ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید .

یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی

یکی از قدیمی ترین تیم های پشتیبانی در زمینه خدمات اینترنتی و هاستینگ را دارا هستیم ؛ می توانید سابقه کاری ما را از طریق تماس تلفنی یا ایمیل جویا شوید .

پشتیبانی مستقر در ایران و آلمان

تیم پشتیبانی ما متشکل از چندین نفر می باشد که به وقت ایران و آلمان به پشتیبانی سرور های اختصاصی و تیکت های شما می پردازند .

یکی از تفاوت های واقعی ما با سایر هاستینگ ها پاسخ گویی در کمتر زمان ممکن است که میانگین پاسخ تیکت های ما کمتر از سی دقیقه است .

پشتیبانی از تمام نرم افزار های قابل اجرا در سرور ها

در سرور های ما شما می توانید انواع اسکریپت ها را با توجه به نیاز خود راه اندازی کنید و از این بابت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد ؛ تنها می بایست قوانین سایت رعایت گردند .

قیمت پلان های هاستینگ

قیمت تمامی پلان های هاستینگ ما شامل میزبانی وب، سرور های مجازی و اختصاصی با بهترین کیفیت نسبت به بازار سایت های هم رده بوده .

قیمت پلان های ما با توجه به کیفیت آنها می باشد و نه چیز دیگر.

عدم فروش بیش از حد بر روی سرور ها

برای اینکه صداقت خود را به شما نشان دهیم باید بگوییم ؛ در تمامی سرور های اختصاصی که برای میزبانی وب شما یا پلان های سرور مجازی استفاده می شوند ما تا یک حد معین وب سایت نگه داری میکنیم ؛ پس از مقدار معین کاربرانی که اقدام به سفارش سرویس های جدید کنند در سرور های جدید تر میزبانی خواهند شد .

امتحان رایگان

ما برای اینکه کیفیت سرویس های خود را به شما نشان دهیم؛ بسیار خوشحال خواهیم شد که یک هفته سرویس میزبانی وب را به طور رایگان در اختیار شما بگذاریم .

سرور های اختصاصی

سرور های اختصاصی ما با بهترین سخت افزار های موجود در سراسر دنیا کانفیگ و آماده شده اند تا بهترین کیفیت را در اختیار شما بگذارند ؛ ما به شما راهنمایی خواهیم کرد کدام سرور با کدام کانفیگ برای شما مناسب تر است ؛ تنها با ما در ارتباط باشید و مورد استفاده و قصد خود از تهیه سرور اختصاصی را بیان کنید .

اندکی دیگر از ویژگی های وب داده :

وب داده قابلیت این را دارد که در هر زمان به سوالات شما مستقیما پاسخ دهد . ( توسط تلفن ؛ تیکت یا چت به صورت 24 ساعته )

وب داده می داند که چه کاری باید انجام دهد و چگونه کاربران و سرویس هایشان را مدیریت کند .

وب داده یکی از بهترین سیستم های تیکت را در اختیار شما قرار می دهد همراه با با کنترل پنلی آنلاین برای مدیریت سرور های شما .

وب داده همیشه بهترین ها را برای شما می خواهد و در سوالات قبل از خرید بهترین سرویس را به شما پیشنهاد می دهد .

وب داده بهترین ضمانت نامه کیفیت خدمات ( SAL ) شامل آپ تایم ؛ شبکه و پورت قوی که قدرتی از دیتا سنتر های مورد استفاده ما می باشد را در اختیار شما می گذارد .

وب داده بی اندازه عاشق خوشحال کردن مشتریان با ارائه سرویس های واقعی و مناسب می باشد .

وب داده نسبت به شما متعهد می باشد که روز به روز به شما بهتر از روز قبل سرویس دهی کند و از پیشنهادات شما در نوع سرویس ها و خدمات نهایت استفاده را می کند ؛ زیرا شما هستید که ادامه ی مسیر و هدف را برای ما هموار می کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد . مواردی که لازم هست دارای ستاره می باشد . *

ارسال پاسخ