سرور مجازی تعین وقت سفارت

اگر به تازگی تصمیم به مهاجرت یا یک سفر کوتاه به کشور های عضو اتحادیه اروپا را گرفته اید ، حتما متوجه شدید که باید به صورت اینترنتی وقت سفارت بگیرید ، شما تنها کسی نیستید که قصد سفر به کشور های اروپایی را دارد و افراد زیادی به دنبال گرفتن وقت سفارت هستند .

برای گرفتن ویزای شنگن ، راحت ترین کشور « ایتالیا » است . سفارت کشور ایتالیا در ایران ، با استفاده از کارگزاری Ckgsir ( که مخفف Cox & Kings Global Service Iran است. ) اقدام به ارائه خدمات اینترنتی و تعین وقت سفارت به کسانی که قصد مهاجرت یا سفر کوتاه به ایتالیا یا یکی از کشور های عضو را دارند می کند .

در ادامه یکی از همکاران ما توضیح کوتاهی در مورد سرور مجازی تعین وقت سفارت به شما ارائه می کند .

تخصص ما ارائه سرعت اینترنت بالا است !

در وب داده ما تخصص کاملی در ارائه اینترنت با سرعت بالا داریم ، حداقل سرعتی که برای سرور مجازی تعین وقت سفارت برای شما در نظر گرفته ایم ، 10 هزار مگابیت بر ثانیه است .

سرعت اینترنت ( 10Gbps )
پینگ ( یک میلی ثانیه )
Jitter ( 3 میلی ثانیه )
قابل راه اندازی برای سراسر کشور

چرا باید از سرور مجازی استفاده کنیم ؟

از بقیه عقب نمانید !

با استفاده از سرور مجازی تعین وقت سفارت ، میتوانید از همه افراد جلو بزنید ! نیازی نیست نسبت به سایر افرادی که اینترنت پر سرعت تری دارند ، عقب تر باشید .

چرا پینگ پایین نیاز داریم ؟

پینگ پایین یعنی سرعت ارسال و دریافت اطلاعات از سایت Ckgsir ، با تهیه و در اختیار داشتن یک سرور مجازی ، میتوانید کمترین میزان تاخیر را به سایت کارگزاری Ckgsir داشته باشید .

قابلیت استفاده مجدد برای سایرین !

شما علاوه بر اینکه میتوانید برای خودتان وقت سفارت دریافت کنید، میتوانید این کار را برای بقیه هم انجام بدهید، سرور های مجازی تعین وقت سفارت را میتوانید در طول 1 ماه در اختیار داشته باشید .

ارتباطی قانونی با شرکت کاکس اند کینگز

با تهیه سرور مجازی تعین وقت سفارت ، شما هیچگونه تقلبی در مواجه با شرکت کاکس اند کینگز انجام نداده اید ، بلکه فقط یک اینترنت پر سرعت خریداری کرده اید با توجه به وضعیت نا به سامان اینترنت کشور ایران .

— متناسب با نیاز تان ، یک پلان را انتخاب و خریداری کنید —

پلان های سرور مجازی تعین وقت سفارت وب داده به شرح زیر است :

تمامی سرور ها به صورت 100% اتوماتیک و آنی تحویل داده می شوند .

آخرین تاریخ بروزرسانی قیمت و موجودی : شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , ساعت : ۰۱:۰۰:۰۰

چرا باید از سرور مجازی برای تعین وقت سفارت ایتالیا استفاده کنیم ؟

ما شما را به هدفتان نزدیک می کنیم !

با استفاده از سرور مجازی تعین وقت سفارت وب داده میتوانید به گرفتن وقت های سفارت خود به سادگی اقدام بکنید ، گرفتن وقت سفارت ، یا رد شدن مصاحبه ای که در آن شرکت داشته اید یا ناقص بودن مدارک بسیار دردناک است، بدتر اینکه نتوانید دوباره وقت سفارت بگیرید، با سرور مجازی تعین وقت سفارت وب داده میتوانید بار ها و بار ها اقدام به گرفتن وقت سفارت نمایید .

زمان کوتاه

با سرور مجازی تعین وقت سفارت وب داده ، زمان را در دست داشته باشید، میتوانید در سریع ترین زمان ممکن رزور وقت خود را انجام بدهید .

تحویل فوری

فرقی نمی کند در چه ساعتی از شبانه روز میخواهید سرور خود را خریداری کنید، در کمتر از 10 ثانیه سرور شما آماده استفاده است ، هیچ نیازی به منتظر ماندن برای راه اندازی ندارید و فوری سرور تان را تحویل میگیرید .

اینترنت 10Gbps

ما بر روی تمامی سرور های خود ، اقدام به ارائه اینترنت 10 گیگابیت بر ثانیه می کنیم تا شما با خیال راحت و بدون نگرانی از کم شدن سرعت بتوانید وقت سفارت خود را رزور نمایید .

قابل استفاده از هر جای کشور ایران

شما میتوانید از هر جای کشور ایران اقدام به خرید سرور مجازی تعین وقت سفارت خود نمایید و نیاز نیست وقتی برای مراجعه حضوری یا راه اندازی بگذارید ، ساده و کوتاه دسترسی شما به اینترنت 10 گیگابیت بر ثانیه فراهم می شود .

قابل استفاده بر روی تمامی دستگاه ها

میتوانید از سرور مجازی خود بر روی تمامی دستگاه های هوشمند ، نظیر موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و کامپیوتر خانگی بدون محدودیت و مشکلی با سرعت یکسان استفاده کنید .

شانس موفقیت بالا

نسبت به هزاران نفر دیگری که قصد دریافت وقت سفارت برای انجام امور ویزای مسافرتی یا کاری را دارند، شما میتوانید یکی از نفرات موفقی باشید که بسیار سریعتر امور ویزای خود را انجام میدهید .

چند مرحله برای خرید سرور مجازی تعین وقت سفارت باید طی کنیم !؟

شما به سادگی و گذر از 3 مرحله ی ساده میتوانید دسترسی به سرور مجازی خود را به دست بیاورید ، پس از تهیه سرور مجازی شما میتوانید با بالاترین سرعت اینترنت موجود در کشور ایران به سایت سفارت خود بروید و اقدام به رزور وقت برای بررسی مدارک و سایر جزئیات نمایید .

انتخابی دقیق و درست

پلان سرور مجازی خود را ابتدا انتخاب کنید ، متناسب با بودجه و مورد استفاده تان .

عضویت در وب داده

شما در کمتر از 10 ثانیه میتوانید در وب داده عضو شوید، وب داده فقط به ایمیل و شماره تماس صحیح شما برای ارسال اطلاعات سرور نیاز دارد .

تحویل آنی و اتوماتیک !

در وب داده همه سرور های مجازی مخصوص رزرو وقت سفارت اتوماتیک فعال می شوند ، فرقی نمی کند چه ساعتی باشد ، سرور شما در هر صورت تحویل داده خواهد شد .

مشتریان ما چه کسانی هستند ؟

مشتریان ما و کسانی که از سرور مجازی تعین وقت سفارت استفاده می کنند چه کسانی هستند ؟ شما هم میتوانید همانند این افراد ، یکی از مشتریان راضی ما باشید !

سوالاتی که کاربران ما پیش از خرید پرسیده اند :

سوالاتی که اکثر کاربران ما پیش از خرید سرور مجازی تعین وقت سفارت داشته اند :

با توجه به تعداد زیاد متقاضیان برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا، طبعاً هر کس سرعت اینترنت بالاتری داشته باشد می تواند راحت تر سایت سفارت را باز کرده و تعیین وقت انجام دهد. سرعت اینترنت خانگی یا اینترنت گوشی به هیچ عنوان نمی تواند جوابگو باشد، در نتیجه سرور مجازی با پورت سرعت 10 گیگ می تواند سرعت اینترنت شما را تا 10 هزار مگابیت بر ثانیه ارتقا دهد و شانس بالاتری به شما در تعیین وقتسفارت بدهد.

با خرید سرور مجازی ، شما فقط یک اینترنت پر سرعت تهیه کرده اید و شرکت ما در مورد تضمینی بودن گرفتن وقت سفارت نمیتواند تضمینی بدهد ، با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش روزانه سفارت مشخص نیست .

با خرید سرور مجازی تعین وقت سفارت ، شما دسترسی به پر سرعت ترین اینترنت موجود در کشور ایران پیدا می کنید و میتوانید با نهایت سرعت فعالیت خود را در سایت سفارت انجام بدهید .

10 ثانیه پس از خرید سرویس شما تحویل و آماده استفاده می باشد .

سرور مجازی در واقع یک کامپیوتر است که در دیتا سنترهای کشور قرار دارد و بصورت 24 ساعته روشن می باشد. این سرور ها به شبکه اینترنت اصلی کشور متصل می باشند در نتیجه از سرعت ایترنت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
کار کردن با سرور مجازی دقیقا مانند ار کردن با کامپیوتر معمولی می باشد و نیاز به مهارت و دانش خاصی ندارد.