سرور مجازی هلند

سرور هلند

سرور هلند خود را طراحی کنید :

در وب داده شما میتوانید سرور مجازی هلند خود را به طور کامل طراحی کنید . فقط کافیست میزان رم ، فضای دیسک و تعداد هسته سی پی یو مورد نیاز را انتخاب کنید . فقط هزینه منابعی که نیاز دارید را پرداخت کنید !

سرور مجازی شما با سیستم عامل درخواستی تان به طور کاملا آنی و اتوماتیک تحویل داده خواهد شد ، پس از تحویل میتوانید سیستم عامل سرور مجازی هلند خود را تعویض کنید و یا حتی کنترل پنل خاصی نصب نمایید ، اگر موقع سفارش سرور مجازی هلند؛ هر چیزی را انتخاب کنید ، پس از تحویل تمام موارد هنگام سفارش نظیر تعداد ای پی، سی پی یو ، رم ، هارد و سیستم عامل قابل تغییرند.

بهتر از همه مواردی که همراه با این سرور هلند به شما داده می شود، میزبانی شما بر روی سرور های فوق سریع وب داده است . اگر این سرور را برای میزبانی یک وب سایت تهیه می کنید، میتوانید با تهیه تقویت کننده سرعت وب سایت در هنگام سفارش ، سرعت و بازدهی سایت خود را تا 20 برابر افزایش دهید .


سرعت، قابل اعتماد بودن، پشتیبانی و ده ها مورد دیگر !

  • تا 20 برابر سرعت بیشتر :

سایت خود را با استفاده از این مدل سرور تقویت کنید ، با تقویت کننده ی وب سایتی که بر روی این سرور قابل ارائه است میتوانید 20 برابر سرعت بیشتر در سایتتان نسبت به نمونه های مشابه داشته باشید.

  • پشتیبانی 24/7/365 :

 پشتیبانی که بر روی این مدل سرور توسط وب داده ارائه می شود؛ کاملا متفاوت تر نسبت به سایر سرویس ها است .

سرورهای فوق العاده قابل اطمینان:

به وب داده تکیه کنید ! سرور مجازی هلند شما ؛ توسط وب داده با آپ تایم 99.999% تضمین شده است .


 سرور مجازی هلند ، همراه با پلتفرم دوستانه با برنامه نویسان!

چندین راه که ما زندگی مجازی شما را ، با آنها راحت تر کرده ایم :

1- عملکرد و بازدهی بالا :

صرفاً یک ثانیه زمان لود یا پاسخ گویی بیشتر در سرور های میزبانی، میتواند بر روی میزان بازدید کننده و کاربران شما تاثیر بگذارد . از نظر رتبه بندی های سئو نیز سرعت یکی از گزینه هایی است که در صورت کم بودنش ، رتبه سایت شما کمتر از سایرین میشود . زمانی که شما از سرور های هلند وب داده استفاده می کنید، نیاز نیست نگران سرعت وب سایت، سرور یا ربات تلگرام خود باشید . با پلتفرم فوق سریعی که وب داده در نظر گرفته است ، شما میتوانید یکی از بهترین سرور های مجازی ایران را با هزینه ای پایین در اختیار داشته باشید . میزبانی بر روی سرور های بهینه شده ، همراه با قابلیت طراحی سرور ، هارد درایو های SSD و سرعت 20 برابری با استفاده سیستم افزایش سرعت سرور ، تمام چیزی است که ما در اختیار شما می گذاریم .

2- سفارشی سازی سرور :

سرور مجازی هلند وب داده ، تک سایز نیست ! شما میتوانید سرور مجازی هلند مد نظرتان را با منابع مورد نیازتان سفارش دهید ، ممکن است از خودتان بپرسید این قابلیت سرور هلند ، چه مزیتی برای شما دارد ؟ با استفاده از این قابلیت که بر روی سرور مجازی هلند وب داده ارائه شده است، شما منابعی که مورد نیازتان است و میخواهید را دریافت میکنید و بابت منابعی که مصرف نمیکنید و نیاز ندارید هزینه ای پرداخت نخواهید کرد .

3- دوست با برنامه نویسان :

شما یک برنامه نویس با تجربه هستید ، کسی که میخواهد مدیریت کامل بر روی محیط سرور مجازی خود داشته باشد . ما این دسترسی را به شما میدهیم ! شما دسترسی root به سرور را خواهید داشت ، شما میتوانید تمام فایل های سرور خود را ویرایش کنید . شما محدود نیستید ! هر عملیات و هر کاری بر روی سرورتان میتوانید انجام بدهید . شما دسترسی به کنسول VNC ، قابلیت خاموش و روشن کردن سرور ، سیستم نجات و تعمیرات ، دسترسی ریبوت و کنترل پنل مدیریت کامل سرور را پس از خرید دریافت خواهید کرد . ما در مورد یک میزبانی جِدی و واقعی صحبت میکنیم .

4- فوق العاده قابل اعتماد :

کارمندان پشتیبانی وب داده به صورت 24/7/365 که افرادی حرفه ای در مدیریت سرور هستند ، بسیار پر انرژی و کار آمد در حال مانیتور کردن سرور شما هستند تا حتی در زمان های اوج مصرف سرورتان لحظه ای قطع نگردد ! ما بهترین کارمندان را استخدام می کنیم و در استخدام کردن سخت گیر ترین هستیم . سرور هایمان را در بهترین دیتاسنتر خریداری میکنیم و قبل از تحویل سرور به شما تمام نکات امنیتی لازم را انجام میدهیم . به همین دلیل میتوانیم گارانتی آپ تایم 99.99% را به شما بدهیم .


نظرات کاربرانی که از سرور مجازی هلند وب داده استفاده کرده اند :

نظر آقای راغب – طراح وردپرس :

سرور های مجازی هلند وب داده واقعا عالی هستند ، دلیلش هم مشخص است، استفاده از دیتاسنتر لیزوب هلند که شاه راه اینترنت جهان رو در دست داره .

نظر آقای رضایی – فروشنده ربات های تلگرام :

کمترین پینگ به تلگرام و آدرس api.telegram.org رو همین سرور داره ! زمانی کمتر از 1 میلی ثانیه ! عالیه از این نظر .


با سرور های بی کیفیت خدا حافظی کنید .

سرور مجازی هلند

ما برای ایجاد برترین سرور ها، برترین دیتاسنتر و برترین کارمندان را انتخاب کرده ایم .

سیستم مجازی ساز وب داده؛ یک سیستم کاملا اتوماتیک بر پایه اَبر است، این سیستم ابری دارای پهنه بسیار قوی و بزرگی است که میتواند سرور های زیادی با منابع کاملا اختصاصی در کسری از ثانیه ایجاد و به کاربر تحویل دهد!

مرگ سرور های قدیمی است ! زمان تحویل سرور مجازی هلند وب داده؛ بین 10 ثانیه تا 1 دقیقه می باشد ، دوران تحویل های چند روزه برای سرور های مجازی به پایان رسیده است و ما با ارائه دسترسی هایی نظیر نصب مجدد سیستم عامل ؛ قابلیت بک آپ گیری از سرور ها و دسترسی کامل مدیریت آن ، پایان محدودیت ها به کاربران را اعلام کرده ایم ! هیچ چیزی نیست که شما نتوانید انجام دهید .


از چه دیتاسنتری استفاده کرده ایم ؟

ویدیوی بالا معرفی کامل دیتاسنتری است که ما استفاده کرده ایم .


حتی اگر سرورتان را کاستومایز کنید ؛ آنی تحویل داده می شود !

بسیاری از شرکت های هاستینگ و حتی دیتاسنتر های بزرگ دنیا یک قانون دارند « اگر سرویس کاستومایز شود یا منابع درخواستی بخواهید؛ تحویل سرویس به تعویق می افند »

ما در وب داده چنین قانونی نداریم ! شما حتی اگر سرویس تان را کاستومایز هم بکنید؛ سرویس آنی تحویل داده میشود .

چرا سرور مجازی هلند ؟

به طور واضح میتوانیم بگوییم ؛ سرور مجازی هلند یا همان VPS هلند دارای برترین سخت افزار ، سرعت اینترنت و کیفیت پشتیبانی در بین سایر دیتاسنتر های دنیا است . بین کشور های آمریکایی ، اروپایی و آسیایی، هلند برترین انتخاب برای برترین برند های دنیا است.


چه کسانی و شرکت هایی از سرور های هلند استفاده می کنند ؟

تمام برند های معروف جهان در زمینه تکنولوژی و کسب و کار آنلاین؛ از ابتدا، از سرور های هلند استفاده کرده اند !

سرور مجازی هلند


سرور مجازی هلند

فیلم تست سرعت پورت، دانلود ، آپلود و پینگ به تلگرام و گوگل :


با خرید سرور مجازی هلند از وب داده، چه مزایایی دریافت می کنید ؟

 دسترسی کامل روت در دسترس بودن 99.9999% مدیریت کامل سرور از طریق ناحیه کاربری و کنترل پنل اختصاصی وب داده
 مجازی ساز KVM پشتیبانی تلفنی و تیکت رایگان منابع کاملا اختصاصی ؛ تا اخرین مقدار از منابع خریداری شده اختصاصی است
 1 عدد ای پی اختصاصی IPV4 (قابل ارتقا) فایر وال اختصاصی نصب انواع کنترل پنل ها،نظیر سی پنل، دایرکت ادمین، پلسک بر روی سرور
 امکان ست کردن Rdns DDOS Protection نصب، کانفیگ و حل همیشگی مشکلات به صورت رایگان توسط وب داده
دسترسی کنسول و VNCامکان ریست و تعویض رمز عبور اتوماتیکگزارش گیری و گراف کامل مصرف پهنای باند
امکان اتصال ISO دلخواهدسترسی SSH به سرورامکان نصب 6 نسخه لینوکس و سه نسخه ویندوز اتوماتیک
نصب مجدد سیستم عامل به صورت نامحدودسیستم نجات (Rescue) برای مواقع اضطراریتنظیم خاموش، روشن، ریست اتوماتیک در زمان خاص