customer-reviews

وب داده در دیدگاه مشتریان

نام آدرس سایت متن نظر
محمد سالاری salarblog.com بنده میخوام به عنوان مشتری آسیاسازان در سایتم شما رو به عنوان پشتیبان سرور و هاستینگ سالاربلاگ معرفی کنم، پیشنهاد میکنم برای من و دیگر سایت های مشتاق به این کار یک لوگو مناسب به این کار طراحی کنید، اینجوری رضایت کامل مدیران سایت ها از هاستینگ خودش(آسیاسازان) رو میرسونه.
هانیه شهریاری nogolebagh.com من از سرویس هاستینگ آسیاسازان خیلی راضی هستم بخاطر خرابی سرویس دهنده های وبلاگی به آسیاسازان پناه آوردم خوشبختانه از انتخابم پشیمون نیستم . پشتیبانی و ارائه خدمات همیشه آنلاین بوده
محسن خانی korangnews.com خدمات اینقدری کامل و جامع هست که هیچ نقدی وارد نباشه !
مهدی ابراهیمی windowsgroup.ir استفاده از حافظه های SSD پرسرعت در ارائه سرویس ها عالی میباشد.
سعید اعظمی *** به نظر من آسیاسازان و مسیری که برای مشتریان خودش ترسیم کرده خیلی متفاوت از بسیاری از فعالان این عرصه بود .به نظر من صداقت در ارائه خدمات و هزینه بسیار نازل و بهره وری بالا یکی از بهترین مشخصه های این ارائه دهنده خدمات هاستینگه .
امیرحسین شعبانی نژاد piantech.com در یک کلام فقط میتونم بگم آسیاسازان عالیه …
حمید حسین وند mahan-web.ir من از خدمات ثبت دامنه و سرور آسیاسازان استفاده کردم فقط می تونم بگم تا حالا شرکتی رو مثل وب داده ندیدم که همه خدماتی رو که توی سایتشون زدن رو به این خوبی داشته باشن. با دقت، سرعت و مهم تر از همه چیز اطمینان و اعتماد
الحق که شعار “ما آمده ایم تا اعتبار را به جامعه هاستینگ برگردانیم” لایقتونه!
سجاد *** قطعی سرور وب داده به حدی زیاده که عملا سرور هاشون قابل استفاده نیست
علی تدین sunmedia.in پیشنهاد من اینه برای تمام کاربرانتون تنظیم کنید ساسپند یکی دو روز بعد از اتمام مهلت سرویس باشه تا دیگه دلخوری برای کاربر پیش نیاد و شمارو مقصر بدونه ؛ موفق و سربلند باشید .
محمد بهرامی خواه powerelectron.ir دو سالی هست که از خدمات هاست و دامنه وب داده استفاده می کنم.پشتیبانی عالی است.سرعت دسترسی به خدمات هم بالاست .قیمت ها هم مناسبه ولی اگه بازم قیمت ها بیاد پایین دیگه ایرادی نمی مونه برای آسیاسازان.آسیاسازان مچکریم !
نام شما سایت شما متن نظر شما …

نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمائید

[contact-form-7 404 "Not Found"]