اطلاعیه در مورد پاسخ گویی با تاخیر به تیکت ها

با سلام خدمت کاربران گرامی؛  با توجه به مشکلات ایجاد شده برای یکی از سرور های وب داده ؛ تیم فنی در حال پیگیری برای رفع مشکل است . در این حین پاسخ گویی به تیکت ها با تاخیر انجام میگردد و به محض رفع ... ادامه مطلب »

8th Sep 2018
اطلاعیه امنیتی Meltdown and Spectre

با سلام خدمت کاربران گرامی وب داده .طی هفته گذشته با باگی در سی پی یو های Intel مواجه شدیم که با آپدیت سرور ها قابل رفع نیست و می بایست از طریق سیستم عامل نصب شده ی سرور مجازی / اختصاصی رفع گردد ... ادامه مطلب »

16th Jan 2018
حذف ست آپ سرور های اختصاصی آلمان

با سلام خدمت شما کاربران گرامی وب داده . دیتاسنتر هتزنر آلمان تا تاریخ 8 شهریور 96 ، اقدام به حذف ست آپ سرور های اختصاصی سری EX و AX کرده است . در میان سرور های بسیار عالی و خوبی وجود دارند و دارای ... ادامه مطلب »

4th Aug 2017
اطلاعیه افزایش قیمت سرور های اختصاصی

با سلام خدمت شما کاربران گرامی . با توجه به افزایش بی اندازه قیمت ارز یورو و دلار ؛ وب داده پس از یک سال ثابت نگه داشتن قیمت ریالی سرور ها مجبور به افزایش قیمت سرور های اختصاصی شده است .کاربران ... ادامه مطلب »

3rd Aug 2017
اطلاعیه برای دامنه های بین المللی - بسیار مهم

ضمن عرض سلام خدمت کاربران گرامی . با توجه به اطلاعیه تحریم دامنه های بین المللی ؛ نمایندگان به جهت دریافت نمایندگی از طریق تیکت اقدام نمایند .همچنین کاربران هم اقدام به شروع انتقال دامنه ... ادامه مطلب »

23rd Jul 2017
تعمیر سرور DE3

با سلام خدمت شما کاربران گرامی سرور DE3 که میزبان سرورهای مجازی NVME است ؛ امشب ؛ در تاریخ 21-4-96 از ساعت 10 شب الی 5 صبح 22-4-96 به حالت تعمیر خواهد رفت . لطفا در روز 21 تیر ماه ؛ آپدیتی بر روی سایت های خود ... ادامه مطلب »

12th Jul 2017
سرور های مارکت هتزنر

با سلام خدمت کاربران گرامی وب داده . از این پس میتوانید سرور های مارکت هتزنر که هیچ گونه هزینه راه اندازی و ست آپ اولیه ندارند را از طریق صفحه ی مربوطه در وب داده با قیمت روز یورو خریداری کنید ... ادامه مطلب »

20th Feb 2017
تغییر شماره تماس وب داده و تغییر ساعات پاسخ گویی

با سلام خدمت کاربران گرامی .شماره تماس وب داده تغییر داده شد است و در تمامی صفحات سایت درج گردید .همچنین ساعات پاسخ گویی وب داده از ساعت 9 صبح الی 20 عصر تغییر داده شد .با تشکر از همراهی شما عزیزان . ادامه مطلب »

17th Jan 2017
پاسخ گویی با تاخیر

با سلام خدمت کاربران گرامی وب داده .از روز دوشنبه الی چهار شنبه پاسخ گویی وب داده با تاخیر انجام میگردد . از روز پنجشنبه پشتیبانی به روال عادی باز میگردد .با تشکر از صبر و بردباری شما .   ادامه مطلب »

16th Jan 2017
آغاز فروش سرویس مستر ریسلر

با سلام خدمت کاربران گرامی از این لحظه سرویس مستر ریسلر برای فروش قرار داده شد .
شما میتوانید از طریق لینک زیر اقدام سفارش پلان مورد نظر خود نمایید :
https://webdade.com/master-reseller/

8th Oct 2016