Chat with us, powered by LiveChat

افزایش نرخ ارز و تاثیر آن بر روی قیمت سرویس ها

با سلام خدمت کاربران و همراهان وب داده که همیشه به دنبال بهترین ها هستند .

در دی ماه سال 96 قیمت ارز به شدت افزایش یافت که تا اردیبهشت 97 هیچ گونه تغییر قیمتی در سرویس ها نداشتیم و منتظر ثبات قیمت ارز ماندیم .

پس از چندین ماه صبر کردن برای ثبات قیمت؛ نهایتا در فرودین 97 نرخ ارز به میزان ثابتی رسید که بیش از آنچه فکر میکردیم افزایش داشت .

قیمت سرویس ها از سال 94 تا سال 97 در وب داده ثابت ماند و در نهایتا با توجه افزایش چندین هزار تومانی نرخ ارز های یورو و دلار تصمیم به افزایش نرخ سرویس از روز چهار شنبه 5 اردیبهشت گرفته ایم.

ما همیشه کاربران خود را در نظر میگیریم و مخالف افزایش قیمت بدون دلیل بوده ایم؛ اما این بار به جهت جلو گیری از ضرر های وارده تصمیم بر آن گرفته ایم که قیمت سرویس ها را افزایش بدهیم .

برای این که کاربران حقوقشان محفوظ شود سیستم سایت وب داده به سیستم کنترل قیمت ارزی مجهز شده است .

از ابتدای اردیبهشت ماه با کاهش نرخ ارز؛ هزینه سرویس ها کاهش داده خواهد شد .

در این میان امید واریم کاربران همیشگی وب داده ما را درک کنند و بدانند که ادامه راه بدون گرفتن تصمیمات این چنینی برای هیچ کدام از طرفین مقدور نخواهد بود .

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد سرویس هایی که نرخشان افزایش داده شده است؛ میتوانید از طریق تیکت با ما در تماس باشید .

آپدیت شهریور 97:

متاسفانه با توجه به افزایش نرخ یورو به 17000 تومان و دلار به 15000 تومان ؛ هزینه سرویس هایی که با ارز مستقیم تهیه میشوند ؛ افزایش داده شد .