دیتا سنتر ها :

دیتا سنترهای مورد استفاده ی وب داده ، با نهایت امینت محافظت می گردند ؛ هر سرور مجازی که شما انتخاب میکنید در دیتا سنتر ها با سایر سرور های ما هیچ تفاوتی ندارند و در یک حد امنیت، آپ تایم و شبکه ی مستقل هستند .

منابع:

منابع تمام سرور های مجازی اختصاصی بوده و ما به هر پلان با توجه به میزان خریداری شده منابع خاص خود را اختصاص می دهیم ، انتخاب شما باید با توجه به مورد استفاده ی شما باشد ؛ چه منابع کم ، چه زیاد، هر دو اختصاصی هستند .

سخت افزار و نرم افزار مجازی ساز سرور :

تمامی سرور های مجازی ارائه شده توسط وب داده دارای سخت افزار بسیار مناسب و عالی همگام با تکنولوژی های روز هستند ، مجازی سازی سیستم توسط vmware انجام می شود که از بزرگترین و بهترین مجازی ساز ها می باشد که دارای منابع و کرنل اختصاصی برای هر یوزر است .

سیستم عامل سرور های مجازی :

هر سیستم عاملی که شما نیاز داشته باشید برای نصب در دسترس می باشد ؛ چه نسخه های ویندوز و یا توزیع های متفاوت لینوکس .

آپ تایم و پایداری سرور های مجازی :

بهترین سایت قطعا سایتی است که همیشه در دسترس شما باشد؛ با استفاده از سرور های مجازی ما تجارت و سایت های خود را همیشه پایدار نگه دارید، آپ تایم شبکه هتزنر پس از سال ها برای همه به اثبات رسیده است .

زمان تهیه و تحویل سرور ها :

تمامی سرور ها بلافاصله پس از پرداخت تحویل شما داده خواهند شد و شما قابلیت نصب انواع سیستم عامل ها را با پنل ارائه شده خواهید داشت.

کنترل پنل :

در پنل کاربری شما امکانات لازمی جهت مدیریت سرور مجازی خود در اختیار خواهید داشت؛ که از جمله ریبوت؛ خاموش کردن سرور و سیستم … و موراد بسیار زیادی موجود می باشد که میتوانید در بخش آموزش؛ تصاویر مربوط به پنل را مشاهده کنید .

بک آپ گیری  :

هیچ مشکلی وجود ندارد برای بک آپ گیری ! ما به شما فضایی می دهیم که ترافیک داخلی محسوب شود و از پهنای باند شما کم نگردد ؛ همچنین تمامی راه کار ها به شما در این رابطه داده خواهد شد .

انعطاف پذیری بی پایان در سرور های مجازی :

سرور های مجازی وب داده نهایت انعطاف پذیری با کار های شما را دارند ؛ قابلیت استفاده برای هاست دانلود یا هاست اشتراکی .

  پشتیبانی وب داده :

پشتیبانی ما در تمام ساعات روز به خصوص در ساعات اداری و روز های غیر تعطیل پایدار و همیشگی می باشد ؛ در صورت بروز مشکل امکان پشتیبانی و دسترسی تلفنی به مدیریت سرور ها مقدور می باشد .