با سرور مجازی آمریکا وب داده می توانید با سرور های بی کیفیت خداحافظی کنید .

سرور مجازی آمریکا

شما هم به دنبال سرور مجازی آمریکا هستید اما نمیتوانید یک سرور مطمئن و مناسب پیدا کنید ؟!  سرور مجازی آمریکا را از پرطرفدارترین دیتا سنتر برای شما ارائه کرده ایم !!

توجه فرمایید سیستم عامل ویندوز در سرور های مجازی آمریکا دارای هزینه ی لایسنس می باشد.

قوانین و مزایای سرور مجازی آمریکا

مزایای سرور مجازی آمریکا

پنل مدیریتی اختصاصی سرور مجازی

در پنل مدیریتی ای که برایتان در نظر گرفته ایم ، می توانید عملیاتی مانند ، خاموش و روشن کردن سرور ، ریبوت سرور ، نصب سیستم عامل ، ست کردن rdns و ده ها مورد دیگر را انجام دهید .

قوانین سرور مجازی آمریکا

عدم مدیریت سرور توسط وب داده

سرور مجازی انگلس وب داده ، مدیریت شده نمی باشد و در صورت بروز مشکلات فنی و داخل سیستم عامل وب داده هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد .

سرعت بالای سرور مجازی

یکی از برترین مزایای این سرور سرعت بسیار بالای آن است ، سرور مجازی آمریکا دارای سرعتی بسیار خارق العاده است ؛ پیدا کردن یک سرور با کیفیت از لوکیشن های خاصی مانند لندن ، بسیار سخت است اما با اعتماد به ما میتوانید تجربه ی استفاده از بهترین سرور را داشته باشید .

عدم بازگشت وجه

به دلیل فاکتور شدن سرور  توسط دیتا سنتر و پرداخت مبلغ سرور توسط  وب داده ،  این سرور به هیچ عنوان دارای بازگشت وجه نمی باشد و هیچ دلیلی برای بازگشت وجه موجه نمی باشد .

ارائه ی سرور از برترین دیتاسنتر دنیا

سرور مجازی آمریکا وب داده در قلب شهر لندن و در داخل برترین دیتاسنتر دنیا میزبانی میشود و  همین مورد دلیل موجهی برای انتخاب این سرور مجازی می باشد .

عدم امکان سفارش آی پی اضافه

در این مدل سرور مجازی به هیچ عنوان امکان سفارش آی پی اضافی وجود ندارد و دیتاسنتر تحت هیچ شرایطی این مورد را انجام نمی دهد .

امکان ست کردن Rdns توسط کاربر

دیگر نیاز نیست برای ست کردن rdns روی آی پی سرورتان برای پشتیبانی تیکت ارسال کنید و برای انجام آن منتظر بمانید ، میتوانید در کمتر از 30 ثانیه خودتان این کار را انجام دهید .

محدودیت پهنای باند

این مدل سرور مجازی دارای محدودیت پهنای باند است و هنگام انتخاب پلان مد نظرتان به پهنای باند آن سرور توجه فرمایید .

زمان تقریبی تحویل سرور مجازی آمریکا وب داده 8 ساعت است .

هزینه ی فاکتور شده برای سرور مجازی آمریکا به چه شکل خواهد بود ؟

قراردادی که وب داده با دیتاسنتر لیزوب دارد ، در پایان ماه میلادی است و هزینه ی سرور مجازی آمریکا شما به صورت هزینه ی روزهای باقی مانده تا پایان ماه کنونی و ماه میلادی آینده خواهد بود .

یعنی در هر روز ماه که شما سرور مجازی ابری آمریکا را خریداری می کنید ، هزینه ی روزهای باقیمانده از همان روز تا پایان ماه آینده برای شما توسط سیستم فاکتور خواهد شد.

به عنوان مثال امروز 20 ام ماه میلادی است و شما سرور را خریداری کرده اید و هزینه ی سرور مورد نظر شما 90 هزار تومان می باشد . سیستم برای شما هزینه ی 10 روز باقیمانده تا پایان ماه فعلی (30 هزار تومان) + هزینه ی 30 روز ماه آینده را فاکتور می کند (90 هزار تومان ).

یعنی شما سرور را 40 روز در اختیار خواهید داشت و هزینه ی 40 روز را پرداخت میکنید یعنی هزینه ی پرداختی توسط شما 120 هزار تومان خواهد بود .

تاریخ تمدید سرور شما به صورت واضح در فاکتورتان  مشخص است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری سرورهای مجازی لیزوب ، اینجا را مشاهده بفرمایید .

نیاز به مشاوره دارید ؟

از طریق یکی از راه های ارتباطی ما با مشاوران ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره شوید .

آیا می توانم بیش از 1 ماه سرور مجازی آمریکا را بخرم ؟

بله ! شما میتوانید سرور را به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یک ساله ، دو ساله و سه ساله خریداری کنید . با خرید سرور بیش از یک ماه می توانید مطمئن باشید هزینه ی سرورتان با تغییر نرخ ارز تغییر نخواهد کرد و به صورت یک باره پرداخت را انجام دهید .

نظرات برخی از کاربران این محصول

چرا نظر مشتریان برای ما مهم است ؟!

ما با توجه به نظرات مشتریان تغییرات را اعمال میکنیم ، چرا که تمام محصولات وب داده ، برای مشتریان است و تغییر و تحولات هم در راستای منابع مشتریان و کاربران همان محصول است .

سوال دارید ؟!

[contact-form-7 404 "Not Found"]