ما چگونه شروع کردیم؟

در سال 1392 ، سایت وب داده ابتدا تنها با یک سرور همراه با کنترل پنل دایرکت ادمین آغاز کرد؛ که تا به امروز به بیش از ده ها سرور همراه با آخرین تکنولوژی های کلود و مجازی سازی ؛ همراه با آخرین ورژن کنترل پنل های اصلی و استاندارد ارتقا یافته است .

وب داده کار خود را توسط گروهی دو نفره آغاز کرد و تا به امروز بیش از ده ها سرور توسط گروه وب داده پشتیبانی و نگه داری می شوند .

تعهدات ما در قبال مشتریانمان چیست ؟!

در وب داده ؛ ما در پشتیبانی فنی از سرویس های ارائه شده تخصص کافی و لازم را داریم، کارشناسان ما در تمامی زمینه های سرور و طراحی سایت و تمام خدمات ارائه شده در ایران کم نظیر بوده و بی شک یکی از بهترین تجربه ها هم سخن شدن با بهترین پشتیبانان می باشد که در 24 ساعت روز آماده به پاسخ گویی به شما عزیزان هستند ،شما همراه با در بالاترین سطح فناوری و تخصص خواهید بود . سرعت و قابل اطمینان بودن یکی از ویژگی های حرفه ای ماست که میتوانید نظرات مشتریان ما را در این صفحه بخوانید .تمامی مواردی که شما نیاز دارید ، قیمت فوق العاده و بسیار جذب کننده همراه با یک تیم پشتیبانی که هیچ گاه شکست نخواهند خورد .

ما چگونه به تعهدات و موراد ذکر شده عمل می کنیم؟

بدون شک شما برای انتخاب ما دلایل خود را دارید ؛ از مهم ترین دلایل شما تعهدات ما نسبت به شما خواهد بود . در وب داده شما می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق تیکت؛ تماس تلفنی ، ایمیل و چت در ارتباط باشید و ما از هیچ گونه پشتیبانی برای شما دریغ نخواهیم کرد .

ما بسیار به خود مغروریم که میتوانیم بهترین میزبان برای شما باشیم؛ تنها اگر مایل هستید کمی بیشتر درباره ما بدانید میتوانید این صفحه را مطالعه کنید .

راه های ارتباط به وب داده ؟!

اگر مایل هستید درباره وب داده یا وب هاستینگ ما و خدماتی که در ارتباط با سرور و طراحی سایت انجام می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به آسانی با ما در تماس باشید .

تیم وب داده

ما در وب داده حرفه ای ترین  ومسئولیت پذیر ترین متخصصین هاستینگ را دور هم جمع کرده ایم .

مشتریان ما در مورد وب داده چه می گویند ؟!

وب داده پذیرای تمام نظرات و پیشنهادات و انتقادات مشتریان و کاربران عزیز است .

شرکای ما

ما در مسیر فعالیتمان با شرکت های زیادی فعایت کرده ایم ؛ چند مورد از مهم ترین شرکای ما را در زیر می بینید .

دیتاسنتر او وی اچ

ovh.com

دیتاسنتر هتزنر

hetzner.com

دیتاسنتر لیزوب

leaseweb.com

دایرکتفا

directfa.com