سرور تلگرام

سرور تلگرام | سرور مخصوص تلگرام | سرور اسپانسری تلگرام | سرور تلگرام برای ربات

تحویل و راه اندازی 1 ساعته در ساعات کاری!

نصب رایگان انواع نرم افزار ها برای افرادی که تا پایان بهمن ماه سفارش خود را به ثبت برسانند !

ارائه فیلم آموزش های لازم برای مدیریت سرور های تلگرامی


سرور تلگرام چیست و چگونه کار می کند ؟

مدت ها پیش ، پس از مرگ وایبر ، کاربران ایرانی به تلگرام روی آوردند . در این میان تلگرام با توجه به گسترش پذیری بیشتر برای برنامه نویسان بسیار محبوب شد . ما به عنوان یک ارائه کننده خدمات هاستینگ ، باید بهترین شرایط را برای میزبانی سرور ها فراهم می کردیم ، سرور های زیادی تست شدند، بار ها شکست خوردیم.

سرور تلگرامی که وب داده در سال 2019 ارائه کرده است، نتیجه بیش از 3 سال تجربه و تخصص در امور تلگرام به کاربران است .

سرور تلگرام ، یک سرور بهینه شده برای انجام تمامی امور مرتبط با تلگرام است و همه پیش نیاز های فنی مورد نیاز ، رعایت شده تا کوچک ترین میزانی از کیفیت سرور ها کم نکند.

این سرور برای انجام کار هایی نظیر ربات های تلگرام که نیازمند سرعت پاسخ سریعی هستند ، طراحی شده است .

نزدیک بودن این سرور ها به کشور ایران ، سبب شده است تا بهترین گزینه برای راه اندازی سرور های اسپانسری تلگرام هم باشند .

ما سعی کرده ایم بیشترین امکانات را برای شما در این سرور ها فراهم کنیم تا تمام نیاز های آنلاین شما و تلگرامی تان را بر طرف کنند .

*هزینه ها به تومان می باشد .

سرور تلگرام

تا کنون سرور تلگرام گرفته اید و راضی نبوده اید ؟

فقط کافیست سرور تلگرام وب داده را تست کنید تا نظرتان را 180 درجه نسبت به این مدل سرور عوض کنیم .

کاربران زیادی همه روزه با ما تماس میگیرند و اعلام می کنند که از جایی سرور telegram خریده اند؛ هم اکنون بسته شده است یا سرعت کمی دارد یا سریع پاسخ ربات ها را نمی دهد ، ما تمام این مشکلات را به صورت جامع حل کرده ایم .

دیگر نگران قطع شدن سرور تلگرام تان نباشید !

ما با سرور های ابری ، نمیگذاریم سرور شما هیچ گاه قطع شود ! همیشه آنلاین خواهید بود و کلمه Online از کنار نام سرور شما حذف نخواهد شد .


تحویل سرور مخصوص تلگرام در وب داده به چه شکل است ؟

مدت زمان خرید و تحویل این سرویس چقدر خواهد بود !؟

هر ساعات از شبانه روز میتوانید سفارش خود را ثبت کنید، پشتیبانان ما تمام تلاششان را بکار خواهند بست که سرویس شما را در کمتر از یک ساعت به شما تحویل دهند .


نحوه ی پرداخت و خرید سرویس

 

برای خرید نگران نباشید، شما میتوانید به راحتی و با همراه داشتن رمز دوم کارت بانکی خود از درگاه های امن و آنلاین بانکی، سفارش خود را ثبت کنید .بعد از کلیک بر روی دکمه خرید وارد مراحل سفارش شوید و با وارد کردن اطلاعات خود به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد .


سرور تلگرام وب داده ، چه مزایایی دارد ؟

سرور های ابری : 

ما از سرور هایی بدون تکیه بر سخت افزار استفاده میکنیم که باعث می‏ شود حتی در صورت سوختن قطعات سخت افزاری ؛ سرور شما قطع نشود . سرور های اصلی شرکت Telegram از همین مدل ها هستند و شرکت های بزرگ دیگر نظیر Google از این مدل سرور ها استفاده می کنند .

هارد های NVMe :

 هارد مورد استفاده در سرور تلگرام وب داده ، از نوع SSD NVMe است . پر سرعت ترین هارد های دنیا در ابر بزرگ وب داده کنار یکدیگر جمع شده اند .

قابلیت تعویض آی پی و آی پی رایگان : 

گاهاً پیش می آید که آی پی سرور های telegram توسط برخی از شرکت های اینترنت به دلایل مختلف بسته می شود ، ما این امکان را گذاشته ایم تا شما بتوانید به تعداد بار های متعدد آی پی سرور خود را عوض کنید . هر سرور به صورت استاندارد دارای 1 ای پی است ؛ اما وب داده به شما تعدادی ای پی اضافه با توجه به پلان خریداری شده ارائه می کند .

مدیریت رایگان سرور های تلگرامی :  ما هر سرور تلگرامی که شما داشته باشید را به رایگان مدیریت خواهیم کرد ، به آن معنی که اگر مشکل نرم افزاری در درون سرور وجود داشته باشد ، تیم حرفه ای پشتیبانی وب داده در کنار شما خواهد بود تا مشکل به طور کامل رفع گردد .


ابری بودن سرور های وب داده به چه معناست ؟

به سخت افزار وابسته نیست و امکان تغییر موقعیت سرور در تمام نقاط جهان وجود دارد . میتوانید ای پی سرور را به هلند ، آلمان، فرانسه یا حتی ایران تغییر بدهید تا بهترین سرعت را به telegram و کاربرانتان داشته باشید .


سرور مخصوص تلگرام، در یک نگاه :

[simple_tooltip content=’سرور ابری – نزدیک ترین موقعیت به کاربران شما’]موقعیت سرور[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’هارد پر سرعت SSD NVMe Samsung’]نوع هارد سرور[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’دیتاسنتر لیزوب – دیتاسنتر هتزنر – دیتاسنتر OVH’]دیتاسنتر[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’تحویل 1 ساعت پس از خرید’]زمان تحویل[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’هر زمانی که بخواهید، کاملا اتوماتیک ، در ساعتی از شبانه روز میتوانید به منابع مورد نیازتان ارتقا دهید .’]قابل ارتقا در هر زمان[/simple_tooltip][simple_tooltip content=’3 ای.پی آدرس رایگان همراه سرور به شما تحویل میگردد’]ای.پی آدرس های رایگان[/simple_tooltip]

 


میخواهید بدانید نظر کاربرانی که از این سرویس استفاده کرده اند چه بوده است ؟

[single_testimonial id=”12491″]

[single_testimonial id=”12493″]

[single_testimonial id=”12494″]


هفت روز گارانتی بازگشت وجه :

در صورتی که کیفیت این سرور ، رضایت شما را جلب نکرد تا هفت روز ابتدایی خریدتان میتوانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید .

 


سوالات متداولی که کاربران و استفاده کنندگان سرور تلگرام از وب داده پرسیده اند :

[faq p=12496]

[faq p=12498]

[faq p=12508]

[faq p=12510]

[faq p=8438]

[faq p=8415]

[faq p=8417]

[faq p=8428]

[faq p=6468]

 

سوالی دارید که در بالا نبود ؟

سوال خود را در فرم زیر بنویسید ؛ ما در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ میدهیم .