customer-reviews

وب داده در دیدگاه مشتریان

نامآدرس سایتمتن نظر
محمد سالاریsalarblog.comبنده میخوام به عنوان مشتری آسیاسازان در سایتم شما رو به عنوان پشتیبان سرور و هاستینگ سالاربلاگ معرفی کنم، پیشنهاد میکنم برای من و دیگر سایت های مشتاق به این کار یک لوگو مناسب به این کار طراحی کنید، اینجوری رضایت کامل مدیران سایت ها از هاستینگ خودش(آسیاسازان) رو میرسونه.
هانیه شهریاریnogolebagh.comمن از سرویس هاستینگ آسیاسازان خیلی راضی هستم بخاطر خرابی سرویس دهنده های وبلاگی به آسیاسازان پناه آوردم خوشبختانه از انتخابم پشیمون نیستم . پشتیبانی و ارائه خدمات همیشه آنلاین بوده
محسن خانیkorangnews.comخدمات اینقدری کامل و جامع هست که هیچ نقدی وارد نباشه !
مهدی ابراهیمیwindowsgroup.irاستفاده از حافظه های SSD پرسرعت در ارائه سرویس ها عالی میباشد.
سعید اعظمی***به نظر من آسیاسازان و مسیری که برای مشتریان خودش ترسیم کرده خیلی متفاوت از بسیاری از فعالان این عرصه بود .به نظر من صداقت در ارائه خدمات و هزینه بسیار نازل و بهره وری بالا یکی از بهترین مشخصه های این ارائه دهنده خدمات هاستینگه .
امیرحسین شعبانی نژادpiantech.comدر یک کلام فقط میتونم بگم آسیاسازان عالیه …
حمید حسین وندmahan-web.irمن از خدمات ثبت دامنه و سرور آسیاسازان استفاده کردم فقط می تونم بگم تا حالا شرکتی رو مثل وب داده ندیدم که همه خدماتی رو که توی سایتشون زدن رو به این خوبی داشته باشن. با دقت، سرعت و مهم تر از همه چیز اطمینان و اعتماد
الحق که شعار “ما آمده ایم تا اعتبار را به جامعه هاستینگ برگردانیم” لایقتونه!
سجاد***قطعی سرور وب داده به حدی زیاده که عملا سرور هاشون قابل استفاده نیست
علی تدینsunmedia.inپیشنهاد من اینه برای تمام کاربرانتون تنظیم کنید ساسپند یکی دو روز بعد از اتمام مهلت سرویس باشه تا دیگه دلخوری برای کاربر پیش نیاد و شمارو مقصر بدونه ؛ موفق و سربلند باشید .
محمد بهرامی خواهpowerelectron.irدو سالی هست که از خدمات هاست و دامنه وب داده استفاده می کنم.پشتیبانی عالی است.سرعت دسترسی به خدمات هم بالاست .قیمت ها هم مناسبه ولی اگه بازم قیمت ها بیاد پایین دیگه ایرادی نمی مونه برای آسیاسازان.آسیاسازان مچکریم !
نام شماسایت شمامتن نظر شما …

نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمائید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.