سرور مجازی SSD آمریکا

سرور مجازی SSD آمریکا وب داده ، از دو لوکیشن سان فرانسیسکو و واشنگتن ارائه می شود . 

اگر شما هم مدتهاست به دنبال یک سرور مجازی SSD آمریکا با کیفیت بالا و از یک دیتا سنتر معتبر هستید ، سرور مجازی SSD آمریکا وب داده چاره ی کار شماست .

سرور مجازی آمریکا

موقعیت فیزیکی سرور مجازی SSD آمریکا واقعی ست .

اگر برنامه نویسی هستید که برای نوشتن پروژه تان نیاز به سرور و یا آی پی آمریکا دارید و یا برای دسترسی به یک سایت خاص نیاز به آی پی آمریکا دارید ، این سرور مناسب شماست . سرور مجازی SSD آمریکا برای تمام افرادی که برای امور خاصی نیاز به آی پی آمریکا دارند . 

سیستم عامل ویندوز روی سرور مجازی SSD آمریکا نیاز به تهیه ی لایسنس دارد .

اگر شما احتیاج به آی پی آمریکا دارید اما توانایی پرداخت هزینه ی لایسنس را ندارید ، می توانید سرور لینوکس خریداری کنید و درخواست نصب سرویس های Kerio را برای ما ارسال کنید . به این ترتیب شما با استفاده از یک سرور لینوکسی روی سیستم عامل ویندوز خودتان می توانید آی پی آمریکا داشته باشید .

اگر لوکیشن سرور برایتان مهم نیست و نیاز به یک ویندوز سرور کم هزینه از لیزوب دارید میتوانید سرور هلند وب داده را سفارش دهید .

هزینه ی فاکتور شده برای سرور مجازی SSD آمریکا به چه شکل خواهد بود ؟

قراردادی که وب داده با دیتاسنتر لیزوب دارد ، در پایان ماه میلادی است و هزینه ی سرور مجازی لیزوب آمریکا شما به صورت هزینه ی روزهای باقی مانده تا پایان ماه کنونی و ماه میلادی آینده خواهد بود .

یعنی در هر روز ماه که شما سرور مجازی لیزوب آمریکا را خریداری می کنید ، هزینه ی روزهای باقیمانده از همان روز تا پایان ماه آینده برای شما توسط سیستم فاکتور خواهد شد.

به عنوان مثال امروز 20 ام ماه میلادی است و شما سرور را خریداری کرده اید و هزینه ی سرور مورد نظر شما 90 هزار تومان می باشد . سیستم برای شما هزینه ی 10 روز باقیمانده تا پایان ماه فعلی (30 هزار تومان) + هزینه ی 30 روز ماه آینده را فاکتور می کند (90 هزار تومان ).

یعنی شما سرور را 40 روز در اختیار خواهید داشت و هزینه ی 40 روز را پرداخت میکنید یعنی هزینه ی پرداختی توسط شما 120 هزار تومان خواهد بود .

تاریخ تمدید سرور شما به صورت واضح در فاکتورتان  مشخص است .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را مشاهده بفرمایید .

با خرید سرور مجازی لیزوب آمریکا می توانید با کمترین هزینه یک آی پی واقعی از آمریکا داشته باشید .


قوانین سرور مجازی SSD آمریکا :

قوانین سرور مجازی آمریکا

1 – این سرور  مدیریت شده نمی باشد .
2 – روی این سرور هیچگونه بازگشت وجهی نخواهیم داشت .
3 – امکان سفارش آی پی اضافه روی این سرور وجود ندارد .
4 – پهنای باند محدود است .
5 – روی پلان اول امکان نصب ویندوز وجود ندارد .

چرا قیمت سرور ها زیاد است و علت دریافت هزینه ی لایسنس ویندوز چیست ؟

قیمت گذاری های انجام شده با توجه به سیاست های وب داده و حفظ حریم و حقوق کاربران و همینطور حفظ کیفیت و تامین هزینه های ارزی و پشتیبانی تعیین شده است . با توجه به شرایط ارزی موجود ، ما سعی کرده ایم کمترین میزان سود را برای خودمان در نظر بگیریم .

علت دریافت هزینه ی لایسنس  برای سیستم عامل ویندوز در سرور مجازی SSD آمریکا ، نیز قوانین دیتاسنتر لیزوب است و ما نمیتوانیم برای برخی لوکیشن ها از لایسنس استفاده نکنیم . هزینه ی لایسنس نیز با توجه به منابع سرور و لوکیشن متفاوت خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را مشاهده بفرمایید .


آیا می توانم روی سرور مجازی SSD آمریکا کنترل پنل دلخواهم را نصب کنم ؟

صد در صد! شما پس از خرید سرور لیزوب آمریکا دسترسی های لازم برای نصب کنترل پنل دلخواهتان را دارید . در صورت تمایل به نصب و کانفیگ کنترل پنلتان توسط وب داده می توانید برای ما تیکت ارسال کنید .

سرو مجازی آمریکا از تمامی پلاگین های مورد نظر شما پشتیبانی می کند . 


با سرور مجازی SSD آمریکا وب داده ، کنترل کاملی بر روی سرور خود خواهید داشت.

یکی از اهداف ما در وب داده ، فراهم کردن آزادی عمل برای کاربران است ؛ در سرور مجازی SSD آمریکا وب داده این آزادی عمل را برای شما به ارمغان آورده ایم .

دیگر لازم نیست ساعتها منتظر انجام یک کار کوچک از سمت پشتیبانی هاستینگتان باشید ، با پنل مدیریت سرور لیزوب آمریکا که برای شما فراهم کرده ایم ، بدون لحظه ای اتلاف وقت ، اعمال مورد نظرتان را انجام دهید .

در پنل مدیریت سرور مجازی SSD آمریکا امکان انجام چه کارهایی را دارم ؟

شما می توانید در پنل مدیریتی سرورتان موارد زیر را انجام دهید :

1 – خاموش و روشن کردن سرور مجازی

شما میتوانید خودتان بدون اتلاف وقت در شرایطی که نیاز به خاموش و روشن کردن سرور داشتید این کار را انجام دهید .

2 – ریبوت کردن سرور 

ریبوت سرورتان را در کمتر از 1 دقیقه میتوانید انجام دهید و نیاز به انجام آن از سمت ما نیست .

3 – نصب مجدد سیستم عامل 

در صورتی که به هر دلیلی نیاز به نصب مجدد سیستم عامل پیدا کردید ، میتوانید خودتان اینکار را انجام دهید .

4 – امکان ست کردن RDNS

دیگر نیاز نیست برای ست کردن rdns روی آی پی سرورتان برای پشتیبانی تیکت ارسال کنید و برای انجام آن منتظر بمانید ، میتوانید در کمتر از 30 ثانیه خودتان این کار را انجام دهید .

5 – ریست کردن رمز روت 

برای ریست کردن رمز روت ، دسترسی های لازم را برایتان فراهم کرده ایم و میتوانید خودتان این کار را انجام دهید .

6- گزارش وضعیت فعلی سرور

در پنل مدیریت سرور میتوانید گزارشی از وضعیت فعلی سرور مشاهده کنید و بررسی روزانه ای از سرور تان داشته باشید .

و …


لوکیشن دقیق سرور مجازی SSD آمریکا چیست و از چه دیتا سنتری ارائه می شود ؟

سرور مجازی SSD آمریکا در دو شهر سانفرانسیسکو و واشنگتن قرار دارد و شما میتوانید ، لوکیشن مورد نظرتان را حین مراحل خرید ، انتخاب کنید .

سرور مجازی SSD آمریکا از دیتا سنتر لیزوب ارائه شده است و همین موضوع یکی از برتری های سرور مجازی آمریکا وب داده نسبت به دیگر سرور ها از لوکیشن آمریکا است .


سوالات متداول :

آیا سرور مجازی آمریکا در وب داده مجازی سازی می شود ؟

خیر سرور مجازی آمریکا ، در وب داده مجازی سازی نمی شود و به طور مستقیم از دیتاسنتر لیزوب تحویل گرفته می شود .

آیا سرور مجازی آمریکا در وب داده مجازی سازی می شود ؟

خیر سرور مجازی آمریکا ، در وب داده مجازی سازی نمی شود و به طور مستقیم از دیتاسنتر لیزوب تحویل گرفته می شود .

آیا سرور مجازی آمریکا به صورت فیزیکی در آمریکا واقع شده است ؟

بله موقعیت فیزیکی سرور مجازی آمریکا واقعی ست و دقیقا در کشور آمریکا و دو شهر سانفرانسیسکو و واشنگتن قرار دارد که برحسب نیازتان هنگام خرید میتوانید شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید .

علت تفاوت هزینه ی نمایش داده شده برای سرور و هزینه ی درج شده در فاکتور خرید چیست ؟

از آنجایی که قرار داد وب داده با دیتا سنتر لیزوب در پایان هر ماه میلادی است ، هزینه ای که شما پرداخت میکنید هزینه ی روز های باقی مانده ماه کنونی + ماه میلادی آینده می باشد ، یعنی اگر شما 15 ام ماه میلادی اقدام به خرید سرور بکنید ، فاکتور ایجاد شده برای شما ، فاکتور 15 + 30 روز می باشد . 15 روز ماه فعلی و 30 روز ماه آینده برای شما فاکتور می شود .

آیا بعد از خرید سرور مجازی امکان تغییر و یا نصب مجدد سیستم عامل وجود دارد ؟

بله ، شما بعد از تحویل گرفتن سرور می توانید سیستم عامل سرور را تغییر دهید و یا در صورت نیاز مجدد نصب کنید و محدودیتی بر این مورد اعمال نشده است .

توجه داشته باشید با توجه به قوانین دیتا سنتر  برای نصب سیستم عامل ویندوز ملزم به پرداخت هزینه ی لایسنس ویندوز هستید .

آیا برای نصب سیستم عامل ویندوز باید لایسنس تهیه شود ؟

بله برای نصب سیستم عامل ویندوز روی سرور مجازی لندن وب داده باید ، لایسنس مناسب آن را با توجه به منابع مورد استفاده تان خریداری کنید .

آیا وب داده سرور مجاز یآمریکا را تضمین می کند ؟

ما کیفیت سرور مجازی آمریکا را تضمین میکنیم ، اما با توجه به پرداخت کامل مبلغ سرور به دیتا سنتر ، هیچ گونه بازگشت وجهی نخواهیم داشت .

آیا امکان نصب کنترل پنل دلخواهمان را روی سرور مجازی آمریکا داریم ؟

بله شما میتوانید هر کنترل پنل و یا پلاگینی که مد نظرتان است را روی سرور مجازی آمریکا نصب کنید .

 

آیا امکان تست سرور مجازی آمریکا وجود دارد ؟

خیر ، با توجه به اینکه این سرور ها مستقیما از دیتاسنتر لیزوب تحویل گرفته می شود ، امکان تست سرور لیزوب آمریکا قبل خرید وجود ندارد.


علت تعداد زیاد پلان ها چیست ؟

ما پلان ها را به گونه ای در نظر گرفته ایم که نیاز تمامی کاربران را پوشش دهد و کاربر بتواند سرور مجازی مورد نیازش را دقیقا با همان مشخصات مورد نظرش پیدا کند و نیازی به پرداخت هزینه ی اضافه برای منابعی که مورد نیازش نیست ، نباشد .


تحویل سرور مجازی SSD آمریکا به چه صورت است ؟

سرور مجازی SSD آمریکا به صورت آنی تحویل داده نمیشود و زمان تحویل آن 1 روز کاری  است اما معمولا بعد از 8 ساعت تحویل داده می شود .

زمان تقریبی تحویل سرور مجازی SSD آمریکا وب داده 8 ساعت است .

اگر برای تحویل سرورتان عجله دارید و همین لحظه نیاز به استفاده از سرورتان دارید می توانید یکی از سرور های هلند ، آلمان و فرانسه را سفارش دهید و 59 ثانیه بعد آن را  تحویل بگیرید .


مراحل خرید سرور مجازی SSD آمریکا به چه شکل است ؟

وقتی شما پلان مورد نظرتان را انتخاب کردید ، فاکتور آن برایتان ایجاد می شود و برای پرداخت وجه آن می توانید 1- به صورت آنلاین و از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت اقدام به پرداخت وجه کنید . 2- می توانید وجه را به یکی از حساب های بانکی ما واریز کنید و شماره رسید فیش خود را برای ما ارسال کنید .

 

 

 

 

 

 

 

بعد از پرداخت مبلغ فاکتور از سمت شما ، ما درخواست پلان مورد نظرتان  را به دیتا سنتر ارسال میکنیم ، 8 ساعت بعد سرور مجازی SSD آمریکا  به شما تحویل داده می شود .

آیا می توانم بیش از 1 ماه سرور مجازی SSD آمریکا را بخرم ؟

بله ! شما میتوانید سرور را به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یک ساله ، دو ساله و سه ساله خریداری کنید . با خرید سرور آمریکا بیش از یک ماه می توانید مطمئن باشید هزینه ی سرورتان با تغییر نرخ ارز تغییر نخواهد کرد و به صورت یک باره پرداخت را انجام دهید .

اگر در مورد سرور مجازی SSD آمریکا سوالی دارید ، در پرسیدن آن تردید نکنید ؛ کافیست فرم زیر را پر کنید :