دایرکت فا

شرکت دایرکتفا ، اولین شرکتی که به صورت اختصاصی در زمینه ی دایرکت ادمین فارسی  کار می کند . وب داده ، نماینده ی رسمی این شرکت می باشد . این شرکت به طور تخصصی در زمینه ی ارائه ی محصولات دایرکت ادمین فارسی و آموزش دایرکت ادمین فعالیت می کند . وب داده از خرداد ماه 98 به صورت رسمی با دایرکت فا همکاری می کند .

سی پنل

شرکت آمریکایی سی پنل یکی از شرکت هاییست که کنترل پنل میزبانی سایت ارائه می کند ؛ امکانات زیاد سی پنل ومحبوبیت زیاد این کنترل پنل در میان کاربران و وب مستران دلیل بسیار خوبی برای همکاری با این شرکت می باشد .

دیتاسنتر لیزوب

دیتاسنتر لیزوب یکی از معروف ترین دیتاسنتر های دنیاست که از بیش از 8 لوکیشن مختلف سرور ارائه میکند . به دلیل سرور های بسیار با کیفیت و خاص این دیتاسنتر مورد توجه شرکت های بسیار بزرگ قرار گرفته است . وب داده به صورت رسمی با این دیتا سنتر قرار داد داشته و مالیکیت تمامی سرور هایش را در دست دارد . به دلیل کیفیت بسیار زیاد سرور های لیزوب بیش از نیمی از محصولات شرکت وب داده  از این دیتاسنتر ارائه می دهیم .

ایرنیک

ایرنیک مرکز ثبت دامنه های کشوری و آی آر می باشد . وب داده نمایندگی ثبت دامنه ی این مجموعه را داراست و امکان ثبت انواع دامنه های کشوری در وب داده وجود دارد .

دیتاسنتر او وی اچ فرانسه

دیتاسنتر او وی اچ یکی از دیتاسنتر های مناسب با زیر ساخت عالی می باشد . از ویژگی های این دیتا سنتر می توان به قیمت و کیفیت مناسب اشاره کرد . وب داده نماینده ی رسمی این دیتاسنتر می باشد .

دیتاسنتر هتزنر آلمان

این دیتا سنتر یکی از دیتاسنتر های با سابقه در کشور آلمان است که از دو لوکیشن آلمان و فنلاند انواع سرور های مجازی و اختصاصی را ارائه می دهد . قیمت های مناسب این دیتاسنتر موجب شده تا کاربران زیادی علاقه مند به استفاده از سرور های این دیتاسنتر شوند .