با سرور مجازی آلمان وب داده می توانید با سرور های بی کیفیت خداحافظی کنید .

سرور مجازی لیزوب آلمان

شما هم به دنبال سرور مجازی لیزوب آلمان هستید اما نمیتوانید یک سرور مطمئن و مناسب پیدا کنید ؟!  سرور مجازی لیزوب آلمان را از پرطرفدارترین دیتا سنتر برای شما ارائه کرده ایم !!

توجه فرمایید سیستم عامل ویندوز در سرور های مجازی لیزوب آلمان دارای هزینه ی لایسنس می باشد.

قوانین و مزایای سرور مجازی لیزوب آلمان

مزایای سرور مجازی لیزوب آلمان

پنل مدیریتی اختصاصی سرور مجازی

در پنل مدیریتی ای که برایتان در نظر گرفته ایم ، می توانید عملیاتی مانند ، خاموش و روشن کردن سرور ، ریبوت سرور ، نصب سیستم عامل ، ست کردن rdns و ده ها مورد دیگر را انجام دهید .

قوانین سرور مجازی لیزوب آلمان

عدم مدیریت سرور توسط وب داده

سرور مجازی انگلس وب داده ، مدیریت شده نمی باشد و در صورت بروز مشکلات فنی و داخل سیستم عامل وب داده هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد .

سرعت بالای سرور مجازی

یکی از برترین مزایای این سرور سرعت بسیار بالای آن است ، سرور مجازی لیزوب آلمان دارای سرعتی بسیار خارق العاده است ؛ پیدا کردن یک سرور با کیفیت از لوکیشن های خاصی مانند لندن ، بسیار سخت است اما با اعتماد به ما میتوانید تجربه ی استفاده از بهترین سرور را داشته باشید .

عدم بازگشت وجه

به دلیل فاکتور شدن سرور  توسط دیتا سنتر و پرداخت مبلغ سرور توسط  وب داده ،  این سرور به هیچ عنوان دارای بازگشت وجه نمی باشد و هیچ دلیلی برای بازگشت وجه موجه نمی باشد .

ارائه ی سرور از برترین دیتاسنتر دنیا

سرور مجازی لیزوب آلمان وب داده در قلب شهر لندن و در داخل برترین دیتاسنتر دنیا میزبانی میشود و  همین مورد دلیل موجهی برای انتخاب این سرور مجازی می باشد .

عدم امکان سفارش آی پی اضافه

در این مدل سرور مجازی به هیچ عنوان امکان سفارش آی پی اضافی وجود ندارد و دیتاسنتر تحت هیچ شرایطی این مورد را انجام نمی دهد .

امکان ست کردن Rdns توسط کاربر

دیگر نیاز نیست برای ست کردن rdns روی آی پی سرورتان برای پشتیبانی تیکت ارسال کنید و برای انجام آن منتظر بمانید ، میتوانید در کمتر از 30 ثانیه خودتان این کار را انجام دهید .

محدودیت پهنای باند

این مدل سرور مجازی دارای محدودیت پهنای باند است و هنگام انتخاب پلان مد نظرتان به پهنای باند آن سرور توجه فرمایید .

زمان تقریبی تحویل سرور مجازی لیزوب آلمان وب داده 8 ساعت است .

هزینه ی فاکتور شده برای سرور مجازی لیزوب آلمان به چه شکل خواهد بود ؟

قراردادی که وب داده با دیتاسنتر لیزوب دارد ، در پایان ماه میلادی است و هزینه ی سرور مجازی لیزوب آلمان شما به صورت هزینه ی روزهای باقی مانده تا پایان ماه کنونی و ماه میلادی آینده خواهد بود .

یعنی در هر روز ماه که شما سرور مجازی ابری لیزوب آلمان را خریداری می کنید ، هزینه ی روزهای باقیمانده از همان روز تا پایان ماه آینده برای شما توسط سیستم فاکتور خواهد شد.

به عنوان مثال امروز 20 ام ماه میلادی است و شما سرور را خریداری کرده اید و هزینه ی سرور مورد نظر شما 90 هزار تومان می باشد . سیستم برای شما هزینه ی 10 روز باقیمانده تا پایان ماه فعلی (30 هزار تومان) + هزینه ی 30 روز ماه آینده را فاکتور می کند (90 هزار تومان ).

یعنی شما سرور را 40 روز در اختیار خواهید داشت و هزینه ی 40 روز را پرداخت میکنید یعنی هزینه ی پرداختی توسط شما 120 هزار تومان خواهد بود .

تاریخ تمدید سرور شما به صورت واضح در فاکتورتان  مشخص است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری سرورهای مجازی لیزوب ، اینجا را مشاهده بفرمایید .

نیاز به مشاوره دارید ؟

از طریق یکی از راه های ارتباطی ما با مشاوران ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره شوید .

آیا می توانم بیش از 1 ماه سرور مجازی لیزوب آلمان را بخرم ؟

بله ! شما میتوانید سرور را به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یک ساله ، دو ساله و سه ساله خریداری کنید . با خرید سرور بیش از یک ماه می توانید مطمئن باشید هزینه ی سرورتان با تغییر نرخ ارز تغییر نخواهد کرد و به صورت یک باره پرداخت را انجام دهید .

نظرات برخی از کاربران این محصول

چرا نظر مشتریان برای ما مهم است ؟!

ما با توجه به نظرات مشتریان تغییرات را اعمال میکنیم ، چرا که تمام محصولات وب داده ، برای مشتریان است و تغییر و تحولات هم در راستای منابع مشتریان و کاربران همان محصول است .

سوال دارید ؟!

[contact-form-7 404 "Not Found"]