سرور هلند

سرور مجازی هلند NVMe وب داده :

ما از ابتدا که کار خود را آغاز کردیم؛ سرور های مجازی از موقعیت های مختلف دنیا به فروش رسانده ایم . از آمریکا ، هلند ؛ فرانسه ؛ ایران و آلمان . اما در طی این سالها هیچ کدام بهتر از سرور مجازی هلند نتوانسته اند رضایت کاربران ما را جلب کنند . سرور مجازی هلند بی نظیر ترین سروری است که وب داده تا کنون ارائه کرده است . سایر موقعیت های دنیا مشکلات فراوانی برای ما و کاربرانمان در ابتدا داشتند که تا امروز توانسته ایم بسیاری از آنها را حل کنیم ، اما بی هیچ گونه تعصب بی جا ، هلند برترین بوده است .

تا کنون سرور مجازی طراحی کرده اید ؟

در وب داده شما میتوانید سرور مجازی هلند NVMe خود را به طور کامل طراحی کنید . فقط کافیست میزان رم ، فضای دیسک و تعداد هسته سی پی یو مورد نیاز را انتخاب کنید . فقط هزینه منابعی که نیاز دارید را پرداخت کنید !

سرور مجازی NVMe هلند شما با سیستم عامل درخواستی تان به طور کاملا آنی و اتوماتیک تحویل داده خواهد شد ، پس از تحویل میتوانید سیستم عامل سرور مجازی هلند NVMe خود را تعویض کنید و یا حتی کنترل پنل خاصی نصب نمایید ، اگر موقع سفارش سرور مجازی هلند با هارد NVMe؛ هر چیزی را انتخاب کنید ، پس از تحویل تمام موارد هنگام سفارش نظیر تعداد ای پی، سی پی یو ، رم ، هارد و سیستم عامل قابل تغییرند.

بهتر از همه مواردی که همراه با این سرور هلند به شما داده می شود، میزبانی شما بر روی سرور های فوق سریع  وب داده است . اگر این سرور NVMe را برای میزبانی یک وب سایت تهیه می کنید، میتوانید با تهیه تقویت کننده سرعت وب سایت در هنگام سفارش ، سرعت و بازدهی سایت خود را تا 20 برابر افزایش دهید .


سه دلیل برای انتخاب سرور های هلند NVMe وب داده :

سرعت، پشتیبانی، قابل اطمینان بودن،:

  • تا 20 برابر سرعت بیشتر :

سایت خود را با استفاده از این مدل سرور تقویت کنید ، با تقویت کننده ی وب سایتی که بر روی این سرور قابل ارائه است میتوانید 20 برابر سرعت بیشتر در سایتتان نسبت به نمونه های مشابه داشته باشید.

  • پشتیبانی 24/7/365 :

 پشتیبانی که بر روی این مدل سرور توسط وب داده ارائه می شود؛ کاملا متفاوت تر نسبت به سایر سرویس ها است .

  • سرورهای فوق العاده قابل اطمینان:

به وب داده تکیه کنید ! سرور مجازی هلند شما ؛ توسط وب داده با آپ تایم 99.999% تضمین شده است .


سرور های مجازی ارزان قیمت و بی کیفیت را از ما نخواهید !

چندین راه که ما زندگی مجازی شما را ، با آنها راحت تر کرده ایم :

1- عملکرد و بازدهی بالا :

صرفاً یک ثانیه زمان لود یا پاسخ گویی بیشتر در سرور های میزبانی، میتواند بر روی میزان بازدید کننده و کاربران شما تاثیر بگذارد . از نظر رتبه بندی های سئو نیز سرعت یکی از گزینه هایی است که در صورت کم بودنش ، رتبه سایت شما کمتر از سایرین میشود . زمانی که شما از سرور های هلند وب داده استفاده می کنید، نیاز نیست نگران سرعت وب سایت، سرور یا ربات تلگرام خود باشید . با پلتفرم فوق سریعی که وب داده در نظر گرفته است ، شما میتوانید یکی از بهترین سرور های مجازی ایران را با هزینه ای پایین در اختیار داشته باشید . میزبانی بر روی سرور های بهینه شده ، همراه با قابلیت طراحی سرور ، هارد درایو های SSD و سرعت 20 برابری با استفاده سیستم افزایش سرعت سرور ، تمام چیزی است که ما در اختیار شما می گذاریم .

2- سفارشی سازی سرور :

سرور مجازی هلند وب داده ، تک سایز نیست ! شما میتوانید سرور مجازی هلند مد نظرتان را با منابع مورد نیازتان سفارش دهید ، ممکن است از خودتان بپرسید این قابلیت سرور هلند ، چه مزیتی برای شما دارد ؟ با استفاده از این قابلیت که بر روی سرور مجازی هلند وب داده ارائه شده است، شما منابعی که مورد نیازتان است و میخواهید را دریافت میکنید و بابت منابعی که مصرف نمیکنید و نیاز ندارید هزینه ای پرداخت نخواهید کرد .

3- دوست با برنامه نویسان :

شما یک برنامه نویس با تجربه هستید ، کسی که میخواهد مدیریت کامل بر روی محیط سرور مجازی خود داشته باشد . ما این دسترسی را به شما میدهیم ! شما دسترسی root به سرور را خواهید داشت ، شما میتوانید تمام فایل های سرور خود را ویرایش کنید . شما محدود نیستید ! هر عملیات و هر کاری بر روی سرورتان میتوانید انجام بدهید . شما دسترسی به کنسول VNC ، قابلیت خاموش و روشن کردن سرور ، سیستم نجات و تعمیرات ، دسترسی ریبوت و کنترل پنل مدیریت کامل سرور را پس از خرید دریافت خواهید کرد . ما در مورد یک میزبانی جِدی و واقعی صحبت میکنیم .

4- فوق العاده قابل اعتماد :

کارمندان پشتیبانی وب داده به صورت 24/7/365 که افرادی حرفه ای در مدیریت سرور هستند ، بسیار پر انرژی و کار آمد در حال مانیتور کردن سرور شما هستند تا حتی در زمان های اوج مصرف سرورتان لحظه ای قطع نگردد ! ما بهترین کارمندان را استخدام می کنیم و در استخدام کردن سخت گیر ترین هستیم . سرور هایمان را در بهترین دیتاسنتر خریداری میکنیم و قبل از تحویل سرور به شما تمام نکات امنیتی لازم را انجام میدهیم . به همین دلیل میتوانیم گارانتی آپ تایم 99.99% را به شما بدهیم .


نظرات کاربرانی که از سرور مجازی هلند NVMe وب داده استفاده کرده اند :

نظر آقای راغب – طراح وردپرس :

وی پی اس هلند وب داده واقعا عالیه ، دلیلش هم مشخص است، استفاده از دیتاسنتر لیزوب هلند که شاه راه اینترنت جهان رو در دست داره .

 

نظر آقای رضایی – فروشنده ربات های تلگرام :

کمترین پینگ به تلگرام و آدرس api.telegram.org رو همین سرور داره ! زمانی کمتر از 1 میلی ثانیه ! عالیه از این نظر .

 

نظر آقای فرهادی – مدیر وب سایت ایستگاه وردپرس:

هارد NVMe که روی این سرور ها ارائه شده ؛ خیلی کیفیت بهتری توی میزبانی سایت های وردپرسی ما داشته؛ از لحاظ سئو ، پینگ تایم و حتی First Byte تفاوتی کاملا محسوس و قابل سنجش رو به کاربر میده ، نتایج سرعت هم قابل قبول هست .

 


با سرور های بی کیفیت خدا حافظی کنید .

سرور مجازی هلند

ما برای ایجاد برترین سرور ها، برترین دیتاسنتر و برترین کارمندان را انتخاب کرده ایم .

سیستم مجازی ساز وب داده؛ یک سیستم کاملا اتوماتیک بر پایه اَبر است، این سیستم ابری دارای پهنه بسیار قوی و بزرگی است که میتواند سرور های زیادی با منابع کاملا اختصاصی در کسری از ثانیه ایجاد و به کاربر تحویل دهد!

مرگ سرور های قدیمی است ! زمان تحویل سرور مجازی هلند وب داده؛ بین 10 ثانیه تا 1 دقیقه می باشد ، دوران تحویل های چند روزه برای سرور های مجازی به پایان رسیده است و ما با ارائه دسترسی هایی نظیر نصب مجدد سیستم عامل ؛ قابلیت بک آپ گیری از سرور ها و دسترسی کامل مدیریت آن ، پایان محدودیت ها به کاربران را اعلام کرده ایم ! هیچ چیزی نیست که شما نتوانید انجام دهید .


از چه دیتاسنتری استفاده کرده ایم ؟

ویدیوی بالا معرفی کامل دیتاسنتری است که ما استفاده کرده ایم .


حتی اگر سرورتان را کاستومایز کنید ؛ آنی تحویل داده می شود !

بسیاری از شرکت های هاستینگ و حتی دیتاسنتر های بزرگ دنیا یک قانون دارند « اگر سرویس کاستومایز شود یا منابع درخواستی بخواهید؛ تحویل سرویس به تعویق می افند »

ما در وب داده چنین قانونی نداریم ! شما حتی اگر سرویس تان را کاستومایز هم بکنید؛ سرویس آنی تحویل داده میشود .

چرا سرور مجازی هلند با هارد NVMe ؟

به طور واضح میتوانیم بگوییم ؛ سرور مجازی هلند NVMe یا همان VPS هلند دارای برترین سخت افزار ، سرعت اینترنت و کیفیت پشتیبانی در بین سایر دیتاسنتر های دنیا است . بین کشور های آمریکایی ، اروپایی و آسیایی، هلند برترین انتخاب برای برترین برند های دنیا است.


چه کسانی و شرکت هایی از سرور های هلند استفاده می کنند ؟

تمام برند های معروف جهان در زمینه تکنولوژی و کسب و کار آنلاین؛ از ابتدا، از سرور های هلند استفاده کرده اند !

سرور مجازی هلند


سرور مجازی هلند

فیلم تست سرعت پورت، دانلود ، آپلود و پینگ به تلگرام و گوگل :


 

 

 

 

 

شما چگونه میتوانید سرور ها را تست کنید !؟

ما برای نمونه سرور های لیزوب هلند ، راه کار زیر را در نظر گرفته ایم :

آی پی تست از دیتاسنتر لیزوب هلند : 5.79.108.33 ( Leaseweb – Amsterdam )

فایل تست دانلود از دیتاسنتر لیزوب هلند : 10MB 100MB 1000MB 10000MB


با خرید سرور مجازی هلند از وب داده، چه مزایایی دریافت می کنید ؟

 دسترسی کامل روت در دسترس بودن 99.9999% مدیریت کامل سرور از طریق ناحیه کاربری و کنترل پنل اختصاصی وب داده
 مجازی ساز KVM پشتیبانی تلفنی و تیکت رایگان منابع کاملا اختصاصی ؛ تا اخرین مقدار از منابع خریداری شده اختصاصی است
 1 عدد ای پی اختصاصی IPV4 (قابل ارتقا) فایر وال اختصاصی نصب انواع کنترل پنل ها،نظیر سی پنل، دایرکت ادمین، پلسک بر روی سرور
 امکان ست کردن Rdns DDOS Protection سرور مجازی NVMe هلند
دسترسی کنسول و VNCامکان ریست و تعویض رمز عبور اتوماتیکگزارش گیری و گراف کامل مصرف پهنای باند
امکان اتصال ISO دلخواهدسترسی SSH به سرورامکان نصب 6 نسخه لینوکس و سه نسخه ویندوز اتوماتیک
نصب مجدد سیستم عامل به صورت نامحدودسیستم نجات (Rescue) برای مواقع اضطراریتنظیم خاموش، روشن، ریست اتوماتیک در زمان خاص

تحویل سرور مجازی هلند وب داده به چه شکل است ؟

مدت زمان خرید و تحویل سرور مجازی NVMe هلند چقدر خواهد بود !؟

ساعت چهار صبح باشد یا پنج عصر فرقی ندارد؛ تحویل به صورت کاملا خودکار بدون هیچ گونه عملیاتی توسط پشتیبانان وب داده انجام میشود؛ شما از لحظه که بر روی دکمه “خرید و سفارش” کلیک کنید؛ 59 ثانیه با دریافت ایمیل اطلاعات سرویس فاصله خواهید داشت، تحویل در وب داده بسیار فوری است و پس از پرداخت اطلاعات سرور با سیستم عامل ،کنترل پنل و تعداد آی پی درخواستی شما خدمتتان ارسال خواهد شد .

مراحل زیر برای تحویل سرور مجازی NVMe هلند شما ، طی می شود :

1- روی دکمه خرید کلیک می کنید !

2- سیستم عامل یا منابع درخواستی بیشتر تان را ست می کنید !

3- پرداخت را انجام میدهید .

4- سفارش بلافاصله پس از پرداخت ، تحویل داده می شود.

تمام چهار مرحله بالا کمتر از 59 ثانیه زمان می برد !


و سه قابلیت ویژه برای کاربران:

1- ما قابلیت بک آپ گیری از سرور های مجازی را در اختیار کاربران می گذاریم ! کاربران میتوانند در فضا هایی که مد نظر دارند از کل سرورشان یک بک آپ داشته باشند .

2- قابلیت اتصال ISO دلخواه به سرور ، در هر زمان، توسط کاربر ! حتی قابلیت نصب سیستم عاملی که در لیست سیستم عامل های ما نباشد هم برای شما وجود خواهد داشت .

3- ویندوز 2019 با تحویل اتوماتیک ! اگر سیستم عامل ویندوز 2019 را در هنگام سفارش انتخاب کنید؛ سرور با ویندوز 2019 و کاملا آنی تحویل داده خواهد شد . ویندوز 2019 برای اولین بار در ایران توسط وب داده برای کاربران در دسترس قرار گرفته است .

با دیگران متفاوت باشید !

اصلا نیازی نیست شما هم ، همانند دیگران از سرور های آلمان استفاده کنید ! تفاوت را از همین الان شروع کنید و با سرور NVMe هلند متفاوت باشید !


سرور مجازی هلند وب داده ، در یک نگاه :

[simple_tooltip content=’کشور هلند – شهر آمستردام’]موقعیت سرور[/simple_tooltip]
[simple_tooltip content=’هارد پر سرعت SSD NVMe Samsung’]نوع هارد سرور[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’دیتاسنتر لیزوب – کشور هلند’]دیتاسنتر[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’تحویل 59 ثانیه پس از خرید’]زمان تحویل[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’هر زمانی که بخواهید، کاملا اتوماتیک ، در ساعتی از شبانه روز میتوانید به منابع مورد نیازتان ارتقا دهید .’]قابل ارتقا در هر زمان[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’فقط مناسب افراد سخت گیر در کیفیت، افراد و شرکت هایی که زمان و کیفیت را با هم میخواهند.’]مناسب چه کسانی است ؟[/simple_tooltip]

 


تضمین کیفیت سرور ها :

این سرور ها با گارانتی کیفیت و صحت موقعیت فیزیکی در هلند به کاربران داده می شوند؛ موقعیت فیزیکی سرور ها به طور واقعی در کشور هلند و شهر آمستردام قرار دارد .

ما مانند سایر شرکت ها از آی پی هلند به تنهایی استفاده نمیکنیم .

سخت افزار مورد استفاده سرور مجازی هلند وب داده چیست ؟

سخت افزار مورد استفاده برای سرور مجازی هلند که به شما ارائه میشود دقیقا مشخصات زیر است :

CPURAMHardvirtualization type
2x Xeon 2650v4128GB DDR4 MemoryPCI NVMe SamsungKVM – virtualizor

 


گاهی به سایتی مراجعه می کنید که به سرعت باز می شود ، سرعت باز شدن صفحاتش بسیار سریع است ، همیشه آنلاین است و قطع نمیشود ؟

این گونه سایت ها از دیتاسنتر های سطح اول استفاده می کنند ، دیتاسنتر های سطح اول نظیر همین دیتاسنتر Leaseweb هلند هستند که ما برای سرور های مجازی NVMe مان استفاده کرده ایم . شما نیز میتوانید یکی از استفاده کنندگان همین دیتاسنتر های سطح اول باشید .

میخواهید بدانید افراد حرفه ای از چه نوع سروری استفاده می کنند ؟

افراد حرفه ای از سرور هایی با بهترین پورت؛ با بهترین هارد ؛ با بهترین مدل سی پی یو استفاده می کنند.

افراد حرفه ای منابع سرور شان را اختصاصی می خواهند.

حالا ما چه چیزی برای افراد حرفه ای در نظر گرفته ایم ؟

ما بهترین دیتاسنتر دنیا از نظر پورت ؛ بهترین هارد دنیا از نظر سرعت و کیفیت یعنی NVMe و بهترین مدل سی پی یو ممکن که 48 هنسته دارد را انتخاب کرده ایم .

ما مجازی ساز KVM را برای سرور مجازی NMVe هلند بر گزیده ایم که منابع را 100% اختصاصی میدهد .


هفت روز گارانتی بازگشت وجه :

اگر شما رضایت کاملی از سرور مجازی هلند خریداری شده نداشته باشید، هزینه پرداختی شما به طور کامل بازگشت داده خواهد شد . بدون هیچ گونه ریسک و دردسری .

همچنین ضمانت نامه ای اختصاصی این محصول :

پاسخ به سوالات متداول سرور مجازی هلند :

چرا کشور هلند ، کشور مناسبی برای میزبانی است ؟

کشور هلند، دارای برترین دیتاسنتر های دنیا است، در دیتاسنتر های این کشور، در واقعیت شما هیچ محدودیتی ندارید !

پس از خرید سرور و استفاده از آن ؛ انتظار چه کیفیتی را میتوانم داشته باشم ؟

شما انتظار بهترین کیفیت را داشته اید که وب داده و سرور مجازی هلند را انتخاب کرده اید .

این سرور ها باید تمام انتظار شما از کیفیت؛ یعنی سرعت دانلود ، آپلود ، پینگ به تلگرام و سایر سایت های معروف را داشته باشند .

این سرور باید تمام نیاز شما را بر طرف کند ، به طوری که هیچ گونه مشکلی در طول استفاده نداشته باشید .

اگر هر کدام از تعهدات وب داده از نظر شما بر آورده نشده است و یا هر میزان که احساس می کنید این سرور کیفیت ندارد؛ فقط کافیست با بخش فنی وب داده در تماس باشید تا کیفیت سرور شما را از هر نظر بررسی کنند .

آیا این نوع سرور ؛ با سایر سرور های وب داده یا حتی در سایر دیتاسنتر ها از لحاظ کیفیت یکسان است ؟

قطعا خیر !

هیچ دو سرور مشابی ؛ مشابه یکدیگر نیستند؛ حتی اگر سخت افزار ها یکسان باشند؛ دیتاسنتر ها متفاوت باشند ممکن است کیفیت دو دیتاسنتر در کیفیت سرور که ما آن را مجموعه از عوامل نظیر : سرعت پورت ؛ سرعت پینگ ؛ آپ تایم و پشتیبانی می دانیم ، یکسان نباشد !

دیتاسنتر لیز وب از هیچ نظر با سایر دیتاسنتر های اروپایی قابل مقایسه نیست . سطح آپ تایم ؛ پورت و پشتیبانی این دیتاسنتر؛ به شکلی است که در هلند دیتاسنتر های دیگر سخنی برای گفتن ندارند و شرکت های دنیا و هلند سعی میکنند از خدمات این دیتاسنتر استفاده کنند .

خدمات ارائه شده در این دیتاسنتر ؛ نظیر فروش سرور اختصاصی ؛ مجازی ؛ کلوکیشن و CDN است .

من زیاد وقت ندارم و به سرورم همین الان احتیاج دارم ؟

همین الان سفارش بدهید و همین الان هم تحویل بگیرید .

هیچ انتظاری برای دریافت این نوع سرور در وب داده وجود ندارد و در کمتر از یک دقیقه تحویل داده میشود .

من خارج از ایران هستم یا میخواهم به صورت ارزی پرداخت را انجام بدهم ؟

شما میتوانید به طور ارزی ؛ معادل هزینه ریالی را به آدرس بیت کوین یا حساب پی پال ما پرداخت نمایید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر پس از عضویت ؛ میتوانید با بخش فروش وب داده از طریق تیکت در تماس باشید .

آیا امکان نصب هر سیستم عاملی وجود دارد ؟

بله؛ ما این قابلیت را برای شما قرار داده ایم تا هر سیستم عاملی را بتوانید نصب کنید .

قسمتی برای اتصال ISO دلخواه شما قرار داده شده است که پس از خرید از کنترل پنل سرور ؛ این کار را میتوانید بکنید .

اگر محصول خوب نبود چه کاری میتوانیم بکنیم ؟

اگر محصول خوب نبود یا کیفیت لازم را نداشت ؛ طبق گارانتی بازگشت وجه وب داده؛ 100% مبلغ شما بازگشت داده خواهد شد .

 

اگر نتیجه دلخواه را از سرور مجازی هلند خریداری شده نگرفتید، چه شرایطی مهیا کرده ایم ؟

ما تمام سعی خود را بر آن گذاشته ایم که سرور های هلند با بالاترین کیفیت ممکن ؛ از قلب کشور هلند، به شما تحویل داده شود .

اما اگر این سرور نتوانست نیاز شما و نتیجه دلخواه شما را بدهد ؛ ما این سرور را میتوانیم در صورت امکان با سایر سرور های موجود وب داده تعویض کنیم تا شما را به نتیجه دلخواه تان برسانیم .

سوالی دارید که در بالا نبود ؟

سوال خود را در فرم زیر بنویسید ؛ ما در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ میدهیم .

 

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment