هاست وردپرس

هاست وردپرس :

هاست های وردپرس فقط و فقط برای وب سایت های وردپرسی طراحی شده است و هیچ سایت غیر وردپرسی نمیتواند از آن استفاده کند . 

اگر سایت وردپرسی تان در هاست های معمولی نتیجه ی خوبی نداشته است و مدام دچار مشکلات مختلف شده اید ، بازدید هایتان کاهش یافته و سئوی مناسبی نداشته اید ، میتوانید مطمئن باشید که این هاست ورد پرس وب داده مناسب ترین گزینه ی ممکن برای شماست . کانفیگ اختصاصی سرور مخصوص وردپرس و امکانات زیادی که در هاست مخصوص وردپرس خواهید داشت ، باعث می شود ، مدیریت سایتتان لذت بخش تر از همیشه باشد .

هاست وردپرس

هاست مخصوص وردپرس

چندی پیش ما سایت وب داده را روی هاست های معمولی پیاده کردیم ، اما به دلیل مشکلاتی که در زمان نصب و پیاده سازی در سمت سرور  ایجاد شد ، نتیجه ی مناسبی نگرفتیم .

رفع مشکلات ایجاد شده مستلزم اعمال تغییراتی روی سرور بود که ما امکان انجام آنها را نداشتیم ، به این دلیل که این تغییرات باعث اختلال در امور دیگر سایت های روی سرور می شد . دلیل اصلی ایجاد این اختلال این بود که همه ی سایت های روی سرور وردپرسی نبودند و اسکریپت های  دیگری را نیز شامل می شد .

در آن مدت چالش های بسیار زیادی داشتیم ؛ از جمله مشکلاتی که آن روزها با آن روبرو بودیم :

1- مموری بالایی برای PHP لازم بود .

2- عدم هماهنگی PHP مورد نیاز وردپرس و دیگر اسکریپت ها ، به عنوان مثال وردپرس PHP 7.1 نیاز داشت اما با تغییر PHP ، اسکریپت هایی که PHP 5.6  و … نیاز داشتند به مشکل بر میخوردند .

3- در صورت فعال کردن ماژول های کش مخصوص ورد پرس ، دیگر کد های روی سرور به درستی اجرا نمیشدند و سایت های روی سرور نیز دچار مشکل می شدند.

راهکاری که ما برای رفع این مشکلات اندیشیدیم چه بود ؟

1- در سرور جدید رم را به صورت نامحدود برای کاربران قرار دادیم.

2- ما تصمیم گرفتیم از سرور هایی استفاده کنیم که فقط و فقط برای وردپرس مناسب است .

3-روی این سرور فقط سایت های وردپرسی بود و ما توانستیم از ماژول های کش وردپرس استفاده کنیم و علاوه بر آن ماژول مدیریت وردپرس را نیز برای کاربران قرار دادیم .

 

سرور های مختلفی را از لوکیشن های مختلف و دیتاسنتر های مختلفی تست کردیم ، با هر کدام از سرور ها به مشکلی بر میخوردیم ، یکی از سرور ها آپتایم پایینی داشت ،  سرور دیگری را تست کردیم سرعت مناسبی نداشت و در نهایت به سراغ سرورهای هلند رفتیم ، دو سرور مختلف از دو دیتاسنتر مختلف را انتخاب کردیم و هر دو را بررسی کردیم ؛ بعد از تست آن دو سرور مطمئن شدیم که دیتاسنتر لیزوب بهترین انتخاب ما خواهد بود .

ما گران قیمت ترین دیتاسنتر دنیا را انتخاب کردیم ، دیتاسنتری که برترین سایت های دنیا برای میزبانی آن را انتخاب می کنند .

بعد از انتخاب سرور مناسب ، نوبت به کانفیگ و قسمت نرم افزاری ماجرا رسیده بود ؛ ما سرور را به نحوی کانفیگ کردیم که تمامی موارد مورد نیاز ورد پرس را داشت تا بهترین سرعت خودش را نشان دهد .

استاندار های وردپرس برای داشتن بهترین سرعت ، بهترین سئو و بیشترین میزان بازدید را در آن سرور ها فعال کردیم .

سیستم های کشینگ تصاویر و کدهای سایت روی این سرور فعال شدند.

این سرور ها برای هیچ اسکریپت دیگری غیر از وردپرس مناسب نیستند ولی برای وردپرس بهترین انتخاب ممکن در بین تمام هاست های معمولی می باشد .

جامع ترین سیستم مدیریت وردپرس را برایتان قرار داده ایم .


آیا می دانستید بسیاری از فروشندگان هاست ، همان هاست معمولی را به عنوان هاست اختصاصی وردپرس به کاربران ارائه می کنند؟

5 تفاوت هاست مخصوص وردپرس وب داده و سایر هاست های اختصاصی وردپرس و هاست های معمولی

 1. ما هیچ سایت غیر وردپرسی را روی سرور وردپرس میزبانی نمیکنیم .
 2.  شما بعد از خرید هاست وردپرس وب داده ، امکانات مدیریتی وردپرس را دریافت میکنید .
 3. امکان تست قالب ها و پلاگین ها قبل از انتشار
 4. امکان ریست کردن پسورد وردپرس از هاست
 5. امکان استفاده از قالب ها و پلاگین ها ی پریمیوم

در هاست های وردپرس لیزوب ما نصب وردپرس اتوماتیک است و با یک کلیک انجام می شود .

 


وب داده همراه و همپای مشتریان !

در هاست وردپرس وب داده ، ما شرایطی را فراهم کرده ایم تا کاربرانمان با خیال راحت به سایت و مسائل مربوط به تجارتشان بپردازند ، شما می توانید  بدون هیچ نگرانی ای از بابت ویروس های مزاحم به سایتتان و محصولاتتان برسید؛ ما به صورت مداوم سایت شما را اسکن میکنیم و در صورت مشاهده ی هرگونه فایل مخرب از طریق تیکت گزارش اسکن را برای شما ارسال میکنیم ، تا امنیت سایتتان در بالاترین سطح ممکن باقی بماند .


هاست وردپرس وب داده در چه لوکیشنی قرار دارد ؟

مدتی پیش به دنبال یک سرور با کیفیت و با پینگ پایین برای سایت وب داده بودیم و انواع سرور های مختلف را برای این مورد تست کردیم و در نهایت سروری در کشور هلند و در قلب آمستردام ، پاسخگوی نیاز های ما بود .   پینگ بسیار پایین سرورهای هلند به ربات های تلگرام  ما را ترغیب کرد تا برای هاست وردپرس وب داده نیز سروری در همان لوکیشن انتخاب کنیم . ما دیتا سنتری را انتخاب کرده ایم که برترین سایت های دنیا آن را انتخاب کرده اند . دیتاسنتر  لیزوب بهترین و مناسب ترین گزینه ی ممکن برای هاست وردپرس وب داده بود .


هاست وردپرس وب داده هر لحظه وردپرس شما را آپدیت میکنند.

 

آیا می دانید در پشت صحنه ی هاست وردپرسی شما چه می گذرد ؟

 1. کشینگ وردپرس : ما سیستم کش حرفه ای برای وردپرس شما در نظر گرفته ایم و با بهترین شکل ممکن وردپرس و مطالب شما را به صورت موقت ذخیره می کند تا سرعت لود بسیار بالاتری داشته باشید .
 2. بکاپ گیری اتوماتیک
 3. آپدیت اتوماتیک وردپرس و افزونه ها

 

بزرگترین آرشیو بکاپ گیری در اختیار شماست .

چگونه از فایل های شما بکاپ میگیریم ؟

ما از دقیقه ، دقیقه ی اطلاعات شما بکاپ میگیریم .

فایل های زیادی هر روزه به سایت شما اضافه می شوند ، عکس های زیادی آپلود می کنید ؛ ما از تمامی فایل های جدید هر شب بکاپ گیری میکنیم و حتی یک فایل هم جا نمیگذاریم .

ما این قابلیت را به شما می دهیم که جزء جزء وب سایتتان را بتوانید به یکی از بکاپ های گرفته شده بازگردانید ، برای مثال حتی اگر یک فایل را اشتباها پاک کنید ، نیازی به restore فول بکاپ یا  بازگردانی کامل فایل پشتیبان نیست و میتوانید همان تک فایل را از آرشیو فایل های پشتیبان سایتتان بازگردانی کنید .

چگونه از پایگاه داده ی شما بکاپ میگیریم ؟

خبر خوب دیگر این است که ما از پایگاه داده ی شما به صورت ساعتی بکاپ گیری میکنیم .

هر 24 ساعت یکبار 4 بار از سایت شما بکاپ میگیریم .

ممکن است شما نیاز به بازگردانی یک دیتابیس دارید که مربوط به 5 روز قبل است ، با هاست وردپرس وب داده ، شما این امکان را دارید که فقط همان دیتابیس مورد نظرتان را بازگردانی کنید و نیازی به بازگردانی همه ی آنها نیست .

بکاپ گیری گوگل درایو را برای شما قرار داده ایم .

با درخواست کاربر و بدون هیچ هزینه ای ، ما بکاپ گیری را بر روی گوگل درایو   blackblaze ، amazon s3 ، dropbox تنظیم می کنیم ؛ بنابراین شما همیشه میتوانید نسخه ای از بکاپ سایتتان را در جای دیگری غیر از سرور بکاپ وب داده  داشته باشید .


آیا تحویل هاست وردپرس آنی است !؟

همانطور که میدانید اکثر محصولات وب داده به صورت آنی و کمتر از یک دقیقه تحویل داده می شود ؛ اما در مورد هاست های وردپرس وب داده فقط پلان وردپرس نقره ای به صورت آنی فعال می شود .

هرکسی نمی تواند این هاست را سفارش دهد .

تحویل پلان طلایی و الماسی  هاست های وردپرس اتوماتیک نیست و نیازمند بررسی ناحیه ی کاربری سایت شما توسط متخصصین وردپرس و سرور وب داده می باشد .

سایت شما باید سایتی به روز ، فعال و مناسب باشد و قالب آن نیز اصل باشد . همچنین تمام پلاگین ها و قالب هایتان آپدیت باشد.

هاست وردپرس وب داده مخصوص حرفه ای هاست .

قصد ما از انجام این کار افزایش سرویس دهی هاست هایی ست که دست شما می دهیم . ما همان زمان و انرژی ای که صرف تحلیل و بررسی سایت دیگران میکنیم ، صرف سایت شما نیز میکنیم .


همین الان هاست وردپرسی تان را بخرید و یک هاست دانلود به ارزش سی هزار تومان برای فایل های دانلودی تان هدیه بگیرید .


 قصد سفارش این محصول را دارید؟؟!

با ما تماس بگیرید :

021-28426400


آیا هاست های وردپرس مدیریت شده هستند ؟

بله! هاست های وردپرس مدیریت شده هستند ، ما تمام آپدیت های وردپرس را برایتان انجام می دهیم . شما فقط روی مطالب ، محصولات و پیشرفت سایتتان تمرکز کنید .

ما برترین آپدیت ها و به روز رسانی های امنیتی وردپرس را برایتان انجام می دهیم .


با خرید یکساله ی هاست اختصاصی وردپرس می توانید

دو ساعت مشاوره ی رایگان با مدیر وب داده ، در زمینه ی ارتقای کسب و کار و تبلیغات دریافت کنید

 


نظرات مشتریان قبلی هاست وردپرس وب داده :

 • آقای آریایی

واقعا از وب داده ممنونم بابت این محصولشون ، به نظر من یکی از بهترین هاست هایی بوده که تا این لحظه استفاده کردم . من قبلا هم هاست هایی به اسم هاست وردپرس تهیه کرده بودم ، اما پلاگین مدیریت وردپرسی که وب داده استفاده کرده رو تا به حال ندیده بودم! ممنون

 • خانم حیاتی

سلام بابت خدمات عالی تون ممنونم ، من تا امروز دو تا از محصولاتتون رو استفاده کردم و کاملا راضی بودم . ممنونم از اینکه به کیفیت محصولاتی که دست مشتریا میدین توجه میکنین .

 • آقای حسینی

سلام و عرض ادب

هاست وردپرس وب داده عالیه ؛ من اول هاست اشتراکی وب داده رو استفاده میکردم اما بعد از ارائه ی هاست وردپرس وقتی این محصولو تهیه کردم ، تازه فهمیدم معنی میزبانی سایت وردپرسی چیه . برای سایت پربازدیدی مثل سایت من ، هاست وردپرس بهترین گزینه بود. سپاس بابت تمام زحماتتون


میخواهید بدانید چند سایت فقط به خاطر حملات DDOS مجبور به عوض کردن هاستینگ خود شده اند ؟ بی شمار وب سایت مجبور به تغییر هاستینگ می شوند .

خیلی اوقات شرکت های سرویس دهنده ی خدمات میزبانی وب فقط به دلیل اینکه سایت یکی از مشتریان آنها در در فواصل زمانی کوتاه با حملات DDOS درگیر می شدند از خدمت رسانی با آنها امتناع می کردند.

DDOS علاوه بر اینکه شرکت ارائه دهنده را دچار مشکلات زیادی می کند ، تمامی سایت های روی آن سرور را نیز دچار مشکل می کند ، علاوه بر آن برای خود شما هم دردسر ساز می شود ؛ هیچ کسی نمی خواهد سایت و کسب و کارش تعطیل شود ، حتی به طور موقت !!

یکی از راه حل های موجود ، سرور های دیداس پروتکشن است .

سرور های دیداس پروتکشن ویژگی خاصی دارند که باعث می شود حتی اگر تعداد کانکشن بیس از حالت عادی باشد ، پورت بدون مشکل و اختلالی به عملکرد خود ادامه دهد .

ما در مواقع حملات دیداس شما را حمایت میکنیم !

شما میتوانید در حالی که قهوه ی خود را مینوشید ، از همیشه آنلاین بودن لذت ببرید .

تضمین عدم افزایش هزینه ی هاست وردپرس لیزوب :

وب داده مالکیت سرور های خود را در دیتاسنتر لیزوب در دست دارد و متعهد می شود هزینه ی هاست مخصوص وردپرس تا یکسال آینده هیچ تغییری نخواهد کرد .

تضمین کیفیت هاست مخصوص وردپرس :

روز گارانتی بازگشت وجه

ما تعهد می دهیم ، درصورتی که کیفیت هاست وردپرس وب داده نتوانست رضایت خاطر شما را جلب نماید ، تا سی روز وجه پرداختی شما را بازگردانیم .

مقایسه ی تمامی پلان های هاست مخصوص وردپرس وب داده :

Silver Wordpress

59,000 ماهانه
 • آی پی اختصاصی رایگان:
 • دسترسی به SSH:
 • امکان باز کردن آی پی بلاک شده:
 • ارائه ی ابزار های پریمیوم:
 • دسترسی به قالب های پریمیوم:
 • دسترسی به پلاگین های پریمیوم:
 • تهیه ی پلاگین و قالب خاص:
 • فضای بکاپ جانبی:
 • هاست دانلود:
 • اسکنر رایگان هاست:
 • دیداس پروتکشن:
 • SSL رایگان:
 • نصب اتوماتیک وردپرس:
 • مدیریت شده توسط وب داده:
 • تحویل آنی:
 • تحلیل و بررسی سایت قبل از خرید:
 • میزبانی بر روی سرور مخصوص وردپرس:
 • بکاپ گیری بر روی گوگل درایو کاربر:
 • بکاپ گیری روزانه از کل سایت:
 • بکاپ گیری ساعتی از پایگاه داده:
 • قابلیت ریست رمز وردپرس از هاست:
 • قابلیت تست قالب قبل از انتشار:
 • قابلیت کپی وردپرس:
 • مانیتورینگ ایمیل های ارسالی:
 • تغییر دامنه:
 • مشاوره سئو:
 • مشاوره افزایش فروش:
 • مشاوره برای بهینه سازی فرآیند خرید:
 • مشاوره برای راه اندازی کسب و کار:

Diamond WordPress

179,000 ماهانه
 • آی پی اختصاصی رایگان:
 • دسترسی به SSH:
 • امکان باز کردن آی پی بلاک شده:
 • ارائه ی ابزار های پریمیوم:
 • دسترسی به قالب های پریمیوم:
 • دسترسی به پلاگین های پریمیوم:
 • تهیه ی پلاگین و قالب خاص:
 • فضای بکاپ جانبی:
 • هاست دانلود:
 • اسکنر رایگان هاست:
 • دیداس پروتکشن:
 • SSL رایگان:
 • نصب اتوماتیک وردپرس:
 • مدیریت شده توسط وب داده:
 • تحویل آنی:
 • تحلیل و بررسی سایت قبل از خرید:
 • میزبانی بر روی سرور مخصوص وردپرس:
 • بکاپ گیری بر روی گوگل درایو کاربر:
 • بکاپ گیری روزانه از کل سایت:
 • بکاپ گیری ساعتی از پایگاه داده:
 • قابلیت ریست رمز وردپرس از هاست:
 • قابلیت تست قالب قبل از انتشار:
 • قابلیت کپی وردپرس:
 • مانیتورینگ ایمیل های ارسالی:
 • تغییر دامنه:
 • مشاوره سئو:
 • مشاوره افزایش فروش:
 • مشاوره برای بهینه سازی فرآیند خرید:
 • مشاوره برای راه اندازی کسب و کار:
قابلیت های ویژه ی  هاست وردپرس وب داده
 • آی پی اختصاصی رایگان :
  ما در پلان های نقره ای و طلایی هر ده سایت را روی یک آی پی اختصاصی قرار داده ایم و در پلان الماسی به هر سایت یک آی پی اختصاصی هدیه خواهیم داد . در پلان های نقره ای و طلایی با هزینه 30 هزار تومان می توانید آی پی اختصاصی تهیه کنید .
 • دسترسی به SSH :
  ما برای شما دسترسی به ssh وردپرستان را فراهم کرده ایم تا بدون مشکل بتوانید مدیریت کاملی بر روی هاست و وردپرستان داشته باشید .
 • امکان باز کردن آی پی بلاک شده :
  شما در هاست وردپرس وب داده این قابلیت را دارید که آی پی های بلاک شده را به راحتی از ناحیه ی کاربری باز کنید .
 • ارائه ی ابزار های پریمیوم :
  ما برای شما قابلیت استفاده از ابزار های پریمیوم وردپرس را نیز فراهم کرده ایم ، با این ابزار ها می توانید به راحتی حرفه ای ترین سایتتان را داشته باشید .
 • دسترسی به قالب های پریمیوم :
  امکان دسترسی به قالب های پریمیوم وردپرس را به صورت رایگان برایتان فراهم کرده ایم .
 • دسترسی به پلاگین های پریمیوم :
  با این قابلیت امکان استفاده از پلاگین های پریمیوم وردپرس را دارید .
 • تهیه ی پلاگین و قالب خاص :
  در صورتی که پلاگین و یا قالب مورد نظرتان در بین قالب های قرار گرفته در وردپرس نبود میتوانید درخواست دهید تا پلاگین و یا قالب مد نظرتان را برایتان فراهم کنیم .
 • فضای بکاپ جانبی :
  یک فضای بکاپ جانبی به اندازه ی هاستتان به شما هدیه میدهیم .
 • هاست دانلود :
  یک هاست دانلود نصف فضای هاست اصلی به عنوان هدیه ارائه میکنیم .
 • اسکنر رایگان هاست :
  ما هاست وردپرس شما را هر لحظه اسکن میکنیم و در صورت آلوده شدن هاست به اسکریپت های مخرب یا ویروس های مزاحم اطلاع رسانی خواهیم کرد .
 • دیداس پروتکشن :
  سروری که ما برای هاست وردپرس وب داده استفاده کرده ایم ، سرور دیداس پروتکشن است ، و این یعنی در حملات دیداس ، قعالیت سرور مختل نخواهد شد و فقط از ورود آی پی های دیداس کننده جلوگیری میکند .
 • SSL رایگان :
  با خرید هاست وردپرس وب داده می توانید از قابلیت فعال کردن اس اس ال رایگان روی سایت هایتان بهره مند شوید .
 • نصب اتوماتیک وردپرس :
  در هاست وردپرس وب داده شما تنها با یک کلیک میتوانید وردپرس را با قالب و پلاگین های مورد نظرتان نصب کنید .
 • مدیریت شده توسط وب داده :
  هاست وردپرس وب داده ، مدیریت شده است و شما فقط به سایتتان برسید و آپدیت قالب ها ، وردپرس و پلاگین هایتان را ما برایتان انجام می دهیم . با هاست وردپرس وب داده می توانید مطمئن باشید که همیشه آپدیت هستید .
 • تحویل آنی :
  پلان نقره ای در کمتر از 59 ثانیه تحویل داده می شود ، اما اگر شما می خواهید پلان طلایی و یا الماسی را بخرید ، به صورت آنی تحویل نمی دهیم ، بلکه پس از بررسی سایت شما و تایید شدن سایتتان هاست مورد نظرتان را تحویل می دهیم .
 • تحلیل و بررسی سایت قبل از خرید :
  قبل از تحویل هاست وردپرس وب داده ، ما سایت شما را از لحاظ آپدیت بودن و قالب ها و پلاگین هایی که استفاده می کنید بررسی میکنیم .
 • میزبانی بر روی سرور مخصوص وردپرس :
  میزبانی هاست وردپرس وب داده بر روی سرور مخصوص وردپرس یکی از مهم ترین تفاوت های هاست وردپرس ما و دیگر هاست های مشابه است .
 • آی پی اختصاصی رایگان :
 • دسترسی به SSH :
 • امکان باز کردن آی پی بلاک شده :
 • ارائه ی ابزار های پریمیوم :
 • دسترسی به قالب های پریمیوم :
 • دسترسی به پلاگین های پریمیوم :
 • تهیه ی پلاگین و قالب خاص :
 • فضای بکاپ جانبی :
 • هاست دانلود :
 • اسکنر رایگان هاست :
 • دیداس پروتکشن :
 • SSL رایگان :
 • نصب اتوماتیک وردپرس :
 • مدیریت شده توسط وب داده :
 • تحویل آنی :
 • تحلیل و بررسی سایت قبل از خرید :
 • میزبانی بر روی سرور مخصوص وردپرس :
 • آی پی اختصاصی رایگان :
 • دسترسی به SSH :
 • امکان باز کردن آی پی بلاک شده :
 • ارائه ی ابزار های پریمیوم :
 • دسترسی به قالب های پریمیوم :
 • دسترسی به پلاگین های پریمیوم :
 • تهیه ی پلاگین و قالب خاص :
 • فضای بکاپ جانبی :
 • هاست دانلود :
 • اسکنر رایگان هاست :
 • دیداس پروتکشن :
 • SSL رایگان :
 • نصب اتوماتیک وردپرس :
 • مدیریت شده توسط وب داده :
 • تحویل آنی :
 • تحلیل و بررسی سایت قبل از خرید :
 • میزبانی بر روی سرور مخصوص وردپرس :
قابلیت های بکاپ گیری هاست وردپرس وب داده
 • بکاپ گیری بر روی گوگل درایو کاربر :
  در صورتی که شما بخواهید ما بکاپ گیری را بر روی گوگل درایو خودتان تنظیم میکنیم ، یعنی علاوه بر بکاپ گیری در سرور بکاپ وب داده شما هم یک نسخه از بکاپ را در اختیار خواهید داشت .
 • بکاپ گیری روزانه از کل سایت :
  ما هر روز از تمام هاست های وردپرس شما بکاپ میگیریم و شما نیز می توانید به آرشیو بکاپ ها دسترسی داشته باشید .
 • بکاپ گیری ساعتی از پایگاه داده :
  با بکاپ گیری ساعتی ای که ما از پایگاه داده های شما انجام می دهیم ، می توانید مطمئن باشید که حتی 1 ذره از اطلاعات شما از بین نخواهد رفت .
 • بکاپ گیری بر روی گوگل درایو کاربر :
 • بکاپ گیری روزانه از کل سایت :
 • بکاپ گیری ساعتی از پایگاه داده :
 • بکاپ گیری بر روی گوگل درایو کاربر :
 • بکاپ گیری روزانه از کل سایت :
 • بکاپ گیری ساعتی از پایگاه داده :
قابلیت های مدیریتی  هاست وردپرس وب داده
 • قابلیت ریست رمز وردپرس از هاست :
  شما می توانید بی هیچ دردسری از ناحیه ی کاربری تان در وب داده ، رمز ورود وردپرستان را ریست کنید .
 • قابلیت تست قالب قبل از انتشار :
  در هاست وردپرس وب داده ، شما بدون نیاز به منتشر کردن قالب ها و پلاگین ها میتوانید آنها را روی سایتتان تست کنید و در صورت تمایل از آنها به صورت دائم استفاده کنید .
 • قابلیت کپی وردپرس :
  در صورتی که بخواهید وردپرستان را جابجا کنید در هاست وردپرس وب داده ، قابلیت کپی کردن وردپرس برای شما قرار داده شده است .
 • مانیتورینگ ایمیل های ارسالی :
 • تغییر دامنه :
  در هاست وردپرس وب داده در صورتی که بخواهید دامنه تان را تغییر دهید نیازی نیست با ما تماس بگیرید ، خودتان دسترسی های لازم برای تغییر دامنه را دارید .
 • قابلیت ریست رمز وردپرس از هاست :
 • قابلیت تست قالب قبل از انتشار :
 • قابلیت کپی وردپرس :
 • مانیتورینگ ایمیل های ارسالی :
 • تغییر دامنه :
 • قابلیت ریست رمز وردپرس از هاست :
 • قابلیت تست قالب قبل از انتشار :
 • قابلیت کپی وردپرس :
 • مانیتورینگ ایمیل های ارسالی :
 • تغییر دامنه :
امکانات مشاوره ای وب داده
 • مشاوره سئو :
  با مشاوره ی سئوی رایگان وب داده ، به سادگی میتوانید رتبه ی سایت خودتان را افزایش دهید ؛ کافیست با ما در ارتباط باشید تا بهترین راهکار های سئو را در اختیارتان بگذاریم .
 • مشاوره افزایش فروش :
  اگر سایت شما بیش تر از سود هزینه دارد و هنوز نتوانسته اید فروشتان را به اندازه ای برسانید که هدفتان بوده است ، مشاوره های فروش وب داده کمک حال شما خواهد بود .
 • مشاوره برای بهینه سازی فرآیند خرید :
  تماس با مشاور های فروش ما و دریافت آموزش های بهینه سازی فرایند خرید هدیه ی شما خواهد بود .
 • مشاوره برای راه اندازی کسب و کار :
  در صورتی که شما میخواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید و یا حتی تغییراتی در کسب و کارتان بدهید ، می توانید با مشاوره های ما در این مورد در تماس باشید تا برترین نکات تجربه شده در حوزه ی کسب و کار های اینترنتی را در اختیارتان بگذارند .
 • مشاوره سئو :
 • مشاوره افزایش فروش :
 • مشاوره برای بهینه سازی فرآیند خرید :
 • مشاوره برای راه اندازی کسب و کار :
 • مشاوره سئو :
 • مشاوره افزایش فروش :
 • مشاوره برای بهینه سازی فرآیند خرید :
 • مشاوره برای راه اندازی کسب و کار :

Silver Wordpress

59,000 ماهانه

Diamond WordPress

179,000 ماهانه

 

قوانین هاست مخصوص وردپرس وب داده در یک نگاه :

1- کاربران نباید هیچ سایت غیر وردپرسی روی هاست مخصوص وردپرس راه اندازی کنند .

2-آپدیت های همیشگی پلاگین های اختصاصی کاربر

3-سیستم ما افزونه های غیر وردپرسی را شناسایی می کند و هیچ کدام از کاربران نباید از این افزونه ها استفاده کنند.

4-کاربران حق استفاده از هاست مخصوص وردپرس را به عنوان هاست دانلود ندارند.


سوالات متداول کاربران در مورد هاست اختصاصی وردپرس :

 

وردپرس چیست؟

وردپرس اولین نرم افزار ایجاد سایت در دنیاست . وردپرس برای شما تمام ملزومات ساخت یک وب سایت زیبا ، حرفه ای و قدرتمند را فراهم میکند .

وردپرس بهترین کارایی و قابلیت ها را برای کاربرانش فراهم کرده است ؛ وردپرس امکان ساخت و مدیریت وب سایت را با استفاده از جدید ترین پلاگین ها برای شما فراهم می کند .

 

چرا هاست وردپرس وب داده ؟

هاست وردپرس وب داده امکان نصب یک کلیکی وردپرس را برای شما فراهم کرده است ، به علاوه نیازی نیست نگران آپدیت وردپرس به آخرین نسخه ی موجود باشید ، وب داده وردپرس و پلاگین های شما را به جدید ترین نسخه ی موجود آپدیت می کند .

مهم ترین ویژگی هاست وردپرس وب داده که آن را متفاوت با دیگر هاست های وردپرس یا هاست های معمولی می کند ، امکان مدیریت کامل وردپرس از ناحیه ی کاربری تان در وب داده است . شما با این پنل مدیریتی می توانید رمز وردپرستان را تغییر دهید ، امکان تست قالب ها و پلاگین ها را قبل از انتشار آنها دارید ، میتوانید نام دامنه ی سایت را تغییر دهید ، میتوانید به به روز ترین قالب ها و پلاگین های روز دنیا دسترسی داشته باشید .

بکاپ گیری سفارشی ای که از هاست وردپرس وب داده انجام می شود نیز یکی از وجه تمایز های بارز آن با دیگر محصولات مشابه در بازار است .در وب داده هاست وردپرس شما روزانه و دیتابیس شما به صورت ساعتی بکاپ گیری میشود .

 

 

 

تفاوت هاست اشتراکی و هاست وردپرس چیست ؟

یکی از دغدغه های افرادی که تازه میخواهند یک سایت را مدیریت کنند ، این است که تفاوت بین هاست وردپرس و هاست اشتراکی چیست ؟

من به ساده ترین شکل ممکن تفاوت های این دو هاست را برایتان ذکر میکنم :

هاست های اشتراکی برای انواع سایت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کانفیگی که بر روی سرور آن انجام شده است ، یک کانفیگ عمومی ست و مختص وردپرس نیست پس بهینه سازی خاصی برای ودرپرس روی آن انجام نشده است و شما نمیتوانید از آن توقع یک میزبانی خارق العاده برای سایت وردپرسی داشته باشید .

کانفیگ انجام شده روی سرور میزبانی هاست وردپرس یک کانفیگ خاص وردپرس است و بهینه سازی های لازم برای آن انجام شده است و شما میتوانید بدون نگرانی از اختلالات احتمالی ای که ممکن است برای سایت های وردپرسی ای که روی هاست اشتراکی میزبانی می شوند ، به کارهای مربوط به سایتتان بپردازید .

علاوه بر تمام موارد گفته شده امکان مدیریت وردپرس از ناحیه ی کاربری و دریافت به روز ترین آپدیت های وردپرس فقط در هاست وردپرس وب داده قابل انجام است .

کدام یکی از پلان های هاست وردپرس وب داده مناسب من است ؟

سوال بسیار خوبیست !

پاسخ این سوال کاملا به شما و سایتتان بستگی دارد ؛ باید بررسی کنید چه میزان منابع برای سایتتان نیاز دارید ، سایت شما تا چه حد بازدید دارد و تا چه میزان میخواهید تعداد بازدید آن را افزایش دهید .

خیلی مهم است که شما پلانی که کاملا مناسب سایت شماست را خریداری کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را بگیرید .

البته برای خریداری پلان های طلایی و الماسی سایت شما توسط کارشناسان ما بررسی میشود و در صورتی که مناسب شما باشد ، میتوانید این هاست ها را خریداری بفرمایید .

پس میتوانید مطمئن باشید ، هاستی که میخرید کاملا مناسب شما خواهد بود .

چگونه ساخت یک وب سایت را برای ما ساده میکنید ؟

ما در هاست وردپرس وب داده برای شما پلاگین ها و قالب های پریمیوم زیادی را فراهم کرده ایم و با استفاده از این قالب ها و پلاگین های از پیش آماده شده ، شما میتوانید فقط با یک کلیک سایت وردپرسی خودتان را بسازید .

طراحی و محتوای حرفه ای و با کیفیت یکی از دلایل افزایش محبوبیت شما بین دیگر وب سایت ها خواهد شد . علاوه بر این پلاگین های سئویی که برای شما اضافه کرده ایم به شما در مسیر افزایش رتبه ی سایتتان کمک خواهد کرد .

آیا امکان ساخت یک سایت تجاری روی هاست وردپرس وب داده وجود دارد ؟

بله 100 درصد !

ما از تمام سایت های تجاری پشتیبانی می کنیم و همین طور امکان فراهم سازی اس اس ال رایگان را نیز برایتان فراهم کرده ایم . شما به سادگی با یک کلیک میتوانید WooCommerce وردپرس را نصب کنید و روی سایت تجاری تان بی نهابت محصول بفروشید .

پشتیبانی از هاست وردپرس به چه صورت است ؟

ما کارشناسانی را داریم که به صورت 24 ساعته آنلاین هستند و پاسخگوی مشکلات و سوالات شما هستند .

اگر به مشکلی برخوردید ، با تیکت ، چت آنلاین و تلفن میتوانید مشکلتان را با ما در میان بگذارید .

چرا کشور هلند را برای میزبانی انتخاب کرده اید ؟

کشور هلند پینگ بسیار پایینی به تلگرام و گوگل دارد و همین مسئله میتواند مهم ترین دلیل انتخاب یک سرور از این لوکیشن باشد .

علاوه بر آن ما با دیتاسنتری کار میکنیم که انتخاب بزرگترین و معروفترین سایت های دنیاست ؛ کمتر کسی در دنیای وب و هاستینگ هست که آوازه ی دیتاسنتر لیزوب و سرورهای بسیار باکیفیتش را نشنیده باشد .

 

پس از خرید هاست وردپرس وب داده چگونه می توانم کارم را شروع کنم ؟

پس از خرید هاست مخصوص وردپرس ، فقط کافیست وارد پنل کاربری تان شوید و از قسمت مدیریت وردپرس ، نام دامنه و عنوان سایت خودتان را وارد کرده ، قالب مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید و روی گزینه ی نصب وردپرس کلیک کنید ! سیستم در عرض چند ثانیه ، به صورت خودکار آخرین ورژن وردپرس را برایتان نصب میکند و تحویلتان می دهد.

اگر در این مورد سوالی دارید ، میتوانید با تیکت ، چت آنلاین و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید ؛ ما همراه شما هستیم تا لحظه ای که شما هیچ مشکلی در استفاده از هاستتان نداشته باشید .

آیا هاست وردپرس وب داده مدیریت شده است ؟

بله !

هاست وردپرس ما ، مدیریت شده است و ما تمامی به روزرسانی های وردپرس ، قالب ها و پلاگین ها را انجام خواهیم داد .

آیا در صورت عدم رضایت از هاست وردپرس وب داده بازگشت وجه دارید ؟

بله !

ما تضمین می دهیم در صورت عدم رضایت شما از کیفیت هاست وردپرس وب داده ،  تا سی روز میتوانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید .

 

 

هنوز سوال دارید؟ فرم زیر را پر کنید تا به سوالتان پاسخ دهیم .