قیمت گذاری سرور های ابری لیزوب

یکی از پر طرفدار ترین سرورهای مجازی ، سرور های مجازی ابری لیزوب است . تنوع لوکیشن و کیفیت بالا لیزوب را به یکی از بهترین دیتاسنتر های دنیا تبدیل کرده است ؛ یکی از مهم ترین مسائل در مورد این سرور ها نحوه ی قیمت گذاری و هزینه ی دریافتی برای سرور های مجازی ابری لیزوب است .

چرا تاریخ تمدید سرورهای ابری لیزوب در پایان هر ماه میلادی است ؟

یکی از بیشترین سوالاتی که در مورد سرور های مجازی ابری لیزوب از ما پرسیده می شود ، این است که چرا تاریخ تمدید سرور من در پابان ماه میلادی است ؟!

برای پاسخ به این سوال بهتر است کمی در مورد سیستم مالی و قوانین لیزوب بدانید . دیتاسنتر لیزوب سیستم مالی متفاوتی نسبت به دیگر دیتاسنتر ها دارد ، این دیتاسنتر سرور ها را به صورت ماهانه فاکتور نمیکند ؛ بلکه هزینه ی سرور را از روز خرید شما تا پایان ماه میلادی بعدی محاسبه می کند .

برای روشن و واضح شدن این مورد ، در ادامه چند مثال برایتان می آورم .

مثال اول :

فرض کنید شما امروز روز 2 ماه ژانویه سرور خودتان را خریداری میکنید ، طبیعتا در حالت عادی انتظار دارید ، سرور تا 2ام ماه فوریه تمدید شود . اما تمدید سرور تا آخر ماه فوریه خواهد بود و هزینه ی سرور به صورت زیر از شما دریافت خواهد شد :

هزینه ی 2ام ژانویه تا پایان ماه ژانویه + هزینه ی کل ماه فوریه

*تعداد روزهای ماه فوریه 28 روز

*تعداد روزهای ماه ژانویه 31 روز

مثال 2 :

شما در 15 ام ماه فعلی سرور خود را خریداری میکنید ، هزینه ای که باید پرداخت کنید 45 روز است ، زیرا سرور به مدت 1 ماه و 15 روز برای شما تمدید می شود .

تاریخ تمدید بعدی سرور ابری لیزوب را در کجا میتوانم مشاهده کنم ؟

شما به محض انتخاب پلان مورد نظرتان و کلیک بر روی دکمه ی خرید به صفحه ی فاکتور سرویس مورد نظرتان هدایت می شوید ، در این صفحه جزییات دقیق سفارش شما به صورت واضح ذکر شده است .

در این فاکتور می توانید تاریخ تمدید بعدی سرور را مشاهده بفرمایید . به تصویر زیر دقت کنید .

به این ترتیب موعد تمدید شما برای سرور های مجازی ابری لیزوب در پایان هر ماه میلادی تنظیم می شود .

آیا هزینه ی سرور های ابری لیزوب با هزینه ی راه اندازی محاسبه می شود ؟

هزینه ی پرداختی برای سرور های ابری لیزوب فقط هزینه ی سرور می باشد و هزینه ی راه اندازی برای آن در نظر گرفته نشده است ، ما می توانستیم هزینه ی راه اندازی برای سرور های مجازی ابری لیزوب نیز دریافت کنیم ، اما برای همراهی بیشتر با کاربران عزیز وب داده در شرایط ارزی موجود ما هیچ هزینه ای بابت راه اندازی دریافت نمیکنیم .

قیمت گذاری های انجام شده با توجه به سیاست های وب داده و حفظ حریم و حقوق کاربران و همینطور حفظ کیفیت و تامین هزینه های ارزی و پشتیبانی تعیین شده است . با توجه به شرایط ارزی موجود ، ما سعی کرده ایم کمترین میزان سود را برای خودمان در نظر بگیریم .

توجه : در صورتی که سیستم عامل سرور ابری لیزوب تان را ویندوز انتخاب کرده اید ، هزینه ی لایسنس ویندوز نیز در فاکتورتان اعمال شده است .

سرور مجازی ابری لیزوب از لوکیشن های آمریکا ، سنگاپور ، انگلیس ، آلمان و هلند ارائه می شود . ما از اینکه میزبان شما هستیم بسیار لذت میبریم .

این صفحه در تاریخ 11 دی ماه 1397 به روز رسانی شده است .