questionسوالات متداول طراحی وب سایت :
در این بخش لیست کلیه سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید و یا سوالاتی که توسط شما مطرح شده است ، پاسخ داده شده و سعی شده است که با پاسخی کامل و روشن ، شبهات و ابهامات شما را رفع کرده و با اطمینان خاطر و دیدی روشن نسبت به همکاری با وب داده جهت طراحی و راه اندازی وب سایت خود اقدام نمایید .
ضمنا در صورتیکه سوال و یا پاسخ مد نظر خود را در لیست ذیل نیافتید ، با ما مطرح کرده و کارشناسان در اسرع زمان پاسخ شما را خواهند داد . با کلیک بر روی عنوان هر سوال ، پاسخ مربوطه نمایش داده خواهد شد :

questionچرا وب سایت ؟
در دنیای امروز و تجارت نوين، وجود وب سايت نقش بسيار مهمی در موفقيت شما دارد. در عصر اطلاعات و ارتباطات، مخاطبين و رقيبان شما فقط به اندازه يک کليک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنيا صدها ميليون نفر از اينترنت استفاده مي نمايند. زمينه فعاليت شما هر چه ميخواهد باشد، مسلما شما هرگز نميتوانيد به سادگی از اين جمعيت صرفه نظر کنيد.
امروزه شرکت ها و موسساتی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که اطلاع رسانی آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند . اولین راهی که برای رفع این مشکل به ذهن میرسد تبلیغات است. تبلیغات نتایج قابل قبولی در پی دارد اما نیازمند صرف هزینه های زیادی است. آیا حاضر به پرداخت هزینه های همیشگی مالی آن هستید؟
اينترنت فضاي نامحدود و بي‌انتهايي است. در اين مكان شما بدون واسطه با ميليون‌ها انسان در سراسر جهان در ارتباط هستيد .بنابراين چنانچه در اين فضا به تبليغ و معرفي خدمات و محصولات خود بپردازيد مطمئنا نتيجه بهتري خواهيد گرفت. همچنين هزينه تبليغات در اينترنت بسيار پايين تر از ساير رسانه‌هاي مجازي مي باشد، ورود به دنياي اينترنت آزاد و ارائه خدمات در آن بسیار ارزان‌تر است.
مطمئنا بسياري از شركت‌ها و سازمان‌ها براي معرفي محصولات و خدمات خود انواع كاتالوگ، بروشور و … چاپ و منتشر ميكنند. هزينه اينگونه تبليغات بالا است. همچنين امكان اعمال تغييرات در آنها وجود ندارد. بطور مثال چنانچه آدرس يا تلفن دفتر كارتان تغيير كند، اصلاح و آگاه نمودن همه مخاطبان امكان‌پذير نيست. در حاليكه اينترنت فضاي متعلق به امروز و فرداست و اعمال تغييرات در آن سريع و ساده است.
شما با ايجاد يك وب سايت ميتوانيد شرح خدمات، كليه نمونه‌كارها، كاتالوگها و مشخصات محصولات خود را بدون نگراني در خصوص حجم اطلاعات ارائه شده، در اين فضاي مجازي قرار دهيد و در صورت بروز هرگونه تغييرات، فوراً اطلاعات خود را بروز رساني نمائيد.

question مزایای طراحی و راه اندازی وب سایت چیست ؟
وب سایت شما می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی، عرضه خدمات و محصولات و معرفی شما به مشتریانتان باشد. ایجاد وب سایت متناسب با فعالیتهای شما می تواند مزایای زیادی برای شما در پی داشته باشد :
مشخصات کالا و خدمات شما به سهولت قابل دسترسی، مشاهده و جستجو خواهد بود و امکان ارزیابی و مقایسه نظرات مشتریان را در اختیار سایر کاربران سایت خود قرار داده اید. مطمئنا” نظرات سایر مشتریان برای آنان حائز اهمیت خواهد بود و آنها را برای خرید جنس خاصی از فروشگاه شما تشویق می کند.
هزینه راه اندازی یک وب سایت به مراتب پایین تر از ایجاد یک فروشگاه فیزیکی است. هزینه خرید یک فروشگاه واقعی حداقل ۱۰۰ میلیون تومان است در صورتیکه قیمت وب سایت از یک صدم مبلغ فوق هم کمتر می باشد.
نمایشگاه محصولات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترسی است، هزینه زمانی و مالی بسیار کمتری برای شما دارد، شما مالیات پرداخت نمی کنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی شود!
موتورهای جستجو در اینترنت به طور رایگان، اشخاصی که کالا یا خدمات مشابه خدمات شما را جستجو می کنند را به سایت شما راهنمایی می کنند.
بازدیدکنندگان و مشتریان شما، منحصر به یک منطقه یا شهر نخواهند بود.
مشتری برای دفعات بعدی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه می کند، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط چند کلیک است و بر اساس طبقه بندی فروشگاه شما می تواند به راحتی جنس مناسب خود را انتخاب کند.
هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا یادآوری نمایید.
بسیاری از افراد بر این عقیده اند که محصولات و خدمات ما مشتریان خاص خود را دارد و یا نیازی به معرفی آن به تمام جهان نداریم. بسیار خب، شما کمی در مورد گسترش هر روزه اینترنت پرس و جو کنید و به بررسی تجارتهای نمونه و رقبای خود در اینترنت بپردازید. مطمئنا” تغییر عقیده خواهید داد! شرکتهایی در امر تجارت خود موفق هستند که در تلاش برای گسترش رقابت باشند. در گذشته تمام اهرمها در اختیار فروشنده بود حال آنکه امروزه اهرمهای کنترلی در دست مشتریان است، برای توسعه تجارت خود ناگزیر به توسعه روشهای سنتی مبتنی بر روشهای روز هستید.
اگر محصولی تولید می کنید که طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند مثلا یک کتاب، کم کم وبلاگ ها و سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند و باعث معروف تر شدن آن می شوند بدون اینکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد!
اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.
تجارت الکترونیک در جهان یک موضوع کاملا جاافتاده است. اما در ایران بعلتهای گوناگون از جمله نبودن کارت های اعتباری این مورد هنوز برای مردم امری نا آشناست. ولی حداکثر تا دو سال آینده اوضاع در ایران، به نحو چشمگیری تغییر خواهد کرد. اما اگر بخواهید نقطه شروعتان آن روز باشد، دیگر به سختی به پای کسانی که امروز در حال فعالیت اند خواهید رسید. پس همین امروز برای برپایی سایت خود اقدام کنید.
به این نکته توجه کنید که شرکتهای رقیب نیز بیکار ننشسته اند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند، پس با مطالعه و مشاوره در صدد ایجاد استراتژی خاصی برای بازاریابی و جذب مشتریان خود باشید، باید بتوانیم فعالیتهای خود را به گونه ای سامان دهیم که جلوتر از رقبای خود باشیم و بتوانیم سهم بیشتری از بازار را بدست آوریم.
وب سایت شما معرف آنلاین خدمات و محصولات شما می باشد، یک کاتالوگ آنلاین، پایگاه محصولات و یا خدمات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی و بدون هزینه های مالی جانبی به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترس برای همگان در سراسر دنیا می باشد .
هزینه طراحی سایت، تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو ، تلویزیون و مجلات، بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید .
شما علاوه بر تلفن و آدرس پستی یک پل ارتباطی مهم دیگر نیز با مشتریان خود دارید.
و سایر مزایا :
ارتباط مستقیم و دو طرفه با کاربران و مخاطبان. – هزینه های نسبتاً کم راه اندازی وب سایت. – به روز رسانی اطلاعات به راحتی انجام می گردد. – قابلیت فراگیری عام در سراسر دنیا را دارد. – ماندگاری طولانی. – قرار دادن حجم زیادی از اطلاعات . – قابلیت طراحی مجدد. – ابزار ارتباطی ما بین مراکز گوناگون. – مطلع شدن کاربران از آخرین تغییرات در خدمات و محصولات شما. – در دسترس بودن ۲۴۷ (۲۴ ساعت شبانه روزي و ۷ روز هفته)

questionمراحل راه اندازی وب سایت چیست ؟
1- انتخاب نام مناسب براي سایت
2- ثبت نام وب سایت یا دامنه و اجاره فضا جهت بارگزاری اطلاعات وب سایت
3- هدف گذاری ، بررسی رقبا و تحلیل لطلاعات شرکت  طراحی قالب گرافیکی وب سایت
4- برنامه نویسی بخشهای مورد نظر
5- تست و راه اندازی اولیه
6- تحلیل آماری وب سایت
7- آموزش بخشهای مدیریتی وب سایت
8- پشتیبانی وب سایت

questionبراي انتخاب نوع سرويس Web Hosting چه معيارهايي را بايد در نظر بگيرم ؟
ميزان فضا را متناسب با حجم سايت ( فايلها ، بانک اطلاعاتي و … ) انتخاب نمائيد، در صورتي که سايت شما بازديد کننده هاي زيادي دارد يا در آينده ترافيک بالايي خواهد داشت به پهناي باند ( Bandwidth ) اختصاص يافته توجه نمائيد، به Resource هاي اختصاص يافته به Hosting Plan مورد نظرتان برحسب نوع طراحي و برنامه نويسي سايت خود توجه نمائيد و زبان هاي برنامه نويسي که در سايت خود استفاده نموده ايد در Hosting Plan مورد نظرتان پشتيباني شود، سازگاري سايت با سيستم عامل سرويس Hosting مورد نظرتان و …

questionتفاوت هاست ويندوز با لينوکس چيست ؟
بين ويندوز و لينوکس از نظر فني تفاوتهاي زيادي وجود دارد ، اما جدا از مباحث فني آنها از مهمترين تفاوت ميان اين دو سيستم عامل در سرويس هاي Web Hosting اين است که در سرويس هاي Hosting لینوکس از Script ها ، بانک هاي اطلاعاتي ، نرم افزار ها و بطور کلي امکانات بيشتري پشتيباني مي شود.
شما جهت برقراري امنيت سايت ها و سرور ها چه اقداماتي را انجام داده است ؟
براي برقراري امنيت سايت ها و سرورها اقدامات مختلفي انجام مي گيرد که برخي از آنها عبارتند از: استفاده از انواع فايروال هاي سخت افزاري و نرم افزاري ، مونيتورينگ سرورها ، بروز رساني سرور ها و نرم افزار ها ، کنترل پورت ها و پروتکول ها ، کنترل سطح دسترسي ها و …

questionچرا باید طراحی وب سایت خود را به وب داده بسپارم ؟
این مساله که همیشه افرادی هستند تا سرویس های یکسانی را با هزینه های مختلف ( قیمت پایین تر یا بالاتر) ارائه میدهند در تمامی صنایع ، اصناف و زمینه های شغلی وجود دارد. ما نیز به تصمیم شما در مورد انتخاب مجری وب سایت تان ، احترام میگذاریم . هر شخصی و شرکتی با توجه به میزان تجربه و تخصص خود ، هزینه های مختص به خود را دارد و بدیهی هست که به تناسب هزینه پرداختی ، کیفیت طراحی و پشتیبانی نیز بهتر خواهد بود . این بدیهی ترین قانون تجارت هست. اما تجربه کاری ، که وب داده ما پس از اجرای تعداد بسیار زیادی طراحی وب و گرافیک ، با تکنیک های مختلف و در طی چندین سال بدست آورده ابزار مطمئن تری در به نتیجه رساندن اهداف تجاری آنلاین شما خواهد بود.

questionآیا میتوان طراحی وب سایت را از شما اما هاست را از محل دیگری خرید کنم ؟
بله ، ما با وجود اینکه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ بطور مستقیم فعالیت نداریم ، اما قادر هستیم تا سرویس میزبانی مناسب را برای شما تامین نماییم. شما نیز امکان تهیه هاست بطور دلخواه خود از محل دیگر را خواهید داشت. فقط با توجه به نوع وب سایت ، فضای میزبانی می بایست امکاناتی را داشته باشد که کارشناسان ما در این زمینه به شما مشورت مناسب خواهند داد. البته بدیهی هست که تا اتمام پروژه طراحی و تسویه حساب اطلاعات نزد ما محفوظ خواهد ماند .

questionآیا وب داده از وب سایت هایی که طراحی کرده ، پشتیبانی خواهد کرد ؟
بله ، این بدیهی و وظیفه ما هست و ما با اطمینانی که به کیفیت طراحی خود داریم ، با اطمینان خاطر پشتیبانی وب سایت های خود را بعهده خواهیم گرفت که شامل پشتیبانی اولیه ، همانطور که در قرار داد تعریف میشود ، خواهند شد. برای انجام پشتیبانی های خاص نیز میتوان بصورت جداگانه طی قرار دادی مجزا چنین سرویسی را ارائه کرد.

questionمن به طرح وب سایتی که برایم آماده کرده اید ، علاقه ای ندارم ، چکار باید کرد ؟
محتوای سایت ، بازار هدف و کاربران ، یک طرح گرافیکی بصورت فایل تصویری آماده شده و در یک جلسه برای شما نمایش داده میشود. نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح میشود سبب تغییرات احتمالی در ساختار گرافیک طرح اولیه خواهد بود. حتی گاهی نیاز به تعویض کامل طرح اولیه می باشد. تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید طرفین نرسد ، پروسه طراحی وب سایت شروع نخواهد شد. بعداز تایید طرح و اجرایی شدن پروژه ، تغییر در طرح جز در قسمتهایی که به ساختار لطمه نزند ، امکان پذیر نیست و در صورت لزوم هزینه آن برای اجرای مجدد لحاظ خواهد شد. در نهایت رضایت شما شرط خواهد بود .

questionآیا میتوانیم از عکس ها و دیگر مطالب من در سایت استفاده کنید ؟
مطمئنا و براحتی می توان هر تعداد عناصر گرافیکی مورد نظر شما را در طراحی سایت منظور کرد حتی شما می توانید از صوت و فیلم هم در وب سایت خود استفاده نمائید .

questionبا آغاز فعالیت اقتصادی جدید ، آیا می توانید یک وب سایت را توسعه دهید ؟
ما به اهمیت یک حضور مستمر در وب کاملا واقف هستیم. ما با کمک شما و در محدوده بودجه شما یک وب سایت جذاب را برای کسب و کار شما توسعه می دهیم و به تدریج با پیشرفت و توسعه کار شما آن را ارتقا خواهیم داد.

questionهزینه طراحی وب سایت من چه میزان خواهد بود ؟
هزینه طراحی و توسعه یک وب سایت بستگی به عوامل متعددی شامل تعداد صفحات، نحوه طراحی گرافیکی و قدرت آن، محتوای صفحات، تکمیل بودن اطلاعاتی که شما ارائه می کنید، وجود تجارت الکترونیک، استفاده از تکنولوژی انیمیشن فلش، و برنامه نویسی های پایگاه داده و عوامل دیگر بستگی دارد. لطفا جهت برآورد هزینه و زمان طراحی وب سایت مد نظر خود فرم سفارش پروژه را تکمیل و ارسال نمایید .

questionطراحی وب سایت من در چه مدتی انجام می شود ؟
پس از زمان بندی پروژه شما توسط ما و ارائه کلیه محتوای لازم برای برپایی وب سایت بسته به نوع و گستردگی فعالیت شما برای فعالیت های کوچک از 3 تا 5 روز زمان لازم است. سایت های دارای قسمت های تجارت الکترونیک و با دارای فعالیت های خاص که مستلزم برنامه نویسی گسترده هستند زمان بیشتری لازم خواهند داشت. در صورتیکه برای طراحی سایت خود عجله دارید هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت خواسته های شما را به نحو مطلوب انجام دهیم.

questionبرای داشتن یک وب سایت باید از چه خدماتی استفاده کنم ؟
برای هر وب سایت کلا به چهار نوع سرویس احتیاج خواهید داشت : ثبت دامنه ، اجاره فضای میزبانی وب ، طراحی و اجرای وب سایت و تبلیغات که بر حسب درخواست شما کلیه موارد مزبور را برای شما انجام خواهیم داد و شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به بهترین نحو مشتریان و بازدیدکنندگان را به سایت خود راهنمایی کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

questionآیا شما می توانید وب سایت من را نگهداری کرده و آنرا توسعه دهید ؟
بله ! ما اینکار را برای اکثر مشتریانمان انجام می دهیم و از اینکه می توانیم آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری دهیم خوشحالیم. اگر نگهداری سایت شما توسط طراح اصلی آن انجام شود بسیار مفید خواهد بود، مشکلات کمتری داشته و بنابراین هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. اگرجه حتی اگر می خواهید آنرا خودتان بروزرسانی کنید ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد.

questionچگونه می توانیم به ردیابی بازدید کنندگان وب سایت بپردازم ؟
اگر از سرویس های میزبانی وب ما استفاده کنید به آمار سایت خود در کنترل پنل اختصاصی دسترسی خواهید داشت که دارای اطلاعات کاملی از تعداد بازدید کنندگان، موقعیت جغرافیایی آنها، مدت زمان استفاده آنها از سایت، صفحات خوانده شده و غیره می باشد.

questionچه دامنه هایی را می توان ثبت کنم ؟
برای هر دامنه می توانید از پسوند های مختلفی استفاده کنید که رایج ترین آنها عبارتند از : org ,net ,com ,ir دیگر پسوندهای موجود عبارتند از : biz , info , ws , co.ir , net.ir , org.ir , gov.ir , ac.ir , id.ir. که هر کدام با توجه به نوع فعالیت و یا سلیقه شما انتخاب می شود . به عنوان مثال دامنه com. برای شرکتها و یا فعالیتهای تجاری است و یا net. برای شبکه ها و org. برای سازمانها و gov. برای دولتها و وابسته هایشان می باشد . دامنه ir برای کشور ایران می باشد . پس از انتخاب و بررسی اینکه دامنه ( Domain ) مورد نظر شما آزاد است و توسط شخص دیگری ثبت نگردیده است می توانید با ارسال سفارش ثبت دامنه به شرکت ما ، دامنه مورد نظر را برای خودتان به مدت دلخواه ثبت کنید. اگر دامنه دلخواه خود را پیدا کرده اید ، فرصت را حتی یک دقیقه از دست ندهید. ما دامنه دلخواهتان را برایتان و به نام خودتان ثبت میکنیم. هزینه ثبت دامنه ها با پسوند های مختلف متفاوت بوده و در عین حال شما می بایست به نوع آن توجه کنید.
questionآیا برای ثبت دامنه حتما باید میزبانی آنرا را هم خریداری کرد ؟
خیر. شما برای خریداری دامنه مجبور به خریدن سرویس میزبانی وب نمی باشید ولی در زمانی که نیاز به طراحی وب سایت دارید میبایست حتما میزبانی فضا را هم تهیه نمائید.

questionمیزبانی وب یا Web Hosting چیست ؟
میزبان یک وب سایت فضایی را روی یک کامپیوتر سرور فراهم می کند که داده ها و سايت شما روی آن قرار می گیرد تا بوسیله کلیه افراد در سرتاسر جهان قابل دسترسی باشد. هنگامیکه یک شخص آدرس وب سایت ( دامنه ) شما را در مرورگر کامپیوترش وارد می کند ، مرورگر به دنبال محل کامپیوتری که با آن آدرس ثبت شده ، می گردد و سپس این کامپیوتر میزبان است که فایل ها را برای کامپیوتر شخص می فرستد تا وی بتواند به اطالاعات مورد نظرش دسترسی پیدا کند.

questionآیا میتوان بیش از یک دامنه را روی یک پلان میزبانی وب قرار داد ؟
اگرچه پلانهای میزبانی وب فقط برای هاست کردن یک نام دامنه طراحی شده، لیکن شما می توانید با استفاده از سرویس دامنه مجازی (URL Forwarding) دومین های دیگری را به فضای هوست شده خود، اشاره کنید.

questionسیستم مدیریت وب سایت وب داده چیست ؟
این سیستم وردپرس,جوملا,دروپال بوده و داینامیک. بدین معنا که امکان مدیریت وب سایت در هر سطح و نوعی توسط مدیریت و بصورت مستقل قابل انجام هست و مدیریت وب سایت به هیچ وجه نیاز به دانستن علم برنامه نویسی نخواهد داشت برعکس وب سایت استاتیک که جهت بروزرسانی میبایست کاربر برنامه نویس باشد و زمان زیادی جهت افزودن و یا ویرایش تغییرات مد نظر کند . بعبارتی در هر لحظه از شبانه روز که مدیریت اراده کند قادر به افزودن و ویرایش مطالب و یا تغییر در تنظیمات وب سایت می باشد .

questionوب سایت ایستا (Static) چیست ؟
وب سایت هایی متشکل از چند صفحه که فاقد کد نویسی و پایگاه داده می باشد را به اصطلاح وب سایت استاتیک می نامند. این دسته از وب سایت ها قابلیت مدیریت محتوا نداشته، و می بایست توسط شرکت یا طراح سایت، مورد تغییر و اصلاحات قرار گیرد.
این گروه از سایت ها برای شرکت هایی مناسب است که تغییرات در آنها کم و به ندرت انجام میگیرد.

questionاهمیت داشتن یک وب سایت چیست ؟
در عصر ارتباطات ، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می رود.از مهمترین ویژگی های وب که لزوم استفاده از آن را بیشتر نمایان می سازد می توان به چند مورد اشاره کرد که عبارتند از:
۱) فراگیر بودن صفحات وب و مخاطبان آن: هزاران نفر در سراسر جهان می توانند از وب سایت شما بازدید نمایند.این به معنای ارتباط شما با سرار جهان است.
۲) هزینه های پایین نسبت به سایر ابزارهای ارتباطی: هزینه ای که برای طراحی یک وب سایت متوسط صرف می گردد به مراتب پایین تر از هزینه های استفاده و نگهداری از سایر وسایل ارتباطی مانند رادیو، تلویزیون، روزنامه، مجلات و … می باشد. حتی پرخرج ترین وب سایت ها که در اینترنت وجود دارند در مقایسه با کارکرد و خدماتی که ارائه می دهند به صرفه می باشد.
۳) به روزرسانی وب سایت: شما می توانید به آسانی و با آموزشی ساده و مقدماتی وب سایت خود را در هر ساعت از شبانه روز به روز کنید. این به معنای دسترسی مخاطبان شما به اطلاعات و اخبار جدید است.
۴)صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای دست یابی به اطلاعات مورد نظر خود. دیگر لازم نیست برای خرید کالا، ثبت نام در دانشگاه، خرید روزنامه و مواردی از این دست زمان و هزینه صرف کنید. کافیست به اینترنت وصل شده و بسیاری از کارهای خود را از این طریق انجام نمایید.

questionمراحل طراحی یک وب سایت ایستا (Static) را توضیح دهید ؟
طراحی گرافیک و قالب سایت: در مرحله اول طرح گرافیکی وب سایت طراحی شده و روی سایت وب داده جهت مشاهده قرار می گیرد. راه اندازی و آپلود: در مرحله دوم پس از تایید طرح گرافیکی، اطلاعات ارسالی از سوی کارفرما در سایت قرار گرفته و سایت راه اندازی می گردد.آپلود سایت بنا به نظر مشتری توسط وب داده یا خود کارفرما قابل انجام می باشد.

questionشما با چه سیستمی طراحی انجام میدهید؟
وردپرس – یک سیستم مدیریت محتوای میباشد. قدرت وردپرس درعین سادگی و کاربرپسندی موجب محبوبیت آن شده است. کار با وردپرس نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد، اما فریم ورک وردپرس بستر مناسبی را برای توسعه دهندگان نیز فراهم می کند که موجب شده هزاران افزونه برای توسعه امکانات آن ساخته شود.

برای سفارش طراحی سایت خود می توانید از این [لینک] استفاده نمایید .